Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brentford ładnie sie muruje, chociaż mają milion razy więcej polotu w ataku niż hiszpanskie ogórki to jednak murują, a Arsenal ma z tym problem
1
Trochę to wyglada jakby ten Arsenal rozpracowali, sa bardzo powtarzalni w ataku
0
Co uderzyl Partey niczym Ramos za najlepszych czasów
0
@Striker A nie zgodze sie, bo w ostatnim zagrał słabo
2
Odegaard ładne piły dziś posyła między liniami
2
@iniesta98 Podobno jakaś nowa która nie znalazła sie w albumie, który wcześniej wydali
7
Pewnie fejczur ale śmiechłem
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/330791566_3002300536730401_8356945662553192387_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5bac3a&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=qxS3xo2BMZ8AX-MnA_6&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=00_AfDUXHkXb_9lcevzhIrVY2bElU0jcQ3ArkIMsueTcQru-A&oe=63ED50CD
1
@fcbarcafan19 Ta kadra mi obrzydla po aferze z premiami ale tego gościa lubie i mu kibicuje
2
@Lanosss ta gra to crap i pisze to jako fan pesa
0
To teraz Chelsea zacznie masowo kupować obrońców i bramkarzy
1
@Donnie_Darko Dopiero jak cos napisali o Hajto to mi cos zaswitalo
1
@Kondziubarca Dobra dopiero sie skapnalem, ze to żart ale po tym całym jadzie jaki sie tu wylewa nie wpadłem na to xd
0
@partymaker Haha dzięki xd ja młodego lubie i wierze i na pochybel hejterom
0
@Kondziubarca Ale głupoty poogladaj sobie filmiki na kanale youtubowym Barcelony i zachowuje sie jak zwykly wyluzowany dzieciak, ale najlepiej oceniac po wyglądzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kamilop Jak oni go za 120 baniek opchną
0
Enzo i Felix klasa
1
@Pawel13sz Muszą sie zgrac ale pewnie to będzie takie angielskie PSG
0
Felix jaka akcja xd
2
Chelsea nakupowalo tych gwiazdek, że w sumie to ciekawi sa teraz do oglądania
0
@partymaker Chodzi o to, że na niego nie ma chętnych a na Fatiego sa bo to po prostu o wiele lepszy pilkarz z potencjałem
12
Kocham Cie Xavi za te słowa tylko daj mu więcej grać niż 10 minut na mecz. Hejterzy niech sobie wbija to do łba
1
@Firestone Może takiego kopa mu potrzeba, ostatnio przed meczem z Betisem byly podobne akcje i sie na ten mecz spiął
0
Myślę że jak Fati dostanie szanse z Villarealem po tych wszystkich plotkach to teraz by już zapierdalał, jeśli oczywiście zależy mu na Barcy
1
@Pawel13sz Nie mam jak :/
0
Dostałem serduszko od Ćwiąkały na youtubie, chcecie autograf?
1
@takisobiektos As napisał, że nie jest nawet wśród sześciu najlepiej sprzedających się. Co tutaj jest do tłumaczenia?
1
@LambiPL jakby tak bylo to by napisali, że nie ma go w pierwszej dziesiątce, wystarczy logiczne myślenie. Chyba że gdzieś sa jakieś statysyki to niech ktoś wklei
1
@AllBundy niech to będzie dobry omen
@LambiPL masz głównego newsa ze nie jest top 6, czyli logiczne jest że jest w top 7 bo tak to by napisali, że nie ma go w top 10
0
@Emhyr A dla mnie naturalna kolej rzeczy skoro mało co gra, nie jest podstawowym piłkarzem i nie ma w tej chwili statusu gwiazdy jak mają ci przed nim