0

@dzagos wlasnie dlatego, ogladales mecz?

0

@dzagos bo go okradaja z asyst a gola nie może strzelic

2

@tomek8756 juz raz poszedl a do dzis komentuje

5

Łezka sie w oku zakręciła troche teraz

0

@Pitinho Ale przeciez to widac po tym jak on kopie pilke xd

6

Dani jeden strzal lepszy niz 20 Raphinhi

1

@Kuba_1 Juz od dawna przeciez wygral MŚ

0

@Poversky1000 ale z latwoscia dochodzi do sytuacji Korea

1

Gdzie ta genialna Brazylia tylko na 45 minut?

0

@michaleu niemożliwe, w Barcelonie strzelać z dystansu nie kazano

1

Korea powinna zatanczyc breakdance

0

Raphinha nie ma głowy na wielkie granie, presja go zjada. Zły znak w kontekście Barcelony i jego gry. Pewność siebie u piłkarza jest ważna by byl kluczowy

1

@4drian0 strzela jak anemik w tym meczu , tak jak Japonia karne

0

@Emhyr i Alvesik

0

Juz dwa gole powinna miec Korea :/

0

@kuz Odpoczywaja przed cwoercfinalem

4

Dwie rzeczy sa pewne w tym meczu
1. Neymar dla szpaka juz zawsze bedzie Richarlisonem
2. Raphinha nie strzeli bramki

4

Songciul xdd jebne z tymi nazwiskami

0

Neymar to taki dobry wujek dla tego Raphinhi

0

@FCB_dimiC dziadek ma 70 lat, ale w sumie to zabawne

0

@MateuszGotowka99 Wlasnie oni wszyscy chca i dlatego nie wygraja mundialu bo kazdy patrzy na siebie

0

Szpaku z tymi wyborami to chyba jakiś przekaz podprogowy odprawia

0

Raphinha mi tego Sancheza tak przypomina tez psychicznie sie spalal i gowno gral w wiekszosci meczy i nawet ruchy podobne

0

Raphinha nie ma psychy, Neymar go pociesza

0

@cris2706 dokladnie przeciez oni graja ez pomocy, sam atak i Casemiro cos tam w srodku zagra. Powazny rywal ich zweryfikuje

0

@pluszek Śmieszą mnie tacy hurraoptymisci podczas gdy to jeden mecz z rywalem o 10 klas slabszym

2

Z ta Brazylia to bedzie tak jak z Barcelona, ogrywamy jakies Cadiz 5:0 i wszyscy wieszczyli wygraną w LM tym czasem poważni rywale zweryfikowali ten optymizm

0

@Crakitic Błędne myslenie ze hejter Brazylii to fan Argentyny xd

0

Brazylia grala tez rezerwami w ostatnim meczu a Korea jest zajechana ten sam skład

0

Niby tacy swietni ale samolubni co chwile jakaas akcja indywidualna zamiast podac, to sie zemsci w następnych fazach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?