Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@addept i tak juz troche sie wypilo Leszek Orlowski oczy zamknac i spać ;)
1
@adi7adi8 po Viniciusu ;)
0
Chciał w koszyczek zlapac ;)))
0
@addept to tak jak napisałes ale co , postawiłbys koło Lewego przykladowo Etoo , De Jonga , czy Alvesa , Jordi Albe, Valdesa, czy to ta sama półka jesli chodzi o to co dali klubowi nie pisze o wiekszych pilkarzach , co dali i czy bedzie tak zapamietany Lewy?
0
@addept dlatego ze Kane przekłada dobro drużyny nad osiągnięcia indywidualne
0
@addept nie dogadamy sie , w bayernie bardziej cenia robbena mullera riberego a nie Lewego co mial najlepsze liczby a dlaczego? Kazdy ma swoje zdanie . Ja ogladam Barce od czasow Etoo i dla mnie to nie jest to ale szacunek wielki .
1
Po strojach to takie atletico z temu ;)
0
@addept nie wiem czy całuje ale wiem że niektórzy niemcy cenia bardziej Kane i to wszystko..
0
@mint a o Tobie ;) wyraziłem swoje zdanie dla mnie nie jest i dla wielu nie jest koniec kropka.
0
Ktos wie dlaczego Militao zawsze wychodzi ostatni ? Bo zawsze jest tam najwieksza gwiazda . Nurtuje mnie to od jakuegos czasu dzieki jak ktoś wie.
4
De Jong niech wraca bo Pedri zyskuje 50% wartości .
1
Dla Realu byłby to właściwy ruch to taki Ancelotti trochę , lepiej dla nas żebe został ubiczowany Arbeloa i wprowadzał wychowanków ;)
2
Dla mnie z całym szacunkiem legendą to nie jest , jak wygra Lige Mistrzów to tak, w Bayernie też bardziej niektórzy cenia Kana .. dlatego że Lewy to najemnik, a zjazd formy już od tamtego sezonu że musi rywalizować z takim Ferranem .. płakał nie będe. NIe jest to zawodnik już na Barcelonę.
0
@Coveta Strzelił super ale w większości meczów go nie ma , oglądam wszystkie mecze i widze czy z nim czy z Ferranem gramy w 10 choć już Lewy jest lepszą opcją bo czasem może taką bramke strzelić jak z Atletico.
0
Lew Lew Lew Robert Lewandowski :D
0
@Mario96w no konsoli to juz nie bedzie to ;)
0
Casado Gavi Araujo Torres Balde - Cancelo Bastioni Alvarez Silva , szkoda ze to nie fm ;)
0
@rutek71 no tak
0
@Kapitan9 wiem ze Eric to nie pomocnik ale bardzo dobrze gral na spd a jak przyjdzie Bastioni to raczej bedzie gral z Cubarsim no chyba ze tak jak piszesz ze sprzedadza gaviego casado
0
@Kapitan9 Bernal Pedri de Jong Casado Garcia Gavi po co Ci tu kolejnego zawodnika chyba ze kogos sprzedadzą .
1
Dajcie sobie spokój już tym Bastionim , napiszcie jak bedzie OFICJALNIE ;)j ja też chce żeby przyszedł ale już żygam tym Bastionim a gdzie do konca sezonu...
0
@Kismeth tak mvp był problemem..
0
Na PS mamy Yamala na SPO Fermina i Olmo a na SPD za słaby w odbiorze piłki. Chyba że nie ma pieniędzy na dziewiątke i z Olmo czy Fermina bedzie robił fałszywą 9.
0
@Kinginiesta jest, odchodzisz do znienawidzonego klubu , wiesz na co się piszesz.
4
Ambicja przy jego umiejętnościach też bym był rozczarowany żę gramy z przewagą jednego zawodnika i nie potrafimy strzelić bramki atletico , wejdzie we wtorek Lookman I Alvarez i beda cięzary..
4
To teraz na realmadryt.pl poczytać o żołnierzu Negreiry :DDDDD
0
@patta a 3 rogi karny ;)
0
Muriczi !!!!!!!! :DDDDD
2
@damian16161212 wypluj to słowo
1
@gumaz tyle ile bedzie trzeba ;)