Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 to sobie sprawdz moje komentarze przed meczem, nie będę dyskutowal bo tu co jeden to mądrzejszy a i tak wychodzi znowu na moje w meczu
0
@Firestone Xavi ma nowego pupilka Raphinhe, bedziengral ten slabiak teraz w każdym meczu
0
@Azi i co tam podobal sie meczyk?
4
@partymaker jak on zawalil pierwsza bramke, biega jakby mial platfusa
0
Porażkę przewidziałem już jak zobaczylem skład. To nie boli aż tak bo wygral zespół o klase lepszy. Boli to, że nic sie nie zmieni Xavi zafiksowany na swoich 4 pomocników, gdzie gra dopiero w ataku zaczęła istnieć po zejściu tego slabiaka Raphinhi i wpuszczeniu Ferrana (niepierwszy raz w tym sezonie). Zniszczony Ansu tez na konto Xaviego, zawsze wracal po kontuzji a teraz z meczu na mecz wyglada co raz gorzej. Ostatni raz zagral dobrze z Betisem genialny gol i wejście z ławki, w nagrode grzal ławę dwa kolejne mecze a później zaczął grać kupe już regularnie. Pablo Torre chyba murawy za 500 lat nie powącha bo jest w hierarchi za czereśniakiem Roberto i tym irytującym Kessiem i innymi kumplami. Lewandowskiego przemilczę.
1
Bramka na konto tego waszego wspanialego Kesiego jego strata
2
Zajebisty Kessie oh ah
0
@wasacz Przeciez on jest słaby tylko ma liczby
0
Największy plus tego meczu to że gryza trawe nawet lenie, kiedyś De Jong truchtal dzis zapierdala
0
Raphinha dzis strasznie mierny, Ferran za niego
2
@Persili jak grasz samymi pomocnikami to tak masz
4
Balde, Araujo i De Jong najlepsi
0
@Compadre mogl podac do Lewego teraz to wali na pałe
0
Nie moge patrzeć na Roberto i Kessiego, grają na chama zamiast podać
0
Jedziemy z nimi Vamos kurła
0
@MesQueUnClub96 udowodnij że masz Viaplay
1
@Rust_Cohle fajnie okazujesz tą sympatie, oryginalnie
0
@pioz123 A kim chcesz strzelac bramki
0
@Rust_Cohle co on Ci zrobił?
0
O Brzęczek ekspert w Viaplay
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz ogladam Sevilla PSV i działało git
0
@!34RC3!_0N4 przeciez Xavi sam powiedzial ze nienawidz 4 4 2 i my gramy 4 3 3 caly czas. Roberto to lepszy skrzydlowy od Ferrana?
0
PSV zaczęło grac w drugiej polowie 2:0
Eh spalony
0
@PatrykBarca znalazł sie znawca
0
@!34RC3!_0N4 my mamy strzelac gole a nie bronić
0
@PatrykBarca Akurat ja go broniłem, neguje gre 4 pomocnikami wole każdego niż to
0
@Azi Odezwe sie po meczu
0
Właśnie upadła teoria, że Xavi gra 4 pomocnikami bo nie ma kogo dać na skrzydło skoro sadza MVP ostatniego meczu na ławie. Znowu będzie męczenie buły w ataku
0
@HypeR Przeciez to nie pierwszy raz coś takiego robi, a potem narzekania że ktos nie ma formy