Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dzagos wlasnie dlatego, ogladales mecz?
0
@dzagos bo go okradaja z asyst a gola nie może strzelic
2
@tomek8756 juz raz poszedl a do dzis komentuje
5
Łezka sie w oku zakręciła troche teraz
0
@Pitinho Ale przeciez to widac po tym jak on kopie pilke xd
6
Dani jeden strzal lepszy niz 20 Raphinhi
1
@Kuba_1 Juz od dawna przeciez wygral MŚ
0
@Poversky1000 ale z latwoscia dochodzi do sytuacji Korea
1
Gdzie ta genialna Brazylia tylko na 45 minut?
0
@michaleu niemożliwe, w Barcelonie strzelać z dystansu nie kazano
1
Korea powinna zatanczyc breakdance
0
Raphinha nie ma głowy na wielkie granie, presja go zjada. Zły znak w kontekście Barcelony i jego gry. Pewność siebie u piłkarza jest ważna by byl kluczowy
1
@4drian0 strzela jak anemik w tym meczu , tak jak Japonia karne
0
@Emhyr i Alvesik
0
Juz dwa gole powinna miec Korea :/
0
@kuz Odpoczywaja przed cwoercfinalem
4
Dwie rzeczy sa pewne w tym meczu
1. Neymar dla szpaka juz zawsze bedzie Richarlisonem
2. Raphinha nie strzeli bramki
4
Songciul xdd jebne z tymi nazwiskami
0
Neymar to taki dobry wujek dla tego Raphinhi
0
@FCB_dimiC dziadek ma 70 lat, ale w sumie to zabawne
0
@MateuszGotowka99 Wlasnie oni wszyscy chca i dlatego nie wygraja mundialu bo kazdy patrzy na siebie
0
Szpaku z tymi wyborami to chyba jakiś przekaz podprogowy odprawia
0
Raphinha mi tego Sancheza tak przypomina tez psychicznie sie spalal i gowno gral w wiekszosci meczy i nawet ruchy podobne
0
Raphinha nie ma psychy, Neymar go pociesza
0
@cris2706 dokladnie przeciez oni graja ez pomocy, sam atak i Casemiro cos tam w srodku zagra. Powazny rywal ich zweryfikuje
0
@pluszek Śmieszą mnie tacy hurraoptymisci podczas gdy to jeden mecz z rywalem o 10 klas slabszym
2
Z ta Brazylia to bedzie tak jak z Barcelona, ogrywamy jakies Cadiz 5:0 i wszyscy wieszczyli wygraną w LM tym czasem poważni rywale zweryfikowali ten optymizm
0
@Crakitic Błędne myslenie ze hejter Brazylii to fan Argentyny xd
0
Brazylia grala tez rezerwami w ostatnim meczu a Korea jest zajechana ten sam skład
0
Niby tacy swietni ale samolubni co chwile jakaas akcja indywidualna zamiast podac, to sie zemsci w następnych fazach