2

@Kessie
To już sobie kup zapas alko na następny sezon

5

@Derean
Tylko Arsenal mógł wygrać 3 na 4 mecze z PSG żeby i tak z nimi odpaść z rozgrywek xd

Brawo Panowie @Kessie @Czajka90

2

@MOLESTA
Mbappe mega sezon zagrał na tle tych kasztanów madryckich.
Chyba jedyny do którego nie ma się o co przyczepić za ten sezon.

I nie spalił się psychicznie przy słabym początku i tej nagonce zwłaszcza po karnych, które przestrzelił z Bilbao i bodajże w LM ( ? )

3

@MOLESTA
Pier**lenie.
Mieliście 2min od awansu i polecieliscie w szaleńczym ataku zamiast szanować piłkę.

Młodość, finezja, polot - mieliście wszystko w tym sezonie, ale w najważniejszym momencie te czynniki właśnie zabrały wam final LM bo zabrakło wyrachowania.

1

@Filipem
Gavi za wysoko również wyceniany

0

@Kozinho.
Nie zapominaj o jednym.
Macie dobre relacje dlatego aby Atletico mogło was wiecznie rolować na hajs i promocyjne transfery.

Takie to są właśnie dobre Relacje z tym klubem Atletico xF

0

@Filipem "to byłby pan piłkarz"

No napisałeś tak jakby nim nie był już teraz :D

1

@Filipem To już jest Pan piłkarz i główny kandydat do ZP jeśli nie zauważyłeś

5

Najbardziej w tym wszystkim dzisiaj szkoda mieszkańców Paryża i ich lokali użytkowych

6

Ludzie pisza, że futbol przegra jeśli PSG wygra.
Ten Inter ze sraczka w gaciach za podwójna garda przez 30min to jest ten wasz futbol?

17

Kylian Mbappe has left the chat.

2

@mekston
Bearman nawet w meczu piłki nożnej nie złapałby się do pierwszej 11 xD

2

Patrzę na tego Lautaro Martineza i to już lepszy performance zaprezentował dzisiaj Lewy na torze F1 w Barcelonie

5

Bardzo dobrze.
Teraz te kasztany mediolańskie nie będą mogły się tylko bronić i palić Jana jak @Kessie w robocie

1

3

Oyedele - Vitinha - Gual

Ale by to w Legii chodziło

3

Inter jeszcze tylko 85 musi wytrzymać do dogrywki i karnych

2

10 sekunda i już akcja meczu

1

@L3OM3SSI
Książę w nowym Jorku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Lionel_Messi10 A po meczu dogrywka na kiblu

2

Dobra Lecimy z finałem.
Kto za Interem ten z Policji

11

Robercik wie z kim trzymać sztame


0

@FcPortoFan1999 idź poszukaj

0

@Culer9002 ale czy skłamała xD

5

@Esteban_ czyli przyjmują manite na pysk?

2

@gumaz w palanta jak się cała ekipa z osiedla zebrała

0

@VegetaPolska
Jak zwykle.
Wina Niemca

9

@Kessie patrz jak się flexować na Instagramie.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?