Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kozinho.
Gra to bym tego nie nazwał
1
Dobra tak bez jaj to mamy o wiele bardziej jakościowy sklad.
6
Lipny mają ten hymn
Już by lepiej Basshunter- boten anna puścili
2
Jazda z nimi
Fur Deutschland
0
Pietuszewski już by miał dublet w tym meczu
0
@barteq
A jak myślisz?
0
@gumaz potwierdzam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kessie
I to będzie ostatnie co dzisiaj zobaczysz xD
8
@MesQueUnClub_87
Może nie wygląda to tak apetyczne jak firmowe dania @Kgorecki2500 , ale grunt żeby tobie smakowało.
4
@Kessie
Grunt, że nie Nigeryjczycy z wybitym fortepianem.
Trzymaj się tam wariacie
4
@Aequlibre
Jaki trudny temat?
Jak jesteś pantofel to może i trudny.
Jezeli kobieta Ci robi haje o twoje pasje to współczuję
22
Boże i ta piosenka legendarna już dla starych wyjadaczy fify
1
@Jakchcesz
Dzięki, ale wytrzyj już twarz
2
@agaFCB
Gruba nie szalej
2
@Mario96w @Kessie
Tak go rozśmieszyło, że aż zgłosił komentarz.
Ale luzak z niego
2
@MessiForeverTheBest
Zaproponuj jakiś Nick
0
@Lionel_Messi10
Dobra idź tam Mr.Potato wcinać
1
@Lionel_Messi10
To jak się zaśmiałes pod nosem to po co edytowałes posta po 5 minutach żeby się spruć
3
@MessiForeverTheBest
Zmień Avek i później pytaj o opinie.
Pozdro
7
Komentarz usunięty
8
Konto będzie przechodzić z pokolenia na pokolenie
3
@MesQueUnClub_87
Dzeko odprawia Włochów
2
@KamQiX
Zje**ałeś bo tylko jedno z tego nie wejdzie.
Czyli pozbawiłeś nas mistrzostw świata, Real wygra, a to wszystko tylko po to żebyście wy ugrali remis z Atletico.
Zawsze miałeś łeb do interesów
3
@FCB24
Straszny dramat.
Dzisiaj cały dzień będę chodził przygnębiony z tego powodu.
Niech się cieszą, że wgl mają szansę po takich eliminacjach zagrac na mundialu
4
Kim wy jesteście?
Wyskoczyły mi jakieś dyskusje nawet reklam człowiekowi nie dadzą pooglądać
1
@Encore
Stary Ronaldo, sflaczały Bernardo Silva i do tego Pedro Neto.
Słabiutko z przodu
6
@Sulimo
Zwyrol
12
@blakkudium
Jak będą biegi, to niech sobie wyobrazi, że musi szybko dobiec w okolice pola karnego by podyktować jedenastkę dla Realu/ Legii
Wygrana ma w kieszeni
6
@July_6_BcN
Może to właśnie twórca tej dyskusji.
Też na stacji PKP?
Wszystko zaczyna się układać w całość