Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzis za baskami a w lm za Atletico jestem zebg nie za duzo a lepiej odpazc z zwyciezca lm ;)
0
Fame mma zaciera rece na Mameda ;)
0
Czekam już z niecierpliwoscia na kolejny sezon przez takie artykulu wiem ze sezon ogorkowy;)
0
Te sztuczne usmiechy ring girl porazajace..;)
0
Mamed legenda !
0
Kase trzepie w turcji duzą raczej nie realny i według mnie najemnik.
0
Ogladam de fries wojcik i jak oni razem nie beda to nie wierze w milosc ile bylo ciosow to sa walki ?dobrze ze za darmo w pakiecie ksw nie dowozi
2
Tragedia , sezon skonczony teraz bedzie codziennie pisanie , bastioni i inne 3 , 4 nazwiska..
2
Sezon ogórkowy do lata nie ma co pisac , beda po cztery nazwiska dziennie.
3
To ten sam typ co Lewy , potrzeba szybkiego takiego jak Eto , wtedy to chodziło..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@panczo pisanie zeby pisac i tak do lata..
0
Dzien bez bastioniego dzien stracony i tak do lata....
0
Dembele wygra mundial i dalej złota piłka ;)
2
@Kuba3xxx z przodu wpadnie wazniejsze zeby sie obrona sie rozlala
0
Pedri jak gra z De Jongiem to jest lepszy o 30 % przynajmniej.
0
City zaległy, bezpośredni z Arsenalem a jeszcze było 9 pkt wczoraj i się wykrzaczy na koniec jak zawsze , taka liga niby mocna .. najlepsza .. w lidze mistrzów wystarczy zagrać 5 dobrych meczów i zajac 24 miejsce w tabeli żeby wygrać w lidze musisz zagrac 30 bardzo dobrych przynajmniej.
0
@Wafelattio dwie strzelił to go na pewno podbudowało miałby 3 gdyby Garcie minimalnie nie spalił , a tam trzeba będzie siedziec na nich i zapier.... , dlatego mysle ze wyjdzie on a nie Lewy.
0
@artur_26 W przyszłym sezonie będe liczył na lige mistrzów jak przyjdzie środkowy obrońca i napastnik z prawdziwego zdarzenia.
1
@Coutinho007 Mógłby z Pedrim wyjść , ale może De Jong wyjdzie.
2
Torres bo w gazie , wiem jeden mecz dobry ale Lewy też jeden ma dobry na szesc. Jeden z drugim siebie warci w tej rundzie.
4
@artur_26 tak sezon zaprzepaszczony 9 pkt nad realem w kwietniu superpuchar , bez grosza na transfery faktycznie tragedia..
1
Kiedyś okaże się że Lamine jest z tej samej planety co Messi , Messi w tym wieku tego nie robił.Gdyby jeszcze miał Suareza albo Etoo to ile by miał więcej asyst..
0
@orgazm44 nie robi po prostu przy drugiej bramce Lewy by nie doszedł bo jest za wolny ..a pozatym to pomaga wszystkim , wykłada na patelni tylko że marnują , ile ferran lopez rash pomaścili to yamal by miał wiecej asyst jak mbappe bramek.
1
Kolor koszulek zobowiązał ale no był.
0
Karny dla Realu !
0
@addept tak oprocz kimicha neuera to tak ciesze sie ze sie rozumiemy ze lewy to tez najemnik ;)tylko jednych cenia bardziej a drugich mniej
1
@macio_944 tez jestem zadowolony a liga mistrzow to bylby kosmos
0
El Tiburon po hatctrick ! ;)
0
Lemar stroje czy to de ja vu;))