Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon ostatnio to napisalem to sie ze mną nie zgadzali
0
Dobry ten Gil , Rakieta tez klasa
0
@barcelonista80 Na Viapley lub na stimach
0
@Emhyr Dlatego jest okazja go zobaczyc na tle potężnej Sevilli
0
@Emhyr Głupi dzieciak poleciał na kasę, ale talent ma i niektórych to interesuje
0
@Encore Alonso i Roberto
0
O 18:45 Sevilla - PSV, w pierwszym składzie gra Xavi Simons
0
Ale fajny księżyc dawno nie widziałem takiego
0
@maroon Pedri ma 20 lat panie
0
@Sau_Ron Concess
2
@Kessie kątnik znalazł kąt
2
@bartas97 Póki dobrze gra a jak mu nie idzie to po nim jedziecie
5
@Emhyr Inaczej byłby hejtowany od dziadów, dobrze zrobił dla swojej legendy
1
@adambijax Ja kradne? Akurat Viaplay mam podałem swoją opinie i według Ciebie cała ta strona to złodzieje, bo nie wierze, że nikt nigdy nie obejrzal meczu na lewo
1
@adambijax jeszcze nie ma, a poza tym sam sobie zaprzeczasz w tej chwili. Pracowalem w pewnej sieci telewizyjnej i wiem jak lecą w .. z klientami
3
@adambijax no na pewno dadzą Ci cene 500 zl na msc to płać a jak Cie nie stać to nie oglądaj.
74
@adambijax kradzież to cena za te pakiety, myślisz ze oni są uczciwi?
Jeszcze niedawno polsat sobie liczyl 40 zł za jeden mecz LM
0
@Tomek54321 Co innego jak będziemy musieli gonić wynik, bo nie zdziwi mnie to z taką pomocą
3
Szkoda że ten Torre został tak olany, teraz by się przydał. Pewnie dzisiaj znowu nie powącha murawy
1
@require od następnej rundy
0
@takisobiektos jakim wypożyczeniu. Ma umowe z PSV
0
@Kiok342 Żenada xd
0
@Isso89 Jak pilkarz ma kontrakt to nie możesz go zmusic do podpisania umowy z innym klubem. Serio tego nie wiesz?
2
@Gomess Ofensywny pomocnik, LW, PW ale chyba glownie pomocnik. Dane z transfermarkt
0
@626 Za jakichś Kessiech na spokojnie
0
@arsenallondyn0 Pewnie dostalby swoja szanse za Kumana wiec może żałować
1
Gavi i Simons
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/329127478_1224940995061840_8818004402586774274_n.png?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=2d5d41&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=JTxdqHcjKCIAX-PmHXf&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfCc51u_i1r9VSVy7xWxEzwxnCH4r1xdbs59xFn2lz5z1g&oe=63FBFFFF
0
@Isso89 Z jednej strony to kogo bysmy za to kupili?
0
@1marcinxd w tmobile masz za 35 zl msc 100 gb przez rok co miesiąc, do tego darmowe smsy, rozmowy w tym pakiecie
0
@1marcinxd tmobile, mam też orange ale tmobile lepsze