Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kounde bedzie legenda klubu nikt inny tak nie bedzie bronił , bo Yamal mu wiele nie pomoze zostanie do konca , eksperci , mozecie sie ludzic, Vamos!!
0
@Ghandi Lewonożny śo z lewą nogą lepiej wyprowadza piłke ;)
0
@Krisey nie po Atletico bo już wcześniej marnował.
0
Z zdrowego rozsądku Raphinia ale Yamal jak chce zdobyć złotą piłkę to musi trochę tych bramek mieć , a Lewy to napewno nie raz że już go nie będzie za kilka miesięcy dwa że marnował dużo ostatnio.
1
Gdybyśmy mieli jeszcze napastnika i środkowego obrońce z lewą nogą to dałby nas na 1 miejscu.
0
Takie nie za mocne te kluby z premier league :D ciesze sie ze atletico wygrało i nie płacze że real wygrał , zostali sprowadzeni na ziemie ;)
0
Fajne te premier league takie nie za mocne ;d
0
@karci0 pewnie tak ;)
0
Co by było gdyby nie ściągli Cancelo a tu płakali niektórzy ;)
0
Teraz zabawa :D
0
Zawsze jak sa kombinacje z koszulkami to źle nam to wychodzi ...
3
Nie ma szans w 10 ratunkiem jedynie Rashford tylko żeby nie za pozno..
0
Araujo chce grac na srodku obrony ;)
0
@Bykunn mogl zrobic wiecej tego sie od niego oczekuje na tym poziomie bramkarze robia roznice courtouis by wybronił daje 80 procent
1
@Recha_0684 od meczu z atletico trzyma ta forme
4
Garcia w formie od meczu z Atletico.
0
Maszyna ruszyła :D
0
@Andy83 bardzo dobrze
0
@buglikos nie bez kontrowersji z bayernem daje im 15 procent szans
0
@Conradxc rozdają jeszcze 500 plusy czy 800 chyba jeszcze nie ;)
0
Oficjalnie nie , ale na pewno nie będzie siedział w domu..
0
Mogli sie dogadać żeby Yamal nie grał i mieliby szanse ;)
0
@Jaro1279 po co odpisywać na takie komentarze , chłop może jeszcze dziecko nie ma pojęcia o piłce..
1
@Hosh griezman był wystawiany na lewym skrzydle , co mógł dać oprócz biegania z prawa noga do autobusu bo na prawej był Messi..
5
Ci co chcieli Bardjahiego to dostaliscie mysle ze juz bedzie mniej komentarzy odnosnie Pana Flicka i dawania minut , dzis super ze zagral bo Yamal mogl odpoczac dobrze ze reszta stanela na wysokosci zadania i wynik jest komfortowy.
0
@Macior79 ma problem z graniem bo jest słaby gdyby grał za Yamala to bylibysmy na 2 miejscu , Flick wie co robi .
0
Messi grał wszystko od deski do deski tak samo Yamal bedzie gral , gdyby nie gral to bylibysmy na 2 miejscu , Flick wie co robi .
0
@Adam065 i bysmy byli drudzy ;)
0
@Michas_13 na lewej sie udusi z lewa noga
2
@FiscaelBarca Chcesz dalej grać w dziesieciu nastepny sezon? Na so masz garcie cubersiego i w obwodzie martina i araujo a dziewiątka zostanie żadna.