Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Małysz jednak potrafił odejść na swoich warunkach.
To szalenie trudne odejść w momencie gdy jestes w stanie rywalizować z najlepszymi w danym momencie.
A Stoch?
Szacun za wszystko co zrobił, ale przykro się to ogląda od dobrych 2 lat
3
@lucas/catalan
Najlepiej to dać im wszystkim blokadę na max prędkość 60km/h
Wtedy będziesz miał ich jeszcze bliżej siebie
5
@tbas
Warto zaznaczyć, że tam nie ma kierowców z przypadku więc jakaś baza umiejętności jest u każdego z nich.
75/25 bym dał bo nawet taki Max z gówna bata nie ukręci
1
Cieszy również pozycja Bearmana.
Oby ustabilizował obecna formę
3
@jacobFCB
Warto
https://zapodaj.net/images/cb3c5ef28b48e.jpg
0
@JimMorrisonFCB bez kitu
4
Jaki Lewandowski?
Jaki Pietruszewski?
Jaka Polska Borussia?
Wstawaj Synek dzisiaj do obiadku oglądamy Pana Maćka Żurawskiego i Artura Boruca przeciwko Dundee UTD, a pomoże im Shunsuke Nakamura
@JimMorrisonFCB
6
@escarabajo teraz to już wgl czuję się staro
6
@Kgorecki2500
Fajnie popatrzeć jak chociaż innym się powodzi na tym świecie
1
@FcPortoFan1999
To czekam na napiwek w takim razie
3
Napiwek dla dostawcy uber eatsa vs czteropak piwa dla siebie. Wybierz mądrze
1
@Kapitan hawk
"Nas, Polskę, Arabię Saudyjska oraz Meksyk"
Ku*wa to 5 drużyn w grupie i tylko 2 wychodzą - to ma być spacerek?
5
@Popitek12
Popitka - nawet pasuje
1
@escarabajo
Chyba czas okulary ogarniać
8
@Laminedependencia
Łatwe, Francja
1
@escarabajo
W Paryżu?
Czyli u siebie grają
0
@gumaz
Cykor kasuje posty co tu się dzieje
0
@gumaz
Mamy, ale musimy wystawić dobry skład z La rambli
4
@gumaz
https://x.com/i/status/2037601865810968629
3
@Luciano99
Powiedział Albert Einstein po roku w Sosnowcu
5
@Kessie
Ty masz podobna ilość godzin przelezanych pod wjazdem na orlen
9
@Sinirsey
@Luciano99 kogo ty goniłeś bo kolega pyta?
5
@MesQueUnClub_87
Nie podpalaj się, na spokojnie do września zostaw jak jest, a później się pomyśli
24
Kiedy jak kiedy, ale że wy jesteście zdziwieni meczami towarzyskimi na 2 miesiące przed najważniejsza impreza w świecie piłki noznej ?
Tak, pojadą sobie tak o na turniej co ma być to będzie xD
0
@FCB24 @MesQueUnClub_87
Zawsze też mógł założyć, że Bednarek nie przyjmie tej piłki jak paralityk i miał do niego pełne zaufanie co jest równiez bardzo ważne zwłaszcza w bloku obronnym.
Miał milisekundy na podjęcie jakiejkolwiek decyzji w sytuacji w której dochodziło do tego mega zdziwienie spowodowane błędem Bednarka.
Wiec serio przyczepianie się tu do niego jest mega slabe
3
@MesQueUnClub_87
Ale się nie zakręcił i tam nawet Mbappe by nie dobiegł.
Bramka na konto Bednarka i nie ma co tu kwadratowych jak wymyślać
7
@FCB24
Co ty pierwszy raz mecz oglądasz?
Jak on niby miał tam do niego dobiec w tej sytuacji w 1.5 sekundy?
Bo mniej wiecej tyle minęło od przejęcia tej piłki przez Albanczyka i minięciu bramkarza
0
@JanuszKorwinMikke
Nie no pożegnalny w Polsce raczej na pewno będzie miał
0
@July_6_BcN
I wtedy znikąd pojawia się @VegetaPolska
2
@Kessie
Nie zgrywaj się i nie bądź taki skromny