Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Deviler Ansu to przy nim model
0
Garnacho nowa stylówa, no średnio dość
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/332756208_823441339140280_2144414313398308730_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=c_TH0qXrMEQAX_D0S0s&tn=VmAjQM8Z1PZx0bx7&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfCTMUvrKeRnNEwDqA-uEvYlnQ0yUWqOJgtu-IRAhqcBfA&oe=63FACE66
1
@July_6_BcN I Ćwiąki
1
@maniak33333 Tak
1
@okiemtypera_lucaxx95 Cóż sa różne gusta
0
@Barwindg Pomylilem tych nonameów
0
O co chodzi z łydami Grealisha? Takie grube łydy nie wyglądają dobrze przecież
0
@VeB 1899 Bo tak wygląda większość tego meczu
0
I tak nie wygrają LM z taką grą
2
Jakbym oglądał Maroko - Hiszpania
0
Mahrez ustawiony za linią boczna, nowe trendy
9
Nudna piłkę gra City
0
@thorin karta pamięci?
0
Ale ten Laskowski sie dzisiaj jąka
0
@Bunk420 No widać Ty śledziłeś uważnie bo on tylko mowil ze to jego ostatnie MŚ jako komentator
0
Czemu Szpaku nie komentuje
1
Nie obchodza mnie dzisiejsze mecze, ale majac do wyboru Laskowkiego a jakichś kiepów z Polsatu wybór jest oczywisty
0
@Colon A powinien
0
@Pawel13sz Niezły fejk
0
Nowa reklama łowicz
0
@Messibestplayerintheworld Właśnie nie tyle sama gra w Barcelonie, co możliwość powrotu z rodzina do tego miasta pewnie go by skłoniła
1
@wojtekwojtkowski999 Ty
0
Piosenka o Lewandowskim
5
@MesQueUnClub96 Nie mam powodu go nie lubic, że glupio biega? Jak będzie gral dobrze to z korzyscia dla nas ale on tu nie trafi
0
@Rust_Cohle Nie da sie tego stwierdzic, na pewno obecny Liverpool to nie Bayern czy inny top zespół a tyle miejsca zostawiali, że tam Lewy by wjezdzal jak w masło. Ciężko stwierdzic co spowodowalo ze Liverpool nagle siadł
0
@Matheo123 Ja mam hybryde juz na drugim telefonie od kilku lat i nieraz upadły oba i odpukac ale takiego czegoś nie miałem. Chyba fuszerke odwalili w tym salonie albo cos z tym telefonem
6
@Rust_Cohle Odrobilismy z Manchesterem bramke i potem do końca atakowaliśmy, wiec może jest zmiana na plus pod tym względem
0
@Matheo123 Co to za szkło? Hybrydowe jest lepsze niż hartowane
2
@halfnolife Manu > Liverpool, więc dlaczego
0
@cules100pro Mój post tez jest taki, czekam na ciekawe propozycje