2

Grabara w formie ;)

0

@Walker Gdyby nie był kibicem Barcelony to bym postawił a tak nie chce wygrac jesli real ma wygrac ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

La la la la la la la la la ! :DDD

0

@michal2007 w 93......

0

@kanver_ rzutu karnego

0

@Kinginiesta To tak samo jak tutaj z Luisem Figo sytuacja identyczna wiedział na co się pisze.

0

To tak samo jak tutaj z Luisem Figo sytuacja identyczna wiedział na co się pisze.

2

@Rupert_Haubica Boniek zdobył brązowy medal mistrzostw świata , Lewego nie ma w 48 reprezentacji uczestniczących. Taka jest skala..Chcieć to może isc do MLS lub Arabi bo żaden topowy klub go nie weżmie.

0

Nie ma co się dziwić że dostał czerwoną jak głowa zabita transferem do Barcelony.

2

@Czarny_ck To skoro widziałeś w nim potecjał od początku to może powinieneś zostać scoutem lub trenerem ;)

22

Bedzię się Rashford miał szansę wykazać czy jest wart wydania 30 mln , jest jeszcze Olmo z Ferminem na LS także na Atletico powinno wystarczyć.

0

Czesiu specjalisto wroc premier premie napewno załatwi ;)

1

Bardhaji to raczej trawy nie powącha.

1

Ale sensacja każdy ma swoje zdanie i inna epoka piłkarzy..

0

Niesamowite ...

0

@Barcaa12 prawa telewizyjne , trzecia marka na świecie chyba po realu i barcy

4

Niekorzy sie oburzaja ze redakcja bierze na tapete lewego bo jest najslabszy ale taka jest prawda do konca sezonu gramy w 10 oby Laporta wyczarowal 9 z prawdziwego zdarzenia na przyszly sezon.

1

Wszedl surowy Casado i inny mecz...

1

Lewy juz dal z siebie wszystko szkoda ze Rasha nie wpuscil bo dalej w 10

1

@RobertNieLewandowski do mycia kibli ;_)

0

@krefi10 tez czesto tak włączam i w drugiej połowie mnie nie ma już ;)

0

@FcPortoFan1999 no lepiej jak o 21 30 ;)

1

Gdzie składy !! ;)

0

@KRISU77 dla realu

1

@Cules69 ściana w nastepnym sezonie ;)

0

@Filarrr11 ja mam dorosnąć chlopaku , grałeś kiedyś w piłke w jakieś lidze ?;) bez ,,mniej Pedriego ,, nie mamy szans na LM.

3

60 procent zaglosowala chyba dla tego ze Bernal to wychowanek , patrzcie na ostatnie mecze nie ma De Jonga to Pedri gra n 50 procent mozliwosci..

0

Tylko prawda , honor , nawet i ze sprzetem cała polska za Załeckim !! Kto ma problem odbierze tel od pana B. To wszystko.

0

Kounde bedzie legenda klubu nikt inny tak nie bedzie bronił , bo Yamal mu wiele nie pomoze zostanie do konca , eksperci , mozecie sie ludzic, Vamos!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?