Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Chodzi mi o gre w podstawie a nie ogrywanie pilkarza, ktory z nich byl podstawowym zawodnikiem w wieku 18 lat?
0
Ogólnie to zauważyłem, że inne zespoły podążają za Barcelona i można powiedzieć wyznaczyliśmy trendy w graniu młodymi piłkarzami. Zaczęło sie od Pedriego, Fatiego potem doszedł Gavi, Balde i jako nastolatkowie byli piłkarzami pierwszego skladu. Teraz to samo robia inne zespoly, Musiala, Bellingham, teraz ten Bajcetić. Przed Pedrim nie przypominak sobie żeby jacyś nastolatkowie grali jako podstawowi pilkarze w topowych zespołach.
5
@Ying Jeden mecz jaskółki nie czyni, juz wczoraj na notatniku pisali że Vini i Rodrygo to lepsi od Pedriego i Gaviego, a to tylo jeden mecz i te dwa brazole sa starsze i grają na innej pozycji xd
0
Jakby Messi wrócił i grał za grosze, bo wiadomo, że 40 mln nie dostanie to by mi zaimponował. Jak to wygląda z FFP? Czy z jakąś niska pensja byłyby nadal przeciwskazania?
0
@chlip1 A czemu nie? Jak cala strona jest zaspamiona Messim z Alba po kolacji to takie coś też można
0
@Xpert77 Ansu gra ochłapy a Messi gralby non stop więc co to ma do rzeczy, jak już to za któregos z pomocnikow by grał
0
Balde na ig. Na pochybel hejterkom
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/332083153_1611541352606637_1767233844440097605_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=9n6VLDTNwlgAX8Jvvzu&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=00_AfC1rdqsvwZzrOP1NxA21xaNZHAkRalZabXMK7D8hr5nMA&oe=63FA02B7
0
Fakt jest taki, że wszyscy sie podjarali grą przeciwko Realowi w SPH i owszem zagraliśmy bardzo dobry mecz, ale nikt mi nie wmówi, że Real wczoraj a Real z superpucharu grał tak samo.
1
@Xpert77 Jeszcze milion razy to wklej bo nikt nie widzial, akurat w ostatnim meczu już zasuwał w defensywie. A Ansu nie ma nic do tego czy Messi przyjdzie czy nie fanatyku
0
@siet2 My 5 lat tworzymy atak a oni wykorzystuja każda okazje i kontre a poza tym grali wczoraj z takim zapałem gdzie ja taki widziałem tylko u Ferrana ostatnio. To byl cały Real Ferranów z ostatniego meczu
0
@Worny dobra zapomniałem że poodchodzili xd
1
@Coutinho007 Fati ma ten numer gdzieś on chcial 17 wiec to nie problem a nawet ulga
0
@Worny Myślałem że sa zajete skoro 25 miejsc w kadrze. Ogólnie ja bym pozegnal Busiego, cofnal De Jonga a Messi do rozgrywania
0
@GeraltzKatalonii Niby jak, Fati powiedzial ze zostaje ma umowę. Wywalic trzeba jakiegoś dziadka
0
@klopx Tylko wtedy kogoś wywalamy bo jest 25 numerów zajęte
0
@Pawel13sz tych co w superpucharze
1
@Damian11 Nie, bo to nie jest mecz w lidze i w żadnym stopniu nie wpływa na nasze rozgrywki
3
Dlatego ja poradziłem sobie z nienawiścią do Realu, kiedyś bym sie załamał a dzis cóż byli lepsi i powinniśmy sie uczyć tej motywacji od nich
0
@Nieznajomy dobra zle napisalem xd
2
@Worny W końcu inny zespol sie skompromitowal a nie my
38
Spójrzmy na pozytywy. W końcu ktoś sie skompromitowal w europie inny niż Barca
1
Moim zdaniem tylko Napoli może podjąć walke z Realem w tym sezonie
1
Piłka nożna to nie tylko kopanie piłki, ale też gra psychologiczna, motywacja jest kluczowa
0
Tu w dwumeczu może być dwucyfrowka
2
Może oni na jakimś dopingu jadą? Z dystansem xd
7
Real jest dla Liverpoolu tym czym dla Barcy jest Bayern
2
Live miało motywacji na 15 min, Real na cały mecz i to jest ich broń
0
Z czego u niech sie bierze ta motywacja to jest zagadka, czemu inne zespoly tego nie mają?
1
Viniciusowi trzeba oddać że dzisiaj jest mocny
0
@Gaz to nie kwestia zawodników tylko taktyki