0

@Emhyr ja tam napisałem dwa posty i dalej nawet z nikim nie gadałem i nie czytałem poza Sulimo, więc nie wiem kogo i co oni tam uswiadamiają

3

@Survier Jak oceniasz postęp Pablo Torre? Moim zdaniem kandydat na golden boya za obecny sezon

0

@Emhyr Akurat nie z mojej winy tylko ludzie sie grzeją, że ktoś ma odmienne zdanie

0

@Sulimo Nie chce mi się już na ten temat gadac. Sprzedajcie sobie Fatiego, niech gra gdzie indziej, potem będziecie płakać.

0

@Sulimo Nie bede sie odnosił do takiego czegoś gdzie podajesz, ze zagral 30 meczy bo to jest śmieszne z założenia. Tyle to nie zagrał w całej karierze w Barcelonie.

0

@JimMorrisonFCB tak to jest jak wybiórczo patrzysz

0

@Sulimo No i skoro przeprosiłeś to ok, ja też przepraszam. Można sie nie zgadzac ale pojazdy personalne sa niepotrzebne.

0

@Danny Gaucho to pokażcie mi najpierw gdzie napisałem który z nich jest lepszy, ja tylko podałem przykład wczorajszego meczu. Napisałem tez swoja opinie kto w dłuższej prespektywie będzie ważniejszy dla zespołu, zwłaszcza biorąc pod uwagę wiek obu i potencjal rozwoju. Tutaj mi wciskają słowa, że podalem jako całokształt że Ansu jest lepszy niz Lewy, gdzie nigdy nigdzie tak nie stwierdziłem

0

@JimMorrisonFCB to ja jestem prowokowany, ale widzisz co chcesz zobaczyć

1

@Kitek1640 ja mam za mocna psychike żeby kilku trolli z internetu mogło coś zdzialac, jedynie to uśmiech politowania mogą wywołać

0

@JimMorrisonFCB jak ten typ mnie wczoraj obrażał co ci mogą tu potwierdzic wiec dlatego taki mam do niego stosunek i nie musisz kablować

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Sulimo Ironia bo ktoś ma inne zdanie niż ty? A twoje statystyki nie sa zakłamane?

1

@Conradxc takich kibiców Realu szanuje, niekiedy macie więcej oleju w głowie niż niektórzy kibice Barcelony

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@marcin62 Jako jedyny w klubie potrafi zagrać dokładną prostopadła piłkę

3

Komentarz usunięty

0

@marcin62 Ja byłem fanem Dembele zanim to było modne, od sagi z kontraktem zaczął irytować ale piłkarzem byl i jest dobrym

0

@Rhaan Dembele o wiele wiecej kreuje i jest bardzo dokładny, robi przewage. Raphinha ma tylko dobre długie podania i to jedno na dziesięć

7

@Encore w znikaniu owszem

3

Ale ten Garnacho słaby wczoraj wszedł i zniknął a ludzie tu chcieli go kupić xd

4

@Pawel13sz To samo z Gavim 18 lat i tez zajeżdżany. Dlaczego Torre ich rówieśnik nawet 1 / 10 tego czasu nie dostanie to jest niesprawiedliwe i głupie.
W pierwszym meczu pucharu króla wyglądał bardzo dobrze

0

@partymaker Gaviego podałem jako przyklad, w jego miejsce można wstawic kazdego Raphinhe, Kounde bo każdy popelnial glupie błędy a jechany jest jak zwykle tylko jeden pilkarz. Gavi to dla mnie ikona obecnej Barcelony i bardzo go lubie co nie oznacza, ze jestem ślepy jak niektórzy

0

@mkord może i ma wywalone ale Gavi gra zawsze chocby mial slabszy mecz ,a Fati jest traktowany w tym klubie jak gówno wiec nie dziwi mnie taka odmienna postawa u obu

0

@Emhyr tylko ze takich pilkarzy jest wielu i grają w pierwszym skladzie, a Fatiemu wytyka sie każdy blad, Gaviego wczoraj robili jak dzieciaka i nikt nic nie napisze że zabierali mu piłkę w biegu

0

@MesQueUnClub96 Setki haha, ładnie dowaliłeś tu nie ma ani jednej setki dwa to akcje sam wypracował a pierwszy strzal to żadna setka człowieku

1

@JimMorrisonFCB bo Lewy święta krowa i nawet jak mu piłka odskakuje na 5 m po przyjęciu to złego słowa nie można o nim powiedzieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?