Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Luciano99
Dopiero drugą otwieracie?
Forma adekwatna do formy naszych orłów
4
Moder wchodzi
Pietuszewski wchodzi
out Szymański
Out Rózga
9
@Kgorecki2500 ale jutro będziecie mieli smutna atmosferę pod mcdonaldem z kolegami z uber eatsa jak dziś odpadniemy razem z Ukrainą
2
@ACMaldini3
Większe jaja niż na twoim stand upie
5
Świetna wrzutka.
1
Pietuszewski by to przyjął piętką
0
To żeś pokazał teraz Rózga
4
Nie podoba mi się ten mecz
1
@kanver_
Ja tam lubię komentarz Borka przy reprezentacji
0
Grabara w tej masce niech tak nie szarżuje bo jeszcze Lewy wyłapie kartkę od Taylora
2
@pride1899
Tak jest, Rozpier**lamy ich 0-0
0
@Castro
Pietuszewskiemu by siadło
2
@VamoSBarca88
@Kessie też był kiedyś w formie jak wsadził Uja w ciasto
2
@FcPortoFan1999
Trzymam za słowo
8
Pietuszewski by dokręcił tego woleja jak Zidane w finale LM z Bayerem Leverkusen
2
Mam Pytanie czy w przerwie między 1 a 2 połowa mogę liczyć na występ Taylor Swift w repertuarze The Fate of Ophelia ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Z Pietuszewskim już byśmy byli w drodze na lotnisko na samolot do USA
1
@Kessie
Dziś w klubie będzie beng
4
Pietuszewski już by miał tutaj gola i asyste
6
Gang z Albanii napier**la ram pam pam pam ram pam pam pam.
1
@Safrani
Też nie wiem, ale nie ma go nawet na rezerwie
0
@gumaz
No chyba jednak mam rację
2
Pietruszewskiego nie ma nawet na ławce rezerwowych
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Batys
Ok już się zabieram za to
1
@Faro
Nie wiem czy obie strony by na tym nie zyskały licząc że jeden jak i drugi nagle nauczą się grać xD
1
@Czajka90
Sto lat i Stay Humble
2
@MessiForeverTheBest
Isak to niech póki co da 50% tego co dał Nunez i wygra to co on
0
@Faro
Gakpo za 60mln po promocji jak dla was.