Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I ta gowniana Chorwacje znowu trzeba bedzie ogladac
0
Żałosne, kompromitacja
4
Strzelaja jak baby te japonce masakra
0
@Kondziubarca No wlasnie stzralu Perisica nie wyjal przez wzrost
0
Troche lipa w karnych ile ten Japoniec ma wzrostu ?
0
Przynajmniej szybciej czas zleci do kolejnego meczu
0
@squeamish bardziej by do Chin pasował
2
@JohnA bo to inteligentny naród
4
Fejkowy wywiad z Messim a ludzie mysla, ze to na serio. Polecam poczytac komentarze xd
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02JFKGybZgjVw9XY4Fp6Fn526fu1tnWnBugopJfVfvQGMLg58NMpdze1sqhC5NTHwHl&id=100052877300572&eav=AfYrZql6uEQxo8u1IXz2PNYr5Yb0I7clLRKQeu3QK1PNCEO0f2aoPoB_RCPrrkwXLbQ&m_entstream_source=feed_mobile&anchor_composer=false&paipv=0
0
@Poversky1000 Nie wiem
0
A gdzie ten mega talent Kubo?
0
Gołębie na stadionie
0
@Cataloniec94 A nie Polska?
1
@Medium Może, ale cos czuje że Korea dzisiaj powalczy i trzymam za nich kciuki bo sa fajni
0
@Ghostface Korea i Son
2
@Medium Wole Twój wariant, ale Neymar póki co jest 10 krokow w tyle za Mekambe na tym mundialu. Brazylii nie widze jako zwycięzcy
1
@Medium Dziwnie piszesz Mekambe
0
@MESSIah16 Niech najpierw Brazylia wygra z Korea
1
Ta Chorwacja tak na wyjebce gra, a Japonia walczaki
4
Brawo Japonia, zajebiste te wrzutki mają
1
Ale objechal Morldricia, szkoda ze nie wpadlo
2
Ta Chorwacja tak meczy bułę, mam nadzieję ze ich ta Japona pyknie
0
@AmigoBlancos tak samo bylo w meczach urugwaju. Teraz podnieca sie Gvardiolem bo powiedzial, ze chcialby grac w realu. Dobry glos ale irytujacy z gadki czasem
0
@Poversky1000 Nie chodzi o kompelementy ale 300 razy wymienia jego nazwisko co jest irytujące
1
Ten Kwiatkowski to slychac ze kibic Realu, zawsze jak jakis pilkarz od nich to sie na nim skupia
1
Ale to zmarnowali haha
0
Ogólnie to wole Koree od Japonii na tym mundialu ale ci drudzy raczej bez szans
0
@mariosss20 Francja jest fajna ale juz wygrali wiec mam nadzieje ze tym razem kto inny
0
@antoine22 Ciężko to uwierzyc, Borek ma znajomosci i pewnie któryś mu się wygadał
6
Jeśli te plotki o tej premii sa prawdziwe to po piersze skandal i potwierdza sie, ze to panstwo z kartonu. A po drugie nie dziwne ze chcieli po trupach wyjsc z tej grupy , żałosne