Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bogan nie licząc Barcelony to tak
0
Dawać już ten united bo na te hiszpańskiego dziady sie nie da patrzeć
0
@Pawel13sz Z La liga to ja oglądam Barcelone i Real
2
@4drian0 Właśnie ogladam Getafe Rayo i co to za gówniany mecz, dawno takiego nie widziałem
1
Ale kopanina w tym meczu Rayo Getafe, jednak średniaki ligi włoskiej o wiele lepiej sie oglądało
0
Bejot komentuje na canal plus?
0
@Patrykl145 To jakos tak nie drastycznie
0
@Patrykl145 Wystarczy zwyzywac sędziego co za problem
0
Już za chwilę hit la liga Rayo - Getafe
8
50 baniek co najmniej
0
Udinese gol w 27 sekundzie meczu
1
@bebeto77 Ansu to wejdzie pewnie na 10 minut niestety, nie wiem jaki dramat by musial zagrać Raphinha
0
@Recha_0684 Gdzie Puiq do niego, Puiq to byla pokraka a Pablo fajnie gral, dziś czytalem nie wiem na ile prawilne zrodlo ze Xavi ma do niego pretensje w kwestii ustawiania na boisku
0
@pioz123 Może przy absencji Busiego coś zagra chociaż pewnie wynik musialby byc bardzo korzystny
1
@capoN bo twitch ma z tego kase, oni biora 1/2 kwoty za suba, za reklamy cos na pewno, za ogladalnosc
3
Ale bym takiego Pablo Torre dziś zobaczyl chociaz kilka minut
0
@Malibu Moze z Lewym by sie zgral a mimo wszystko jest bardziej bramkostrzelny niz Raphinha Lewy by robil miejsce
1
@Kessie Max to będzie rezerwowym niestety
0
Pewnie nie ma takiej opcji póki co ale chętnie bym zobaczył 4 4 2 z Lewym i Ansu na szpicy, ale będzie grał Raphinha co do 80 minuty będzie sie kopal po czole
3
@ranger3120 ale oblech
0
@cules100pro Xavi już Ci odpowiedzial wczoraj
0
Oglądacie treningi Barcy na youtubie? Wiadomo, że to tylko skróty ale i tak ciekawe i fajnie zmontowane
2
@Rust_Cohle U mnie na podworkolu miekismy dwa boiska, jedno z piachu i drugie mniejsze z betonu a bramka to byla brama, nie raz miedzy samochodami sie pilki szukalo xd
14
@Medium Trochę w Barcy mi brakuje takich piłek, nie aż takich ale w tym stylu, prostopadle w pole karne jakie dawal Iniesta np
1
@Medium Gorsze rzeczy pewnie ludzie jedza, ale to tez zależy od zabki , wtedy u mnie jakieś stare parówy dawali ale uraz pozostał
3
@Rust_Cohle Jak raz sie zatrułem takim hot dogiem to mam takie obrzydzenie ze nic mnie nie zmusi. Kiedyś na stacji paliw kupowalem i byly 1000 razy lepsze
0
@Gall bo takie artykuly maja na celu dojebac gracza wiec jakby mogli to by napisali żesprzedaje sie najgorzej ze wszystkich. Odpowiedz czemu top 6 podali a nie top 4, top 3 wystarczy pomyśleć
0
Nie ogladalem wczoraj meczu realu ale co Vinicius chamsko sprzątnął piłkę Ceballowsowi xd
0
Ale ten Arsenal nie ma pomysłu w grze przeciwko autobusowi, w takim momencie można docenic Barce bo takich frajerów rozbija.
No i wlasnie strzelili xd
1
Ale Ci skrzydlowi z premier league sie gubią na te autobusy, Martinelli dzis nie istnieje a Saka coś tam próbuje