1

Mnie jakoś to nawet specjalnie nie cieszy wiedząc że i tak w Europie jesteśmy dziadami

0

@Kitek1640 Wszedl i dal gola na remis a Real gral słabo

0

Vinicius lepszy jest od Mbappe

3

@Coutinho007 dzisiaj to juz 5 raz minimum

9

Ale ten vinicius to pajac przy każdym faulu podnosi ta łapę do gory żeby siedzial dal kartkę

1

@ArterkHD żółtko jak dla mnie

1

Real tez płaci sędziom tylko są bardziej dyskretni

0

@Tasde Tam wygladali jakby sie nacpalo, latali po tym boisku, tutaj nie

0

Real trochę gra na pół gwizdka zupełnie inna postawa niż z Liverpoolem

1

@AFA90 Malaga, pomyśleć ze kiedys grali w LM

1

@Kamiloza91 Savić chyba byl u psychiatry bo po faulu przeprosił Viniciusa

1

@hayek nie wiem jak to sie interpretuje

0

Ta ręka Valverde to karny czy nie? Najpierw odbiło sie od nogi

2

@Kinginiesta Myślę że parodiował Viniciusa

0

@Yiamuiaijahaima Mają wiecej sytuacji niz Barca z Manchesterem

0

Ten mecz realu jakby w slow motion rozgrywany

0

Benzema jaka mina xd

1

Vinicius dalej sie w sędziego bawi

0

@HERORICH2 przecież Carrasco to crack, Barcelona sie nim interesuje

0

@creativeopinion Niestety kilka sezonów pewnie dostanie mimo kompromitacji w europie

1

Jeśli Xavi myśli ze my graliśmy dobrze w pierwszej połowie a zdecydowaly detale to jest to niepokojące. Nic nie tworzyliśmy w ataku

1

@Esteban_ To ja też, dodałeś mi odwagi

0

@Esteban_ A jakbyś Ty mógł iść z Ferranem

0

@Sysia11 a jakbyś mogła pójść na randke z Messimm

0

@jedrek7000 a ile ma minut on a ile oni zasadnicze pytanie

63

@Rust_Cohle boa dusiciela

0

@FcBarcelonaFanMSN Ale nie raz na sezon ligowy a częściej powinni probowac

0

@FcBarcelonaFanMSN Marzą sie takie pilki za linie obrony u nas ale nikt tak chyba nie potrafi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?