0

@addept i tak juz troche sie wypilo Leszek Orlowski oczy zamknac i spać ;)

1

@adi7adi8 po Viniciusu ;)

0

Chciał w koszyczek zlapac ;)))

0

@addept to tak jak napisałes ale co , postawiłbys koło Lewego przykladowo Etoo , De Jonga , czy Alvesa , Jordi Albe, Valdesa, czy to ta sama półka jesli chodzi o to co dali klubowi nie pisze o wiekszych pilkarzach , co dali i czy bedzie tak zapamietany Lewy?

0

@addept dlatego ze Kane przekłada dobro drużyny nad osiągnięcia indywidualne

0

@addept nie dogadamy sie , w bayernie bardziej cenia robbena mullera riberego a nie Lewego co mial najlepsze liczby a dlaczego? Kazdy ma swoje zdanie . Ja ogladam Barce od czasow Etoo i dla mnie to nie jest to ale szacunek wielki .

1

Po strojach to takie atletico z temu ;)

0

@addept nie wiem czy całuje ale wiem że niektórzy niemcy cenia bardziej Kane i to wszystko..

0

@mint a o Tobie ;) wyraziłem swoje zdanie dla mnie nie jest i dla wielu nie jest koniec kropka.

0

Ktos wie dlaczego Militao zawsze wychodzi ostatni ? Bo zawsze jest tam najwieksza gwiazda . Nurtuje mnie to od jakuegos czasu dzieki jak ktoś wie.

4

De Jong niech wraca bo Pedri zyskuje 50% wartości .

1

Dla Realu byłby to właściwy ruch to taki Ancelotti trochę , lepiej dla nas żebe został ubiczowany Arbeloa i wprowadzał wychowanków ;)

2

Dla mnie z całym szacunkiem legendą to nie jest , jak wygra Lige Mistrzów to tak, w Bayernie też bardziej niektórzy cenia Kana .. dlatego że Lewy to najemnik, a zjazd formy już od tamtego sezonu że musi rywalizować z takim Ferranem .. płakał nie będe. NIe jest to zawodnik już na Barcelonę.

0

@Coveta Strzelił super ale w większości meczów go nie ma , oglądam wszystkie mecze i widze czy z nim czy z Ferranem gramy w 10 choć już Lewy jest lepszą opcją bo czasem może taką bramke strzelić jak z Atletico.

0

Lew Lew Lew Robert Lewandowski :D

0

@Mario96w no konsoli to juz nie bedzie to ;)

0

Casado Gavi Araujo Torres Balde - Cancelo Bastioni Alvarez Silva , szkoda ze to nie fm ;)

0

@rutek71 no tak

0

@Kapitan9 wiem ze Eric to nie pomocnik ale bardzo dobrze gral na spd a jak przyjdzie Bastioni to raczej bedzie gral z Cubarsim no chyba ze tak jak piszesz ze sprzedadza gaviego casado

0

@Kapitan9 Bernal Pedri de Jong Casado Garcia Gavi po co Ci tu kolejnego zawodnika chyba ze kogos sprzedadzą .

1

Dajcie sobie spokój już tym Bastionim , napiszcie jak bedzie OFICJALNIE ;)j ja też chce żeby przyszedł ale już żygam tym Bastionim a gdzie do konca sezonu...

0

@Kismeth tak mvp był problemem..

0

Na PS mamy Yamala na SPO Fermina i Olmo a na SPD za słaby w odbiorze piłki. Chyba że nie ma pieniędzy na dziewiątke i z Olmo czy Fermina bedzie robił fałszywą 9.

0

@Kinginiesta jest, odchodzisz do znienawidzonego klubu , wiesz na co się piszesz.

4

Ambicja przy jego umiejętnościach też bym był rozczarowany żę gramy z przewagą jednego zawodnika i nie potrafimy strzelić bramki atletico , wejdzie we wtorek Lookman I Alvarez i beda cięzary..

4

To teraz na realmadryt.pl poczytać o żołnierzu Negreiry :DDDDD

0

@patta a 3 rogi karny ;)

0

Muriczi !!!!!!!! :DDDDD

2

@damian16161212 wypluj to słowo

1

@gumaz tyle ile bedzie trzeba ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?