0

Kounde bedzie legenda klubu nikt inny tak nie bedzie bronił , bo Yamal mu wiele nie pomoze zostanie do konca , eksperci , mozecie sie ludzic, Vamos!!

0

@Ghandi Lewonożny śo z lewą nogą lepiej wyprowadza piłke ;)

0

@Krisey nie po Atletico bo już wcześniej marnował.

0

Z zdrowego rozsądku Raphinia ale Yamal jak chce zdobyć złotą piłkę to musi trochę tych bramek mieć , a Lewy to napewno nie raz że już go nie będzie za kilka miesięcy dwa że marnował dużo ostatnio.

1

Gdybyśmy mieli jeszcze napastnika i środkowego obrońce z lewą nogą to dałby nas na 1 miejscu.

0

Takie nie za mocne te kluby z premier league :D ciesze sie ze atletico wygrało i nie płacze że real wygrał , zostali sprowadzeni na ziemie ;)

0

Fajne te premier league takie nie za mocne ;d

0

@karci0 pewnie tak ;)

0

Co by było gdyby nie ściągli Cancelo a tu płakali niektórzy ;)

0

Teraz zabawa :D

0

Zawsze jak sa kombinacje z koszulkami to źle nam to wychodzi ...

3

Nie ma szans w 10 ratunkiem jedynie Rashford tylko żeby nie za pozno..

0

Araujo chce grac na srodku obrony ;)

0

@Bykunn mogl zrobic wiecej tego sie od niego oczekuje na tym poziomie bramkarze robia roznice courtouis by wybronił daje 80 procent

1

@Recha_0684 od meczu z atletico trzyma ta forme

4

Garcia w formie od meczu z Atletico.

0

Maszyna ruszyła :D

0

@Andy83 bardzo dobrze

0

@buglikos nie bez kontrowersji z bayernem daje im 15 procent szans

0

@Conradxc rozdają jeszcze 500 plusy czy 800 chyba jeszcze nie ;)

0

Oficjalnie nie , ale na pewno nie będzie siedział w domu..

0

Mogli sie dogadać żeby Yamal nie grał i mieliby szanse ;)

0

@Jaro1279 po co odpisywać na takie komentarze , chłop może jeszcze dziecko nie ma pojęcia o piłce..

1

@Hosh griezman był wystawiany na lewym skrzydle , co mógł dać oprócz biegania z prawa noga do autobusu bo na prawej był Messi..

5

Ci co chcieli Bardjahiego to dostaliscie mysle ze juz bedzie mniej komentarzy odnosnie Pana Flicka i dawania minut , dzis super ze zagral bo Yamal mogl odpoczac dobrze ze reszta stanela na wysokosci zadania i wynik jest komfortowy.

0

@Macior79 ma problem z graniem bo jest słaby gdyby grał za Yamala to bylibysmy na 2 miejscu , Flick wie co robi .

0

Messi grał wszystko od deski do deski tak samo Yamal bedzie gral , gdyby nie gral to bylibysmy na 2 miejscu , Flick wie co robi .

0

@Adam065 i bysmy byli drudzy ;)

0

@Michas_13 na lewej sie udusi z lewa noga

2

@FiscaelBarca Chcesz dalej grać w dziesieciu nastepny sezon? Na so masz garcie cubersiego i w obwodzie martina i araujo a dziewiątka zostanie żadna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?