0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

@robsesh
mało który napastnik ma życie na Rudigera?

Szkoda tylko, że ostra bezmyślna gra Araujo przywraca drużyny przeciwników do życia zwłaszcza w LM xD

5

@Kessie znowu się razem w kiblu schowaliscie? XD

4

@Luciano99
No i zaraz Ci to wlewam do ryja.
Mam nadzieję, że było warto dla tego herbika

https://zapodaj.net/images/4a4539479e2a3.jpg

9

Kibicuje dla niego

1

@macio_944
Jego stary może ewentualnie zreformować twoje Zagłębie

9

@Luciano99
Co się głupio pytasz jak Ciebie właśnie tam poznałem

3

@Luciano99
Antychryst

2

@barcowy1899
Zależy ile karnych otrzymają

0

@severius
One co tydzień grają między sobą czy jaki uj

1

@bodzio10
Jako skoczek?

5

@vangoor
A później pogadanka z jej chłopem

https://zapodaj.net/images/c6114aaff5086.jpg

16

Nadchodzi wsparcie.
Zakończenie konfliktu kwestia godzin


1

@Zoker
Kroos ładnie to zrobił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zoker
Salah kopie się od roku po czole, a nie od 3 lat.
Ubiegloroczne mistrzostwo to jest głównie jego zasługa

3

Małysz jednak potrafił odejść na swoich warunkach.
To szalenie trudne odejść w momencie gdy jestes w stanie rywalizować z najlepszymi w danym momencie.

A Stoch?
Szacun za wszystko co zrobił, ale przykro się to ogląda od dobrych 2 lat

3

@lucas/catalan
Najlepiej to dać im wszystkim blokadę na max prędkość 60km/h

Wtedy będziesz miał ich jeszcze bliżej siebie

5

@tbas
Warto zaznaczyć, że tam nie ma kierowców z przypadku więc jakaś baza umiejętności jest u każdego z nich.

75/25 bym dał bo nawet taki Max z gówna bata nie ukręci

1

Cieszy również pozycja Bearmana.
Oby ustabilizował obecna formę

0

@JimMorrisonFCB bez kitu

4

Jaki Lewandowski?
Jaki Pietruszewski?
Jaka Polska Borussia?

Wstawaj Synek dzisiaj do obiadku oglądamy Pana Maćka Żurawskiego i Artura Boruca przeciwko Dundee UTD, a pomoże im Shunsuke Nakamura
@JimMorrisonFCB


6

@escarabajo teraz to już wgl czuję się staro


6

@Kgorecki2500
Fajnie popatrzeć jak chociaż innym się powodzi na tym świecie

1

@FcPortoFan1999
To czekam na napiwek w takim razie

3

Napiwek dla dostawcy uber eatsa vs czteropak piwa dla siebie. Wybierz mądrze

1

@Kapitan hawk
"Nas, Polskę, Arabię Saudyjska oraz Meksyk"

Ku*wa to 5 drużyn w grupie i tylko 2 wychodzą - to ma być spacerek?

5

@Popitek12
Popitka - nawet pasuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?