3

@Kozinho.
Gra to bym tego nie nazwał

1

Dobra tak bez jaj to mamy o wiele bardziej jakościowy sklad.

6

Lipny mają ten hymn
Już by lepiej Basshunter- boten anna puścili

2

Jazda z nimi
Fur Deutschland

0

Pietuszewski już by miał dublet w tym meczu

0

@barteq
A jak myślisz?

0

@gumaz potwierdzam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kessie
I to będzie ostatnie co dzisiaj zobaczysz xD

8

@MesQueUnClub_87
Może nie wygląda to tak apetyczne jak firmowe dania @Kgorecki2500 , ale grunt żeby tobie smakowało.

4

@Kessie
Grunt, że nie Nigeryjczycy z wybitym fortepianem.
Trzymaj się tam wariacie

4

@Aequlibre
Jaki trudny temat?
Jak jesteś pantofel to może i trudny.

Jezeli kobieta Ci robi haje o twoje pasje to współczuję

22

Boże i ta piosenka legendarna już dla starych wyjadaczy fify


1

@Jakchcesz
Dzięki, ale wytrzyj już twarz

2

@agaFCB
Gruba nie szalej

2

@Mario96w @Kessie
Tak go rozśmieszyło, że aż zgłosił komentarz.
Ale luzak z niego

2

@MessiForeverTheBest
Zaproponuj jakiś Nick

0

@Lionel_Messi10
Dobra idź tam Mr.Potato wcinać

1

@Lionel_Messi10
To jak się zaśmiałes pod nosem to po co edytowałes posta po 5 minutach żeby się spruć

3

@MessiForeverTheBest
Zmień Avek i później pytaj o opinie.
Pozdro

7

Komentarz usunięty

8

Konto będzie przechodzić z pokolenia na pokolenie


3

@MesQueUnClub_87
Dzeko odprawia Włochów

2

@KamQiX
Zje**ałeś bo tylko jedno z tego nie wejdzie.
Czyli pozbawiłeś nas mistrzostw świata, Real wygra, a to wszystko tylko po to żebyście wy ugrali remis z Atletico.

Zawsze miałeś łeb do interesów

3

@FCB24
Straszny dramat.
Dzisiaj cały dzień będę chodził przygnębiony z tego powodu.

Niech się cieszą, że wgl mają szansę po takich eliminacjach zagrac na mundialu

4

Kim wy jesteście?
Wyskoczyły mi jakieś dyskusje nawet reklam człowiekowi nie dadzą pooglądać

1

@Encore
Stary Ronaldo, sflaczały Bernardo Silva i do tego Pedro Neto.
Słabiutko z przodu

6

@Sulimo
Zwyrol

12

@blakkudium
Jak będą biegi, to niech sobie wyobrazi, że musi szybko dobiec w okolice pola karnego by podyktować jedenastkę dla Realu/ Legii

Wygrana ma w kieszeni

6

@July_6_BcN

Może to właśnie twórca tej dyskusji.
Też na stacji PKP?

Wszystko zaczyna się układać w całość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?