3

Małysz jednak potrafił odejść na swoich warunkach.
To szalenie trudne odejść w momencie gdy jestes w stanie rywalizować z najlepszymi w danym momencie.

A Stoch?
Szacun za wszystko co zrobił, ale przykro się to ogląda od dobrych 2 lat

3

@lucas/catalan
Najlepiej to dać im wszystkim blokadę na max prędkość 60km/h

Wtedy będziesz miał ich jeszcze bliżej siebie

5

@tbas
Warto zaznaczyć, że tam nie ma kierowców z przypadku więc jakaś baza umiejętności jest u każdego z nich.

75/25 bym dał bo nawet taki Max z gówna bata nie ukręci

1

Cieszy również pozycja Bearmana.
Oby ustabilizował obecna formę

0

@JimMorrisonFCB bez kitu

4

Jaki Lewandowski?
Jaki Pietruszewski?
Jaka Polska Borussia?

Wstawaj Synek dzisiaj do obiadku oglądamy Pana Maćka Żurawskiego i Artura Boruca przeciwko Dundee UTD, a pomoże im Shunsuke Nakamura
@JimMorrisonFCB


6

@escarabajo teraz to już wgl czuję się staro


6

@Kgorecki2500
Fajnie popatrzeć jak chociaż innym się powodzi na tym świecie

1

@FcPortoFan1999
To czekam na napiwek w takim razie

3

Napiwek dla dostawcy uber eatsa vs czteropak piwa dla siebie. Wybierz mądrze

1

@Kapitan hawk
"Nas, Polskę, Arabię Saudyjska oraz Meksyk"

Ku*wa to 5 drużyn w grupie i tylko 2 wychodzą - to ma być spacerek?

5

@Popitek12
Popitka - nawet pasuje

1

@escarabajo
Chyba czas okulary ogarniać

8

@Laminedependencia
Łatwe, Francja

1

@escarabajo
W Paryżu?
Czyli u siebie grają

0

@gumaz
Cykor kasuje posty co tu się dzieje

0

@gumaz
Mamy, ale musimy wystawić dobry skład z La rambli

3

@Luciano99
Powiedział Albert Einstein po roku w Sosnowcu

5

@Kessie
Ty masz podobna ilość godzin przelezanych pod wjazdem na orlen

9

@Sinirsey

@Luciano99 kogo ty goniłeś bo kolega pyta?

5

@MesQueUnClub_87
Nie podpalaj się, na spokojnie do września zostaw jak jest, a później się pomyśli

24

Kiedy jak kiedy, ale że wy jesteście zdziwieni meczami towarzyskimi na 2 miesiące przed najważniejsza impreza w świecie piłki noznej ?

Tak, pojadą sobie tak o na turniej co ma być to będzie xD

0

@FCB24 @MesQueUnClub_87
Zawsze też mógł założyć, że Bednarek nie przyjmie tej piłki jak paralityk i miał do niego pełne zaufanie co jest równiez bardzo ważne zwłaszcza w bloku obronnym.


Miał milisekundy na podjęcie jakiejkolwiek decyzji w sytuacji w której dochodziło do tego mega zdziwienie spowodowane błędem Bednarka.

Wiec serio przyczepianie się tu do niego jest mega slabe

3

@MesQueUnClub_87
Ale się nie zakręcił i tam nawet Mbappe by nie dobiegł.

Bramka na konto Bednarka i nie ma co tu kwadratowych jak wymyślać

7

@FCB24
Co ty pierwszy raz mecz oglądasz?
Jak on niby miał tam do niego dobiec w tej sytuacji w 1.5 sekundy?

Bo mniej wiecej tyle minęło od przejęcia tej piłki przez Albanczyka i minięciu bramkarza

0

@JanuszKorwinMikke
Nie no pożegnalny w Polsce raczej na pewno będzie miał

0

@July_6_BcN
I wtedy znikąd pojawia się @VegetaPolska

2

@Kessie
Nie zgrywaj się i nie bądź taki skromny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?