0

@joloskyy Będzie jako czołowy strzelec reprezentacji, może nawet najlepszy w historii. Innych kryteriów które by go faworyzowały nie widzę.

0

@Ghazul3293 W 2026 będzie ratował swój budżet reklamując Warkę w Polsce.

0

@JANEK777 Jeśli ktoś w to wierzył to mu współczuję.

1

@Maciek069 No ja bym go w top 3 na pewno nie umieścił, zresztą jak definiujesz ten top skoro dajesz CR? Neymar ma tylko 1500 minut w tym sezonie, nie wiem czy to sprawiedliwe tak o nim pisać.

0

@Pawelsky Taka drużyna musiała by się długo docierać, do tego słabe w obronie boki, gołowąsy na ŚO znów dziura na prawej stronie, bez perfekcyjnego pressingu aż mi szkoda Frankiego i Pedriego . Dla mnie ten skład nie ma za bardzo racji bytu, nawet na papierze mnie nie porywa.

0

@Janas11224 No ale zwyczajowo najwięcej zarabiają atakujący, potem pomocnicy zwłaszcza ofensywni, potem obrońcy i dopiero bramkarze, są oczywiście wyjątki ale tak to wygląda, SR wedle niektórych źródeł zarabia więcej od Alby(nie wiem czy aktualne po cięciach) dla mnie to jest skandal.

2

@mokrychlopiec Dlaczego używasz określenia powrót do domu w kontekście powrotu do FC Barcelony? W FCB grał 4 lata a ja po raz kolejny widzę takie zdania, jakby to było o Pedro to w pełni zrozumiałe, ale Brazol?

0

@BoreekxD Pajacy? Pokazałeś klasę, nie ma to jak kogoś obrażać bo ma inne zdanie.

1

@Bocheno1 On już nie ma wyboru i będzie o tym pisał do końca kariery brazola, bo nic nie straci a może mu się uda.

1

@DonMatteo901 No paliwo ma trochę inną barwę, a to wygląda jak woda, więc dla mnie ustawka.

2

@betonito Najbardziej podoba mi się to "na lata".

0

@NaFazieHitman Fajnie , tylko że La liga wymusza schodzenie z budżetu płac, wiec nawet pozbycie się ww dwójki niewiele da.

0

@Sulimo Jak można zrobić trzy filmy na podstawie książki z mającej 200 stron(wydanie które posiadam).
To nie mogło się udać.

0

@NaFazieHitman A na pensję to ty dołożysz.

0

@MaxiLopez_84 W obecnej Barcelonie pewnie był by gwiazdą, wtedy gdy grał oczekiwano więcej.

0

@Damian11 Neymar podbija pensję jaką wytarguje od PSG, nie ma szans na ten transfer.

1

@koksik2700 Trudno coś pokazać zaliczając takie kontuzje.

1

Trochę tych wychowanków którzy miali być pewniakami przeżyłem, teraz niektórych ciężko znaleźć.

A odnośnie słów tego pana, czy La Masia produkuje piłkarzy nie pasujących do Barcelony? Przecież to jest jej założenie nie granie w Segunada B czy zarabianie, tylko szkolenie zawodników by wzmacniali pierwszy skład, słowa tego pana są w pewnym sensie śmieszne.

2

@cat_r37 Dokładali by transfer zaksięgować, potem sobie to dość szybko odbijali w pensjach.

0

@Ronaldinho10VB No własnie ataczki tylko to pozostaje jak się nie umie swoich narracji obronić.

1

@elrubio Nie było go stać, pożyczył pieniądze od przedstawicieli PSG

0

@LeoMessiah Schmeichel Laudrup Tomasson to chyba główni kandydaci, jak złoto dałbym Laudrupowi.

0

@LeoMessi1994 Jeśli zakładasz że były planowane. Ale nawet jeśli to tylko chwilowy akt, nijak ma się to do stawienia czoła powodom owego czynu.
Nie wiem czy powinienem ale napiszę w zeszłym roku kolega się powiesił, przez dziewczynę pożyczył jej jakieś pieniądze a ta go zaraz zostawiła, co dziwniejsze sam kilka miesięcy wcześniej pomógł naszemu znajomemu wyjść z nałogu gdy ten organizn nawadniał już tylko wódką, czyli potrafił być oparciem dla innych. Ogólnie samobójstwo to bardzo trudny do ocenienia akt.

@joloskyy Dziękuję.
Nie wiedziałem o tym, ale coś w tym jest po śmierci kolegi w liceum wiele razy myślałem o samobójstwie ale w formie czynu i powodów, nie wyobrażam sobie co musi czuć najbliższa rodzina gdy w kilka godzin ktoś im bliski nagle odbiera sobie życie. Ktoś kto sam nie potrafi sobie poradzić z problemami sam spycha w podobną otchłań najbliższych.

0

@tbas No i nie można przecież napisać że Wojtyła nie przyłożył do tego ręki, a przynajmniej się nie powinno. Choć dla niektórych to był człowiek krystaliczny.

@Wilczeq Trzeba pamiętać że młodzież lubi burzyć pomniki dla wielu Wojtyła to taki trochę babciny bohater oderwany od ich świata, człowiek który absolutnie nie mówi ich językiem(oczywiście trochę głębiej patrząc na jego działania) ktoś kto przez lata był symbolem źle odbieranego dziś kościoła, ktoś kto w większości minował wielu obrońców pedofilii na Polskiej ziemi, mało kogo z młodych obchodzi że przyłożył rękę do upadku pewnych sil w Polsce.

Jego krucjatę przeciwko prezerwatywom określił bym jako dramatyczną dla czarnego lądu ale raczej nie kwalifikuje go ona jako zbrodniarza, choć sam jp2 zbrodniarzy i dyktatorów często może nie lubił ale mieli wspólne interesy.


2

@LeoMessi1994 Znałem kilkanaście osób które popełniły samobójstwo ostatnio mój wieloletni kolega ze szkoły, ale też w liceum inny kolega, w rodzinie na przestrzeni 20 lat dwóch wujków i jeszcze dalasi znajomi.
Określił bym to bezsilnością i tchórzostwem na pewno nie odwagą.

W domu rodzinnym mojej ciotki, na drzewie w ogrodzie powiesił się jej ojciec i dwóch szwagrów, historia rodem z paradokumentów.

0

@Ronaldinho10VB Ale dlaczego, myślenie czy domysły mnie dziwi wybieranie z czapy sobie ile lat sumujesz. A nie, wybrałeś 6 bo pewnie jakby było 7 to by ci pier... narracja, buch

0

@Ronaldinho10VB Dlaczego sumujesz z 6 lat skoro mowa o dekadzie?
Messi i CR to nie napastnicy, a i tak striker dekady nigdy ich nie doścignie w bramkach.

0

@PawkoFCB Mam z tym problem bo na przykład taki R10 miał może 5-6 lat kariery na najwyższym poziomie, w tym 4 absolutnie spektakularne, tylko czy jest lepszy od kogoś kto przez 15 lat kopał gałę trochę gorzej.

0

@Dembouz1899 Nie nie przebije, będzie większa dywersyfikacja potencjalnych zwycięzców, dodał bym też że najważniejsze trofea mogą sporo namieszać w plebiscytach, teraz będzie o wiele trudniej(niż w ostatniej dekadzie) wygrać zp w roku MŚ, ME CA nie zdobywając tego trofeum.

0

@FC1899Barca Więc gdzie twoja inteligencja gdy piszesz o 110% nie można nic robić na 110 %.

Następnie, Robert ma 32 lata. Nawiązywanie do jego wieku jako jakiegoś fenomenu jest śmieszne.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?