1

Brentford ładnie sie muruje, chociaż mają milion razy więcej polotu w ataku niż hiszpanskie ogórki to jednak murują, a Arsenal ma z tym problem

1

Trochę to wyglada jakby ten Arsenal rozpracowali, sa bardzo powtarzalni w ataku

0

Co uderzyl Partey niczym Ramos za najlepszych czasów

0

@Striker A nie zgodze sie, bo w ostatnim zagrał słabo

2

Odegaard ładne piły dziś posyła między liniami

2

@iniesta98 Podobno jakaś nowa która nie znalazła sie w albumie, który wcześniej wydali

1

@fcbarcafan19 Ta kadra mi obrzydla po aferze z premiami ale tego gościa lubie i mu kibicuje

2

@Lanosss ta gra to crap i pisze to jako fan pesa

0

To teraz Chelsea zacznie masowo kupować obrońców i bramkarzy

1

@Donnie_Darko Dopiero jak cos napisali o Hajto to mi cos zaswitalo

1

@Kondziubarca Dobra dopiero sie skapnalem, ze to żart ale po tym całym jadzie jaki sie tu wylewa nie wpadłem na to xd

0

@partymaker Haha dzięki xd ja młodego lubie i wierze i na pochybel hejterom

0

@Kondziubarca Ale głupoty poogladaj sobie filmiki na kanale youtubowym Barcelony i zachowuje sie jak zwykly wyluzowany dzieciak, ale najlepiej oceniac po wyglądzie


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamilop Jak oni go za 120 baniek opchną

0

Enzo i Felix klasa

1

@Pawel13sz Muszą sie zgrac ale pewnie to będzie takie angielskie PSG

0

Felix jaka akcja xd

2

Chelsea nakupowalo tych gwiazdek, że w sumie to ciekawi sa teraz do oglądania

0

@partymaker Chodzi o to, że na niego nie ma chętnych a na Fatiego sa bo to po prostu o wiele lepszy pilkarz z potencjałem

12

Kocham Cie Xavi za te słowa tylko daj mu więcej grać niż 10 minut na mecz. Hejterzy niech sobie wbija to do łba

1

@Firestone Może takiego kopa mu potrzeba, ostatnio przed meczem z Betisem byly podobne akcje i sie na ten mecz spiął

0

Myślę że jak Fati dostanie szanse z Villarealem po tych wszystkich plotkach to teraz by już zapierdalał, jeśli oczywiście zależy mu na Barcy

1

@Pawel13sz Nie mam jak :/

0

Dostałem serduszko od Ćwiąkały na youtubie, chcecie autograf?

1

@takisobiektos As napisał, że nie jest nawet wśród sześciu najlepiej sprzedających się. Co tutaj jest do tłumaczenia?

1

@LambiPL jakby tak bylo to by napisali, że nie ma go w pierwszej dziesiątce, wystarczy logiczne myślenie. Chyba że gdzieś sa jakieś statysyki to niech ktoś wklei

1

@AllBundy niech to będzie dobry omen
@LambiPL masz głównego newsa ze nie jest top 6, czyli logiczne jest że jest w top 7 bo tak to by napisali, że nie ma go w top 10

0

@Emhyr A dla mnie naturalna kolej rzeczy skoro mało co gra, nie jest podstawowym piłkarzem i nie ma w tej chwili statusu gwiazdy jak mają ci przed nim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?