0

@Bogan nie licząc Barcelony to tak

0

Dawać już ten united bo na te hiszpańskiego dziady sie nie da patrzeć

0

@Pawel13sz Z La liga to ja oglądam Barcelone i Real

2

@4drian0 Właśnie ogladam Getafe Rayo i co to za gówniany mecz, dawno takiego nie widziałem

1

Ale kopanina w tym meczu Rayo Getafe, jednak średniaki ligi włoskiej o wiele lepiej sie oglądało

0

Bejot komentuje na canal plus?

0

@Patrykl145 To jakos tak nie drastycznie

0

@Patrykl145 Wystarczy zwyzywac sędziego co za problem

0

Już za chwilę hit la liga Rayo - Getafe

8

50 baniek co najmniej

0

Udinese gol w 27 sekundzie meczu

1

@bebeto77 Ansu to wejdzie pewnie na 10 minut niestety, nie wiem jaki dramat by musial zagrać Raphinha

0

@Recha_0684 Gdzie Puiq do niego, Puiq to byla pokraka a Pablo fajnie gral, dziś czytalem nie wiem na ile prawilne zrodlo ze Xavi ma do niego pretensje w kwestii ustawiania na boisku

0

@pioz123 Może przy absencji Busiego coś zagra chociaż pewnie wynik musialby byc bardzo korzystny

1

@capoN bo twitch ma z tego kase, oni biora 1/2 kwoty za suba, za reklamy cos na pewno, za ogladalnosc

3

Ale bym takiego Pablo Torre dziś zobaczyl chociaz kilka minut

0

@Malibu Moze z Lewym by sie zgral a mimo wszystko jest bardziej bramkostrzelny niz Raphinha Lewy by robil miejsce

1

@Kessie Max to będzie rezerwowym niestety

0

Pewnie nie ma takiej opcji póki co ale chętnie bym zobaczył 4 4 2 z Lewym i Ansu na szpicy, ale będzie grał Raphinha co do 80 minuty będzie sie kopal po czole

3

@ranger3120 ale oblech

0

@cules100pro Xavi już Ci odpowiedzial wczoraj

0

Oglądacie treningi Barcy na youtubie? Wiadomo, że to tylko skróty ale i tak ciekawe i fajnie zmontowane

2

@Rust_Cohle U mnie na podworkolu miekismy dwa boiska, jedno z piachu i drugie mniejsze z betonu a bramka to byla brama, nie raz miedzy samochodami sie pilki szukalo xd

14

@Medium Trochę w Barcy mi brakuje takich piłek, nie aż takich ale w tym stylu, prostopadle w pole karne jakie dawal Iniesta np

1

@Medium Gorsze rzeczy pewnie ludzie jedza, ale to tez zależy od zabki , wtedy u mnie jakieś stare parówy dawali ale uraz pozostał

3

@Rust_Cohle Jak raz sie zatrułem takim hot dogiem to mam takie obrzydzenie ze nic mnie nie zmusi. Kiedyś na stacji paliw kupowalem i byly 1000 razy lepsze

0

@Gall bo takie artykuly maja na celu dojebac gracza wiec jakby mogli to by napisali żesprzedaje sie najgorzej ze wszystkich. Odpowiedz czemu top 6 podali a nie top 4, top 3 wystarczy pomyśleć

0

Nie ogladalem wczoraj meczu realu ale co Vinicius chamsko sprzątnął piłkę Ceballowsowi xd

0

Ale ten Arsenal nie ma pomysłu w grze przeciwko autobusowi, w takim momencie można docenic Barce bo takich frajerów rozbija.
No i wlasnie strzelili xd

1

Ale Ci skrzydlowi z premier league sie gubią na te autobusy, Martinelli dzis nie istnieje a Saka coś tam próbuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?