Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sinirsey tak, je*nij obecnym o ścianę i zgłoś awarie urządzenia
1
@HypeR
Czyli nie będzie wręczenia pucharu i medali dla zawodników PSG przy ich ewentualnym zwycięstwie
11
Dzisiaj niech PSG wygra.
Obok Barcelony prezentowali najładniejszą dla oka piłkę
Nie dla pragmatycznego futbolu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Słychać Wycie?
Znakomicie
1
@Mezocyklon87 najlepiej to nie oglądać telewizji
2
@tomek8756
Podzielić to się mogą Jowitą.
Starczy dla każdego xD
0
Pasuje mu
0
No i fajnie :)
3
@marcin62 na pierwszych dniach dostanie pewnie lepca
1
@luna666moon dlatego ostatnio przedłużył kontrakt na pierdyliard lat
0
Ojciec się obraził
0
@ACMaldini3
Neymar już nie jest profesjonalnym piłkarzem.
Każdy kto trochę ogarnia już to wie.
0
Ja wiem, że każdy zawodnik ostatnio odżywa po odejściu z United, ale na miejscu władz Bayeru pierwsze czego bym zakazał ten hagowi, to ściągać swoich byłych zawodników z Manchesteru gdzie gówno grali i to z nim za sterami
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1928126085465551227
12
@MessiSuarezNeymar
Putina
0
@Czajka90 kto?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@mekston hahahaha
2
@takisobiektos
Za dużo polityki.
Przeczytałem comeback od Murana xD
0
@A4ron
Rafał nie wygra zacznijmy od tego.
2
Tylko, że Leo Messi nie musiał grać po jakichś europejskich peryferiach pucharowych bo dawali wcześniej ciała w lidze jak Chelsea.
2
@RoberDzik
Real Madryt
Liverpool
Manchester United
Inter Miami
AC Milan
0
@lajcior ja ostatnio jadłem pankejka w KFC nie wiem czy to się liczy
1
@Arden
Tyle
0
@mkord Już spiesze z odpowiedzią -
Bo są plackami
1
@Stinger_ z czystej przyzwoitości niech się nie pchają do tej LM
4
@tristan87
Tzw Polaczki to taki roszczeniowy typ ludzi, że to masakra.
Każdy wokół ma żyć tak jak oni chcą
0
@BorzyKrzys w każdej branży tak jest.
Po Znajomości ogarniesz wszystko.
Nic nowego
4
Oni jeszcze nie wiedzieli, że są w drodze na najlepszy finał w historii LM
0
@JanneAhonen @DonCarletto no i właśnie to mi też nie pasuje.
Chelsea ewentualnie świętująca puchar dla ubogich 3 klasy rozgrywkowej europejskiej piłki xD
0
@KmN Polsat Sport 1 i Polsat Sport premium 1