1

@A4ron
Na kiblu*

17

@Mow_mi_Douglas

Nie wiesz o czym piszesz
Nie ma co dyskutować.
@Rhaan Ci mniej więcej nakreślił

4

@clyde
Śmietankę to mogą dzisiaj spijać potężnemu Olise.
Zapisz to @Comentateiro

43

@Mow_mi_Douglas
Chronić to można dziecko, a nie się glaby zabierają za coś o czym nie mają pojęcia i tracą oszczędności

1

@lucca87
Palermo.

Z tej 4 to Como - chociaż pewnie Paza już nie będzie w klubie

2

@Crashynski
Fajne marzenia.

Ja natomiast marzę żeby PSG nie wklepało Liverpoolowi 10 bramek w dwumeczu xD

1

@BorzyKrzys
Ciekawe tylko na jak długo...

3

Bez różnic


1

@buglikos
Ty chyba nie widziałeś jak on gra od ponad roku xD

1

@Gronek
Na pewno lepszy niż pomysł z Bernardo Silva xD

2

@MirusAmisz
Niech ma, zasłużył sobie

4

1

@urbipl
Kasztany wróciły, a najlepsze jest to, że przegrali ten mecz więc i tak oglądali na własne oczy porażkę xD

1

@Luciano99
Wydamy i 700.

Ty tam się na Araujo skup bo pewnie już szykuje plejsy na dwumecz haha

1

@Kessie
Najlepsze jak oni są pewni, że przejdą Atletico z którym wymęczyli ostatnio 2-1 gdzie rywal wyszedł drugim składem, a z pucharu króla odpadli właśnie z nimi xD

Dymy

0

@Messibestplayerintheworld
Ja np tak jak nie widzę Pedriego opuszczającego klub szukając nowych wyzwań tak Yamala potrafię sobie z łatwością wyobrazić

1

@Luciano99
Same leszcze.
Byle do mistrzostw świata

1

0

widzicie w Yamalu zawodnika, który będzie grał przez najbliższe 10lat w Barcelonie?

Czy jednak uważacie, że pogra tu jeszcze ze 4 lata to będzie łącznie 7lat na najwyższym szczeblu w Barcy - wygra co ma wygrać i poszuka wyzwań w innej lidze?

0

@mekston @Luciano99
No jak odejdzie to co ma wygrać.

1

@mekston
Wygra 3 x La ligę, 4x Ligę Francuska i 3x Premier league

4

@KRISU77
To czas przerwać ta serie

2

@agaFCB
Na szczęście Ty jesteś facetem więc nie jesteś taka jak one

10

@gumaz
U nas @Kessie biega za ludźmi z wiadrami i chce im ukraść wode

8

O boże, o kur*a


2

@tomek8756
Tomek przeciez o gustach sie nie dyskutuje.
Nie przeszkadza mi to, ze podkochujesz sie w Jowicie

1

@Luciano99
To ja już wolę Taylor Swift.
Ładnie się podsumowałeś

1

@FcPortoFan1999

@wpwelement zejdź ze sceny.

12

@Jakchcesz
Jeśli przeciwieństwa się przyciągają, to daje wam jakieś 100% szans na zakleszczenie się przy waszym pierwszym stosunku

1

@kaamil1910
Prawda, ale zapomnieli dodać, że z tych nerwów gdy schodził z boiska puścił bąka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?