Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gibbon_FCB
Ok, a ile ich już zamienił na bramkę w Barcelonie?
0
@Hosh
Taylor Swift
1
Pozytywny przekaz
1
@PaPo
@Kessie by się wybielił
6
@Kessie
Orlen
Kessie Frimpong Luciano
Wodka kuflowe mocne narkotyki sex
zgon pobicie
1
@Konradowskyy jak masz kamerę to wpadaj bo warto
https://zapodaj.net/images/6d40f28a73009.png
5
@Konradowskyy
Dzięki, @Kessie szykuj dupe, kasę i wódke.
Wpadam za godzine
0
@gumaz
Do
4
@macio_944
Zawsze śmieszy, ale warto dodać jaka trzeba być gnida żeby wlasna rodzinę nagrywać i wrzucać do internetu żeby robić z nich pośmiewisko xD
17
Zepsuliscie mi zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa
2
Dalej dają wykonywać karne Salahowi. Hit ile on już karnych zdupil w ostatnich latach
8
Nasza drużyna mentalnie już z rodziną przy świątecznym stole, a Ci wielce tryhardują.
Śmieszny klubik te City widać jakie mają wartości
0
@Czajka90
Z Arsenalem nawet nie musiał byc potężny
0
Kogo obchodzi ten puchar FA dajcie spokój
5
@Luciano99
Po tym odcinku z programu na stałe zniknął też złoty przycisk
4
@Messibestplayerintheworld
Ok, oddychaj
2
@MesQueUnClub_87
Za 2zl to możesz zainwestować w browara dla Lucka i po nim dopiero może jakiejś weny dostać tylko za co później postawisz?
1
@Luciano99
Nie szukasz, ale zaraz możesz znaleźć.
Zapraszam na Orlen
1
@Faro
Ta zaraz wlatuje
https://www.fcbarca.com/user/Faro
2
@gumaz dzięki, starałem się
3
@FcPortoFan1999
Idziesz z koszyczkiem i na tablicy do wyświetlania tekstów pieśni proboszcz puszcza highlightsy z obecnego sezonu ekstraklasy. Jaka jest twoja reakcja?
1
@Czajka90
My gramy dziś ze zwycięzcą meczu tysiąclecia @Kessie
5
@Kessie
W co grają?
10
Boże... xD
1
@Cvzx
Moze i piekny, ale co to jest 9lat... cale zzycie bylo przed nia rownie piekne jesli nie piekniejsze z mozliwosciami jakie miala.
Widocznie Luisowi latwiej przez takie podejscie jakos z tym dalej zyc
5
@Kessie
Zakręć smigłem
2
@gumaz
On jest w tej gorszej grupie - @Redakcja
5
Życzę wesołych świąt całej ekipie @Moderacja na czele z @wpwelement 'em.
0
@esem91
Który to taki ananas
2
@MesQueUnClub_87
A to dopiero kwiecień.
Nigdy nie byłem dobry w pocieszanie