Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wychowawczy od starego;)
1
I co z tym Jacksonem do kiedy ma kontrakt z chelsea?
1
@Batys o 5 pobudka
0
Jak to bedzie czwarta przerwa na lewgo?
3
To lewy do konca 3 przerwy.
2
Ale szwed wozi na skrzydle;)
3
moze sie bedzie chcial zemscic na vinim i perezie i pusci tanio;)
2
@MagdJanko Lewy to najemnik jak będzie super kasa to będzie Saudi;)
0
Taki Dembele na 9 to by było cudo ..
2
@liberoFCB Na ławce wytrzyma.
1
Dobrze Perez zrobi robotę , pogłaska Mbappe po główce i znowu liga nasza ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@piekielnewrota Jeszcze do lipca na pewno bedzie pisanie spokojnie ...
0
@Alan_fcbfan Nie potrzebujemy klocka typu Lewy czy Ibra tylko szybkiego takiego jakim był Samuel E too.
0
Te jego loty ....
0
Gdyby to było fm to wymieniłbym go za fermina i wziął za darmo Silve;)
0
Mecz o nic po imprezie to wszystko.
1
Mbape na Sycyli ;)jescze komus stół przylozy do 9 jeszcze chwila
0
@A4ron to nie piaskownica mogl wypiastkowac a przeszla przez rece
0
@BarcArs jak inter za mou tfuu na takie granie
0
@LukaszFan tak bo bayern strzelal po trybunach
0
@BojanKriKicz widze i co z tego ;)granie jak inter za jose mourinho..
0
Zaczynam bardziej nienawidzic arsenalu jak realu.
4
@Wiktor91 to by było coś wielkiego ;)
1
@Pedri16Future co z tego jak wygrali tylko gdy graliśmy z kontuzjowanym Yamalem i bez Rapy Olmo Lewego..;) i to po męczarniach.
1
@BonusKiller Tchouameni nabuzowany to pewnie dostanie ;)
2
To będzie cieżko bez Yamala i bez Mbape ;)
0
@Eto'o9 R10 gra bo nie ma Yamala jak wróci Yamal to nie ma szans na gre , chyba że ogony , kto by nie był na tej pozycji to grał nie będzie , tak jak Messsi grał wszystko tak Yamal będzie grał wszystko, najlepsi chcą grać wszystko.
0
@Dankho94isback no tak mając Yamala na PS to tylko może liczyć na ogony.
0
@sh4rQu nie grał bo jest Yamal i widocznie był słaby , Flick go widzi codziennie , napewno wie lepiej jak Ty czy ja.