Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mnie jakoś to nawet specjalnie nie cieszy wiedząc że i tak w Europie jesteśmy dziadami
0
@Kitek1640 Wszedl i dal gola na remis a Real gral słabo
0
Vinicius lepszy jest od Mbappe
3
@Coutinho007 dzisiaj to juz 5 raz minimum
9
Ale ten vinicius to pajac przy każdym faulu podnosi ta łapę do gory żeby siedzial dal kartkę
1
@ArterkHD żółtko jak dla mnie
1
Real tez płaci sędziom tylko są bardziej dyskretni
0
@Tasde Tam wygladali jakby sie nacpalo, latali po tym boisku, tutaj nie
0
Real trochę gra na pół gwizdka zupełnie inna postawa niż z Liverpoolem
1
@AFA90 Malaga, pomyśleć ze kiedys grali w LM
1
@Kamiloza91 Savić chyba byl u psychiatry bo po faulu przeprosił Viniciusa
1
@hayek nie wiem jak to sie interpretuje
0
Ta ręka Valverde to karny czy nie? Najpierw odbiło sie od nogi
2
@Kinginiesta Myślę że parodiował Viniciusa
0
@Yiamuiaijahaima Mają wiecej sytuacji niz Barca z Manchesterem
2
Simeone
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/332895109_747527233411640_9201147419467627419_n.jpg?stp=cp1_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=1480c5&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=rA9XIKJ7BygAX_QoPLr&_nc_ht=scontent-fra3-1.xx&oh=00_AfC9FG7NBmwgw3wi6qqWnRfQRP7iotMV8BvEb4q3uj0mEw&oe=63FE6FFB
0
Ten mecz realu jakby w slow motion rozgrywany
0
Benzema jaka mina xd
1
Vinicius dalej sie w sędziego bawi
0
@HERORICH2 przecież Carrasco to crack, Barcelona sie nim interesuje
0
@creativeopinion Niestety kilka sezonów pewnie dostanie mimo kompromitacji w europie
1
Jeśli Xavi myśli ze my graliśmy dobrze w pierwszej połowie a zdecydowaly detale to jest to niepokojące. Nic nie tworzyliśmy w ataku
1
@Esteban_ To ja też, dodałeś mi odwagi
0
@Esteban_ A jakbyś Ty mógł iść z Ferranem
0
@Sysia11 a jakbyś mogła pójść na randke z Messimm
0
@jedrek7000 a ile ma minut on a ile oni zasadnicze pytanie
63
@Rust_Cohle boa dusiciela
3
Jak nie dostanie szansy z Almeria to już chyba nigdy
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/333237805_189789820334980_8434169881779893680_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=OAtJMS4bozgAX-xStD2&_nc_ht=scontent-fra3-1.xx&oh=00_AfB1XYMSKbUmmRU3zQwjATglV4XVo9s6IIoBWT4exP5Cgg&oe=63FEBC10
0
@FcBarcelonaFanMSN Ale nie raz na sezon ligowy a częściej powinni probowac
0
@FcBarcelonaFanMSN Marzą sie takie pilki za linie obrony u nas ale nikt tak chyba nie potrafi