0

@MesQueUnClub96 Tylko Neymar zaczal byc popularny jakos w wieku 19/20 lat a ten typ ma 16

5

@Firestone Pamiętam jak to samo pisali wszyscy o Neymarze zanim trafil do Barcy

1

@Essos mają swojego Neymara w końcu?

0

@maroon Ta obsrana policja najlepsza

1

@Kessie Te programy to ustawka

0

@MrPGG dlatego ja bym go chciał sprawdzic na PO

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@El dominatore byl z tego filmik i to nir byly zarty a calkowita powaga

2

@GuerillaAthletic oprgramwanie szpiegowskie swoje waży

1

@msmsms Fati zaczynal w Sevilli a w wieku 10 lat dolaczyl do la masii, Alba zaczynal w Barcelonie ale jako mlodziak poszedl do Valenci i potem wrocil wiec pewnie go sobie wpisali na takiej zasadzie jak my Pedriego

2

@IronSanHybrid wygląda jak pies zmieszany z tygrysem, podobny do hieny

0

@Encore wezma Enrique i ściągną Suareza, wtedy to sie uda

0

@Rust_Cohle grubo polecieli

4

@IronSanHybrid reptilianin

3

@PatrychoO Ja myślę że on mial w głowie akcje z bratem a nie ten mecz, narobil mu wstydu

0

@ViscaelBarca2007 ale Messi mial tam tyle miejsca ze spokojnie jakis rajdzik mogl zrobić

0

@takisobiektos to wcześniej gdzie byl? To tym bardziej

0

@Rust_Cohle jeszcze okaże sie crackiem jak Paulinho

0

@takisobiektos to i tak za male info, bo rownie dobrze mogl tam pojsc majac 15 lat

0

Co do syna Ronaldinho ciekawe od kiedy on trenuje bo na transfermarkt nic nie ma. Może on w ogóle za dzieciaka nie ćwiczył a teraz sobie Ronaldinho zapragnął syna pilkarza?

0

@PatrykBarca Mnie zastanawia od kiedy on trenuje piłkę

1

@Nano22 2 opcja

0

@takisobiektos To byla inna sytuacja a ze dobrze sie czuje w zeposle widac nawet po glupisz filmikach na youtubie. Na Messiego nas nie bylo stać

1

@Kondziubarca zgadzam sie z nim, dla nas za wcześnie ta gra wystarczy na la lige

0

@mleczkoo Wiadomo że to nigdy nie będzie Messi z Argentyny w tym psg więc niech nie płaczą

2

@Kgorecki2500 Może późno odpali i będzie drugim Ronaldinho

1

Według słów Laporty Ansu chce zostać, klub w niego wierzy i git. Na pewno sie nie ruszy w kolejnym sezonie moim zdaniem i to będzie sprawdzian.

0

Cieszą słowa o Ansu oby zostal i zamknął hejterskie mordki.

5

@hayek On wykonuje swoja prace i na tym zarabia a ludzie sie o mało nie posikają komu kibicuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?