3

@Luciano99
Dopiero drugą otwieracie?
Forma adekwatna do formy naszych orłów

4

Moder wchodzi
Pietuszewski wchodzi

out Szymański
Out Rózga

9

@Kgorecki2500 ale jutro będziecie mieli smutna atmosferę pod mcdonaldem z kolegami z uber eatsa jak dziś odpadniemy razem z Ukrainą

2

@ACMaldini3
Większe jaja niż na twoim stand upie

5

Świetna wrzutka.

1

Pietuszewski by to przyjął piętką

0

To żeś pokazał teraz Rózga

4

Nie podoba mi się ten mecz

1

@kanver_
Ja tam lubię komentarz Borka przy reprezentacji

0

Grabara w tej masce niech tak nie szarżuje bo jeszcze Lewy wyłapie kartkę od Taylora

2

@pride1899
Tak jest, Rozpier**lamy ich 0-0

0

@Castro
Pietuszewskiemu by siadło

2

@VamoSBarca88

@Kessie też był kiedyś w formie jak wsadził Uja w ciasto

2

@FcPortoFan1999
Trzymam za słowo

8

Pietuszewski by dokręcił tego woleja jak Zidane w finale LM z Bayerem Leverkusen

2

Mam Pytanie czy w przerwie między 1 a 2 połowa mogę liczyć na występ Taylor Swift w repertuarze The Fate of Ophelia ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Z Pietuszewskim już byśmy byli w drodze na lotnisko na samolot do USA

1

@Kessie
Dziś w klubie będzie beng

4

Pietuszewski już by miał tutaj gola i asyste

6

Gang z Albanii napier**la ram pam pam pam ram pam pam pam.

1

@Safrani
Też nie wiem, ale nie ma go nawet na rezerwie

0

@gumaz
No chyba jednak mam rację

2

Pietruszewskiego nie ma nawet na ławce rezerwowych

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Batys
Ok już się zabieram za to

1

@Faro
Nie wiem czy obie strony by na tym nie zyskały licząc że jeden jak i drugi nagle nauczą się grać xD

1

@Czajka90
Sto lat i Stay Humble



2

@MessiForeverTheBest
Isak to niech póki co da 50% tego co dał Nunez i wygra to co on

0

@Faro
Gakpo za 60mln po promocji jak dla was.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?