Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten też wygląda jak ta babka od Gender, dziwne oczy które nie mrugają
2
@Barca1992 Mowili że jaszczuroludzie nie istnieją. A psychiczna raczej nie jest skoro jest wysoko postawiona i gada w miarę z sensem
1
Polski ksiądz
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-02-10/studniowka-nowogard-ksiadz-dal-popis-na-studniowce-zatanczyl-i-odtworzyl-slynny-ruch-z-matrixa/
3
@AFA90 teraz juz zadnych dobrych filmow nie robia, kiedyś było pełno perełek
0
@takisobiektos w ostanich meczach od mundialu wlasciiwe to gra dramtycznie , odskakuje mu pilka jak pilkarzowi b klasy nie umie podac na 5 metrow, czasem cos strzeli ale te gole tez sa fartowne
0
@Rewolucja123 Racja ale tez u nas napastnik ma ciężko przez te ciągle autobusy i nawet Lewy wygląda słabo i po nim tak nie jadą jak po Ansu
0
@Malibu nie, i podobno to on ma prawo glosu czy przedluza do 2025
1
@Transu96 Po prostu jak kupisz gre i zaznaczysz że chcesz grac natychmiast a nie za 14 dni to nie możesz odstąpić i Ci kasy nie oddadzą
2
@Rust_Cohle do 2024 z opcją przedłużenia 2025
0
@Kondziubarca Prędzej czy później u nich skończy
0
@gaucho104 No to grał lata temu wiadomo, że wypadł z wprawy, jak wchodzil na skrzydło z ławki to wygladal dobrze w tym sezonie
2
@Messibestplayerintheworld Fakt jest taki, że ostatnie mecze to byly na 9, on nie umie grać na tej pozycji i prawie nie dostawal piłek tak samo jak Lewy wygląda dramatycznie na 9 ostatnio. A dwa ostatnie mecze wszedl na 10 minut jak broniliśmy wyniku i ludzie z tego wyciągają wnioski że nie zapierdalał xd
0
@MrCental Te 10 minut w dwoch ostatnich meczach to kpina zwłaszcza ze Rapha i Lewy wygladali dramatycznie
0
@Rust_Cohle Jeszcze zobaczysz jaki to potężny kozak aż Ci oko zbieleje
0
@MesQueUnClub96 To Ci współczuję, Niuniez to powinien pójść do okulisty
0
@Rust_Cohle Nie bo Ansuś Fatiś jest kozakiem i na tym zakończmy polemikę
3
@MesQueUnClub96 Żebyś sie nie zdziwil w Castilli mu dobrze idzie
0
@tbas To nie czytaj jest taka opcja jak ignoruj, polecam
0
@tbas Nie popłacz sie że ktoś ma inne zdanie
@Dalhi zapomniałem, że Setien jest w Villarealu myślałem, że Betis nie wiem czemu
0
@Dalhi Co to ma do rzeczy?
@lucca87 jakoś ten Kessie mnie nie przekonuje
0
Gramy teraz 12 z Villareal, 16 z Manchesterem. Jak powinniśmy wyjsc na te mecze? 2 x z Kessiem i 4 pomocników? Mnie ten pomysl nie przekonuje zwłaszcza że nie będzie wtedy też odpoczynku i już bym wolal skrzydlo przynajmniej na Villareal i zobaczyć jak będzie
3
@Medium A chłop za babe. Co by nie mówić dziecko jest ich więc sie nikt nie może doczepić że nienaturalne xd
2
Ojciec w ciąży
https://www.fakt.pl/wydarzenia/transplciowa-para-oczekuje-dziecka-w-ciazy-jest-ojciec/sprfshy?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage
0
@takisobiektos Ale najlepiej sie czuje na LW i o to byly dymy. No nie wiem czy może grać gdzie indziej, umieć umie ale nie lubi. Jego znak rozpoznawalny to wlasnie rajd po skrzydle zejscie do srodka i strzal
0
Jeśli w to wierzyć to ciekawe czy Madryt opchnie Viniciusa bo razem grać nie beda na LW
https://www.meczyki.pl/newsy/kylian-mbappem-z-jasnym-planem-na-przyszlosc-the-athletic-ujawnia-zamiary-lidera-psg/205820-n
1
@msmsms Jego ostatnie zdjęcie z trybun podsumowało jego inteligencję
0
@Worny To pomylilo mi sie coś xd myślałem że juz mial uro w tym roku
11
Ten Carrasco to kiep jak puszczą Ansu i wezmą tego chinśkiego dziadka to będzie strzał w stopę
0
Ten cały Roque to i tak dopiero za rok by mógł przyjść więc słabo trochę
1
@Antimadridista_WR Te badyle psują efekt