Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@A4ron
Na kiblu*
17
@Mow_mi_Douglas
Nie wiesz o czym piszesz
Nie ma co dyskutować.
@Rhaan Ci mniej więcej nakreślił
4
@clyde
Śmietankę to mogą dzisiaj spijać potężnemu Olise.
Zapisz to @Comentateiro
43
@Mow_mi_Douglas
Chronić to można dziecko, a nie się glaby zabierają za coś o czym nie mają pojęcia i tracą oszczędności
1
@lucca87
Palermo.
Z tej 4 to Como - chociaż pewnie Paza już nie będzie w klubie
2
@Crashynski
Fajne marzenia.
Ja natomiast marzę żeby PSG nie wklepało Liverpoolowi 10 bramek w dwumeczu xD
1
@BorzyKrzys
Ciekawe tylko na jak długo...
3
Bez różnic
1
@buglikos
Ty chyba nie widziałeś jak on gra od ponad roku xD
1
@Gronek
Na pewno lepszy niż pomysł z Bernardo Silva xD
2
@MirusAmisz
Niech ma, zasłużył sobie
4
Świąteczna Premia @Kessie 'go
https://zapodaj.net/images/a44fc48fb6e73.jpg
1
@urbipl
Kasztany wróciły, a najlepsze jest to, że przegrali ten mecz więc i tak oglądali na własne oczy porażkę xD
1
@Luciano99
Wydamy i 700.
Ty tam się na Araujo skup bo pewnie już szykuje plejsy na dwumecz haha
1
@Kessie
Najlepsze jak oni są pewni, że przejdą Atletico z którym wymęczyli ostatnio 2-1 gdzie rywal wyszedł drugim składem, a z pucharu króla odpadli właśnie z nimi xD
Dymy
0
@Messibestplayerintheworld
Ja np tak jak nie widzę Pedriego opuszczającego klub szukając nowych wyzwań tak Yamala potrafię sobie z łatwością wyobrazić
1
@Luciano99
Same leszcze.
Byle do mistrzostw świata
1
@Comentateiro
Helga
0
widzicie w Yamalu zawodnika, który będzie grał przez najbliższe 10lat w Barcelonie?
Czy jednak uważacie, że pogra tu jeszcze ze 4 lata to będzie łącznie 7lat na najwyższym szczeblu w Barcy - wygra co ma wygrać i poszuka wyzwań w innej lidze?
0
@mekston @Luciano99
No jak odejdzie to co ma wygrać.
1
@mekston
Wygra 3 x La ligę, 4x Ligę Francuska i 3x Premier league
4
@KRISU77
To czas przerwać ta serie
2
@agaFCB
Na szczęście Ty jesteś facetem więc nie jesteś taka jak one
10
@gumaz
U nas @Kessie biega za ludźmi z wiadrami i chce im ukraść wode
8
O boże, o kur*a
2
@tomek8756
Tomek przeciez o gustach sie nie dyskutuje.
Nie przeszkadza mi to, ze podkochujesz sie w Jowicie
1
@Luciano99
To ja już wolę Taylor Swift.
Ładnie się podsumowałeś
1
@FcPortoFan1999
@wpwelement zejdź ze sceny.
12
@Jakchcesz
Jeśli przeciwieństwa się przyciągają, to daje wam jakieś 100% szans na zakleszczenie się przy waszym pierwszym stosunku
1
@kaamil1910
Prawda, ale zapomnieli dodać, że z tych nerwów gdy schodził z boiska puścił bąka