0

@Kamiloza91 to sobie sprawdz moje komentarze przed meczem, nie będę dyskutowal bo tu co jeden to mądrzejszy a i tak wychodzi znowu na moje w meczu

0

@Firestone Xavi ma nowego pupilka Raphinhe, bedziengral ten slabiak teraz w każdym meczu

0

@Azi i co tam podobal sie meczyk?

4

@partymaker jak on zawalil pierwsza bramke, biega jakby mial platfusa

0

Porażkę przewidziałem już jak zobaczylem skład. To nie boli aż tak bo wygral zespół o klase lepszy. Boli to, że nic sie nie zmieni Xavi zafiksowany na swoich 4 pomocników, gdzie gra dopiero w ataku zaczęła istnieć po zejściu tego slabiaka Raphinhi i wpuszczeniu Ferrana (niepierwszy raz w tym sezonie). Zniszczony Ansu tez na konto Xaviego, zawsze wracal po kontuzji a teraz z meczu na mecz wyglada co raz gorzej. Ostatni raz zagral dobrze z Betisem genialny gol i wejście z ławki, w nagrode grzal ławę dwa kolejne mecze a później zaczął grać kupe już regularnie. Pablo Torre chyba murawy za 500 lat nie powącha bo jest w hierarchi za czereśniakiem Roberto i tym irytującym Kessiem i innymi kumplami. Lewandowskiego przemilczę.

1

Bramka na konto tego waszego wspanialego Kesiego jego strata

2

Zajebisty Kessie oh ah

0

@wasacz Przeciez on jest słaby tylko ma liczby

0

Największy plus tego meczu to że gryza trawe nawet lenie, kiedyś De Jong truchtal dzis zapierdala

0

Raphinha dzis strasznie mierny, Ferran za niego

2

@Persili jak grasz samymi pomocnikami to tak masz

4

Balde, Araujo i De Jong najlepsi

0

@Compadre mogl podac do Lewego teraz to wali na pałe

0

Nie moge patrzeć na Roberto i Kessiego, grają na chama zamiast podać

0

Jedziemy z nimi Vamos kurła

0

@MesQueUnClub96 udowodnij że masz Viaplay

1

@Rust_Cohle fajnie okazujesz tą sympatie, oryginalnie

0

@pioz123 A kim chcesz strzelac bramki

0

@Rust_Cohle co on Ci zrobił?

0

O Brzęczek ekspert w Viaplay

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kuz ogladam Sevilla PSV i działało git

0

@!34RC3!_0N4 przeciez Xavi sam powiedzial ze nienawidz 4 4 2 i my gramy 4 3 3 caly czas. Roberto to lepszy skrzydlowy od Ferrana?

0

PSV zaczęło grac w drugiej polowie 2:0
Eh spalony

0

@PatrykBarca znalazł sie znawca

0

@!34RC3!_0N4 my mamy strzelac gole a nie bronić

0

@PatrykBarca Akurat ja go broniłem, neguje gre 4 pomocnikami wole każdego niż to

0

@Azi Odezwe sie po meczu

0

Właśnie upadła teoria, że Xavi gra 4 pomocnikami bo nie ma kogo dać na skrzydło skoro sadza MVP ostatniego meczu na ławie. Znowu będzie męczenie buły w ataku

0

@HypeR Przeciez to nie pierwszy raz coś takiego robi, a potem narzekania że ktos nie ma formy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?