0

@takisobiektos Chodzi mi o gre w podstawie a nie ogrywanie pilkarza, ktory z nich byl podstawowym zawodnikiem w wieku 18 lat?

0

Ogólnie to zauważyłem, że inne zespoły podążają za Barcelona i można powiedzieć wyznaczyliśmy trendy w graniu młodymi piłkarzami. Zaczęło sie od Pedriego, Fatiego potem doszedł Gavi, Balde i jako nastolatkowie byli piłkarzami pierwszego skladu. Teraz to samo robia inne zespoly, Musiala, Bellingham, teraz ten Bajcetić. Przed Pedrim nie przypominak sobie żeby jacyś nastolatkowie grali jako podstawowi pilkarze w topowych zespołach.

5

@Ying Jeden mecz jaskółki nie czyni, juz wczoraj na notatniku pisali że Vini i Rodrygo to lepsi od Pedriego i Gaviego, a to tylo jeden mecz i te dwa brazole sa starsze i grają na innej pozycji xd

0

Jakby Messi wrócił i grał za grosze, bo wiadomo, że 40 mln nie dostanie to by mi zaimponował. Jak to wygląda z FFP? Czy z jakąś niska pensja byłyby nadal przeciwskazania?

0

@chlip1 A czemu nie? Jak cala strona jest zaspamiona Messim z Alba po kolacji to takie coś też można

0

@Xpert77 Ansu gra ochłapy a Messi gralby non stop więc co to ma do rzeczy, jak już to za któregos z pomocnikow by grał

0

Fakt jest taki, że wszyscy sie podjarali grą przeciwko Realowi w SPH i owszem zagraliśmy bardzo dobry mecz, ale nikt mi nie wmówi, że Real wczoraj a Real z superpucharu grał tak samo.

1

@Xpert77 Jeszcze milion razy to wklej bo nikt nie widzial, akurat w ostatnim meczu już zasuwał w defensywie. A Ansu nie ma nic do tego czy Messi przyjdzie czy nie fanatyku

0

@siet2 My 5 lat tworzymy atak a oni wykorzystuja każda okazje i kontre a poza tym grali wczoraj z takim zapałem gdzie ja taki widziałem tylko u Ferrana ostatnio. To byl cały Real Ferranów z ostatniego meczu

0

@Worny dobra zapomniałem że poodchodzili xd

1

@Coutinho007 Fati ma ten numer gdzieś on chcial 17 wiec to nie problem a nawet ulga

0

@Worny Myślałem że sa zajete skoro 25 miejsc w kadrze. Ogólnie ja bym pozegnal Busiego, cofnal De Jonga a Messi do rozgrywania

0

@GeraltzKatalonii Niby jak, Fati powiedzial ze zostaje ma umowę. Wywalic trzeba jakiegoś dziadka

0

@klopx Tylko wtedy kogoś wywalamy bo jest 25 numerów zajęte

0

@Pawel13sz tych co w superpucharze

1

@Damian11 Nie, bo to nie jest mecz w lidze i w żadnym stopniu nie wpływa na nasze rozgrywki

3

Dlatego ja poradziłem sobie z nienawiścią do Realu, kiedyś bym sie załamał a dzis cóż byli lepsi i powinniśmy sie uczyć tej motywacji od nich

0

@Nieznajomy dobra zle napisalem xd

2

@Worny W końcu inny zespol sie skompromitowal a nie my

38

Spójrzmy na pozytywy. W końcu ktoś sie skompromitowal w europie inny niż Barca

1

Moim zdaniem tylko Napoli może podjąć walke z Realem w tym sezonie

1

Piłka nożna to nie tylko kopanie piłki, ale też gra psychologiczna, motywacja jest kluczowa

0

Tu w dwumeczu może być dwucyfrowka

2

Może oni na jakimś dopingu jadą? Z dystansem xd

7

Real jest dla Liverpoolu tym czym dla Barcy jest Bayern

2

Live miało motywacji na 15 min, Real na cały mecz i to jest ich broń

0

Z czego u niech sie bierze ta motywacja to jest zagadka, czemu inne zespoly tego nie mają?

1

Viniciusowi trzeba oddać że dzisiaj jest mocny

0

@Gaz to nie kwestia zawodników tylko taktyki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?