2

Dzisiaj tak


3

Czyli co teraz?
My w miejsce Iranu awansujemy?

1

@NeroTFP1
Co on wtedy odwalił xD
Wścieklizna

0

@Toretto
33% posiadania, ale oni też od początku tak chcieli grać - oddać nam piłkę.

Wygrali? Wygrali

2

@Bykunn
Dokładnie tak samo uważam.
Do tego sraka przy każdej groźniejszej sytuacji rywala i błędy

2

Przy takiej grze w defensywie jak dziś czy z Albania, prezenty niczym na podwórku?

To nie mamy czego szukać na MŚ i dlatego nie jedziemy na nie.
I zachwycanie się nasza gra w ofensywie ( aż za bardzo ) nic tu nie zmieni.

1

@VegetaPolska
A co będziesz robił?
Pewnie podryw na wrocławskim rynku

1

@VamoSBarca88
Co ma Bośnia do tego chłopie.
Teraz to już UJ w ta Bośnię

3

Rezerwy Szwecji wjebaly nam 3 bramki gdzie ponoć tak zjawiskowo graliśmy.

Taka jest brutalna prawda

1

@BulaKG
Jak on ma siły właśnie na 3 minuty

3

Najważniejsze że FC Polto w następnej kolejce ligowej zachowa czyste konto

2

Bośnia wyrównuje!
Dramat Włochów.

10minut na dobicie Włochów grających w 10tke

6

Pietuszewski zaraz czerwo.
Wszystko dzięki @Comentateiro.

Masz te swoje piękne historie xD

6

Pietuszewski już lepszy występ na ten moment niż Gyokeres

2

@Kessie
Gyokeres lamus hehe

2

Kamiński jeszcze ze 3 setki to może któraś trafi

3

Jeszcze do szatni po lepszym okresie naszej gry.
Zenada

1

@Kessie ale trzeba pochwalić tego waszego Gyokeresa.


Bardzo ładna fryzura

1

@Nazio_87
XD hahaha całkiem możliwe

0

@Virusk3
Jaki pisk haha

3

@Kessie pod Orlenem sobie dzisiaj wyobraze, że jesteś Elanga.
Już Ci współczuję nawet

0

Grosicki grzej się

3

@szymon6847
Dokładnie, dobrze, że nie mamy bordowych spodenek bo bym się jeszcze pomylił że oglądam Barce Pepa w prime

1

@Lanosss
Sracy xD

4

@Lionel_Messi10
Uj w ten mecz.
Polacy grają

12

Kopanina niesamowita póki co xD

2

@Criss18Barca
Włosy poprawia póki co

1

@Kozinho. Takie szczegóły to już formalność dopracować

20

Zieliński lepsze piłki Gyokeresowi daje niż Odegaard w Arsenalu

0

@LukaszFan nie sądzisz? Kogo oni tam mają lepszego na danej pozycji.

Może na jednej czy dwóch mają lepszych zawodników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?