0

Jazda Luis i Dembuś złota pilka druga na wyciagniecie reki final ms i jest twoja;)

1

Po zawodach i tak

2

Zenujacy artykul

0

@Piotrek1993 i super po tych kontuzjach niech mu odda

1

Dembele znowu złota piłka zycze mu tego;)

0

@MikiSmith mozna sprzedac te co buduja po co wiecej;)

1

A niby w Hiszpani sędziowie najgorsi ;)

0

Cos pięknego ;)

1

Pytanie czy Anka zgodzi się porzucić tańce , skoro lubi Latynosów to prędzej Stany ;)

0

@VinDiesel dzienki...

0

Super jestem zadowolony z mistrzostwa ale Pedri bez de Jonga nie istnieje;)

0

Najlepszy szwed i Lewy..

0

@esem91 smiech przez łzy;)

0

@VinDiesel ktora klasa ?

0

Nie ma waszego gowniarza i nie ma kto zrobic roznicy , nie pisze do normalnych kibiców ;)pozdro

0

@slayer koza beczy nie meczy

0

Gdzie nie byl Deco?

0

Moze Cancelo lewa dobra ;)

1

Czemu jeszcze nie ma nic o bastionim ? Nie wierze że wytrzymacie jeden dzien.

0

@KobeFR co powachal to jeden mecz mu sie udal , trawy nie powacha za duzo , tak jak długo Yamal bedzie zdrowy , bo najlepsi grają wszystko;)

2

@orgazm44 sam jestes gówniarz nie wiesz co to ambicja pewnie nigdy nie grales w pilke nie wiesz co to chec zwyciezania

0

@turhiay zmien to profilowe...

0

@Masp lewy konczy kontrakt to po co ma grac dostal kontrakt ale stwierdzil ze malo , to niech szuka...

12

Mamy to !!!!!!!

0

Dzień bez Bastioniego dzien stracony..

4

Wytrzymajcie przynajmniej 2 dni bez Bastioniego?

4

16 lat niech walczy..

2

@KamQiX szkoda ze nie jestes a nie dobrze

0

Z realem tez pokazal donaruma..

8

Otwieram rano lodówke a tam Lewandowski po południu patrze a tam Alvarez a na wieczór pewno Bastioni i tak do lata..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?