Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nieznajomy Zależy do jakiej pracy porównasz, do murarza, strażaka czy nawet lekarza na pewno nie jest podobna.
Do gwiazd ekranu sceny już bardziej.
0
@slayer Andersen i Grimm przy niektórych wymysłach wyglądają jakby mieli słabiutką wyobraźnię :)
0
No zrobienie porządku w tej stajni Augiasza zajmie trochę czasu.
2
@panczo Nawet nie wiem czy można to nazwać stabilizowaniem, bo cięcie płac wymusza LL ale ogólny przekaz jest słuszny, sprzedaże wcale nas do baśniowych halandów nie przybliżą.
@trolownik "dziennikarzom" problemy finansowe Barcelony nie przeszkadzają w pisaniu bajek.
0
@kryhaa Tak wiem ale miał kilka meczy w pomocy.
@pafcioxxx Pisał o pomocy, pomocnik to nie tylko ŚP.
@TylkoBarca7273 Podałem to raczej humorystycznie, bo był taki płacz o ww dwójkę jakby mieli LL i LM zdominować w białych koszulkach.
0
@Murazor Wczoraj albo przedwczoraj ktoś pisał Messi Aguero Neymar atak na lata ;)
0
@Gomess @pafcioxxx Ødegaard Kubo ;)
0
@LuisSalvano No akurat gość piszący o zakompleksionym szejku powinien wystrzegać się takich słów.
0
@LuisSalvano No po tysiącach twoich "mądrości" , ataków na nich i ogłaszania przyjścia brazola, tak. Dość łatwo cię rozgryźć. No jako samozwańczy nauczyciel zalecam czytać do końca.
1
@Encore Czyli kolejny za mały na największe kluby i za duży na średniaki.
6
@norbi77 No miałem coś podobnego pisać, dramatyczna zmiana.
0
@Katalonbar Tylko on tego nie pisze odnośnie tego jak gra Dembele czy Antek tylko dlatego że on uważa że oni zabrali miejsce jego neymaarkowi, każdy kto będzie grał na LS będzie atakowany jak tylko nadarzy się okazja.
Odnośnie Dembele chyba zapomniałeś jakie on kontuzje zaliczył, ogólne to średnia gra a na odbiór za bardzo rzutuje przepłacona kwota transferu, ale to wina barto i neymara nie Dembele.
0
@michelos No dla mnie najgorszy, czołowy piłkarz PL i 2-3 najdroższy kopacz w historii. Gomes może i piłkarsko wyglądał gorzej ale oczekiwania dużo niższe.
0
@Leolee To nie stricte ustawienie na boisku jest problemem, w live jakoś grywał w tych rejonach boiska i szło mu nieźle tylko mental i to że ktoś robi to co Coutinho chce robić na boisku. Ktoś na niego kiedyś pracował w Barcelonie to niemożliwe.
0
@kamilo0066 Normalnie bym się zgodził, niestety w Barcelonie za dużo od niego zależy i ciężko wymagać od drużyny by wyglądała dobrze bez gościa który decyduje o wszystkim kiedy tylko piłka przekroczy połowę(no czasami Dembele się wyłamie)
0
@Quavosk Nie z tym zdrowiem.
0
@Pawel13sz Nie wierzę w to, to klasowy zawodnik za małe pieniądze, sam wielkim fanem nie jestem ale w takie informacje na pewno nie uwierzę.
4
@LuisSalvano Odpisał bym ale twój atencjometr wybił mi oko.
0
@Shapiro Bo raz to bezpieczniej, część społeczeństwa przyklaśnie buntowi część nie więc bezpieczniejszą opcją jest siedzieć cicho. Wszyscy mają straty więc nie stracą rynku. No i niebezpiecznie jest iść na wojnę z rządem bo mogą wiele rzeczy utrudniać.
0
@Homeopata8989 No największym problemem jest fakt że jak zaczęło być o nim głośno w kontekście transferu to zaliczył dużo gorszy czas, czy taka osoba wytrzyma presję w Barcelonie.
0
@itmustbejoke Ha to gdzie był jak odpadaliśmy w LM, miał do tego niezłego Suareza i Messiego.Wciąż odwołujecie się do jego faktycznie fantastycznego meczu z PSG ale gdzie pozostałe mecze w LM.
0
@messi564 Raczej nie z takim wątłym zdrowiem, w tym sezonie 1500 minut ;)
0
@Emhyr Jak dalej będzie miał takie zdrowie to nawet za darmo to nie będzie dobra opcja bo on swoje zarabiać musi, w tym sezonie 1500 minut :)
0
@matirix20 Ponoć João Félix jest na wylocie :)
0
@xVENUMx Na pewno są ludzie którzy przychylnie patrzą na jego przyjście, jest też Frankie choć tu nie wiadomo jak się dogadują.
0
@Transu96 Zapomniałeś dopisać na lata!!!
0
@arasz1819 Ja mam podobne motto ale z jednym ale nie może być ich więcej niż trzech, ta zasada jest jeszcze ważniejsza gdy tyczy się brazoli w klubie.
1
@Bigallo I w przyszłym roku chcesz dać im te absurdalne pieniądze?
0
@Lub567 Przynajmniej nazywają sprawy po imieniu, Bebeto miał zoo więc taki styl Brazoli.
0
@maciejsonFCB Dla mnie całkowicie inni piłkarze pod względem mentalu, Balotelli to był trudny charakter, Dembele jest roztrzepany łączy ich tylko to że daleko im do piłkarzy uważanych za wzór profesjonalistów.