Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jazda Luis i Dembuś złota pilka druga na wyciagniecie reki final ms i jest twoja;)
1
Po zawodach i tak
2
Zenujacy artykul
0
@Piotrek1993 i super po tych kontuzjach niech mu odda
1
Dembele znowu złota piłka zycze mu tego;)
0
@MikiSmith mozna sprzedac te co buduja po co wiecej;)
1
A niby w Hiszpani sędziowie najgorsi ;)
0
Cos pięknego ;)
1
Pytanie czy Anka zgodzi się porzucić tańce , skoro lubi Latynosów to prędzej Stany ;)
0
@VinDiesel dzienki...
0
Super jestem zadowolony z mistrzostwa ale Pedri bez de Jonga nie istnieje;)
0
Najlepszy szwed i Lewy..
0
@esem91 smiech przez łzy;)
0
@VinDiesel ktora klasa ?
0
Nie ma waszego gowniarza i nie ma kto zrobic roznicy , nie pisze do normalnych kibiców ;)pozdro
0
@slayer koza beczy nie meczy
0
Gdzie nie byl Deco?
0
Moze Cancelo lewa dobra ;)
1
Czemu jeszcze nie ma nic o bastionim ? Nie wierze że wytrzymacie jeden dzien.
0
@KobeFR co powachal to jeden mecz mu sie udal , trawy nie powacha za duzo , tak jak długo Yamal bedzie zdrowy , bo najlepsi grają wszystko;)
2
@orgazm44 sam jestes gówniarz nie wiesz co to ambicja pewnie nigdy nie grales w pilke nie wiesz co to chec zwyciezania
0
@turhiay zmien to profilowe...
0
@Masp lewy konczy kontrakt to po co ma grac dostal kontrakt ale stwierdzil ze malo , to niech szuka...
12
Mamy to !!!!!!!
0
Dzień bez Bastioniego dzien stracony..
4
Wytrzymajcie przynajmniej 2 dni bez Bastioniego?
4
16 lat niech walczy..
2
@KamQiX szkoda ze nie jestes a nie dobrze
0
Z realem tez pokazal donaruma..
8
Otwieram rano lodówke a tam Lewandowski po południu patrze a tam Alvarez a na wieczór pewno Bastioni i tak do lata..