0

@pele1282 Akurat to nie prawda że zniknęły bo zniknęły tylko kopie oryginału.

4

@LuisSalvano Pisze to gość od Neymara gdzie klub dalej ma problemy prawne i finansowe bo trzeba było pół faweli przekupić by Brazol grał w Barcelonie. To chyba jakaś forma prowokacji albo trolling.

2

@PolskiBarcelonista10 Bebeto jeśli dobrze pamiętam miał przydomowe zoo więc w jego przypadku była by to gadająca papuga.

0

@qinio Ja nie chcę, ale chce go trener i wedle słów prezesa lyonu to było bardzo blisko zakupu.

2

@sonek To samo co z Lautaro jak się pojawiły poważne plotki co do wielkich klubów to forma poszła w dół.

1

@Bocheno1 Pewnie kiepski był Karol.

0

@TridenteMSN Fanem nie jestem ale nie ma kasy na nikogo lepszego, mimo iż paru typków usilnie próbuje wmówić wszystkim że jest inaczej a halandy i neyary są w zasięgu.

1

@tomek8756 Czego nie rozumiesz w państwie improwizacji, gdzie mottem przewodnim zawsze było Jakoś to będzie.

0

@Mathew86 Iniesta był najdłużej na podium.

0

@MatiFCB2000 Mimo mojej niechęci do kościoła słucham Radio Plus dla muzyki głównie lata 70-80 zazwyczaj jak coś majsterkuję.

0

@AmigoBlancos Uważasz to za spektakularną akcję?
Jak dla mnie to ograł gościa który zachował się jak junior bo nie wiedział co powinien zrobić z Walijczykiem.

2

@Mat_Cat Po co w miejscu gdzie jak sam piszesz dzieciak ma zdobywać wiedzę krzyż?

0

@mkord Idźmy dalej Orban to człowiek inspirujący JK do tego jak rozmontowywać demokratyczne państwo i krytykować UE pasąc się pieniądzmi od niej.

1

@Kgorecki2500 Dla mnie nie bo raz w pisie nie ma nikogo ciekawego ja podpiął bym to pod PO Tusk kosił każdego(o ile mógł) wychodzącego poza schemat mierny ale bierny, to samo w Pisie nie ma nikogo wyrazistego a jednocześnie za kim nie unosi się smrodek.
Partia na pewno straci na znaczeniu bo jest tam zlepek ludzi o różnych poglądach o różnych kwalifikacjach które jak już do ciebie pisałem trzyma kaczyński i konfiturki, jeśli pod jego władzą oni i tak biją się po głowach w obecnej sytuacji państwa to co będzie bez niego.
Dużo pokazał też okres gdy JK miał problemy zdrowotne które nie były nagłe a i tak w pisie był paraliż.

1

@RudY No dla mnie to bramkarz nie był problemem w reprezentacji albo inaczej nie był aż takim by wymieniać go w pierwszej kolejności bo ta "drużyna" miała masę innych problemów a pamiętam czasy kiedy bramkarz był jednym z mocniejszych filarów w poprzednich imprezach.

1

@chavez Fajnie ale dla takiego starego dziada jak ja to nie ciekawostka.

0

@pt9 Nie no najgorsi są tacy co sami lubią ostro wejść ale jak ktoś w nich wchodzi to od razu nogi urywa.

0

@pele1282 Od kiedy Barcelonę oglądasz?

0

@xBoMBoWiECx W czasach pandemii gdzie kluby nie miały wpływów z stadionu muzeów i sklepów stacjonarnych na stadionie powodzenia. No chyba że zamierzasz Pedriego Ansu i Arujo na sprzedaż wystawić.

1

@Kgorecki2500 Oj ja bym tego nie nazwał stołówką, bo bliżej temu do ekskluzywnej restauracji, jak masz mocne nerwy to poczytaj ile tam milionów jest topione.

3

@Kgorecki2500 Bez kaczyńskiego to się rozpadnie w dobry mak, on tam to towarzystwo trzyma za "mordę" bo inaczej by się pozabijali o polityczne konfitury.

0

@qinio No pewnie nie mamy 10 na depaya ale znajdzie się 100 na neya.

0

@PatrykBarca No z jednej strony hipokryzja w większości, z drugiej jako społeczeństwo nie powinniśmy się na to zgadzać zwłaszcza że większość tych osób nie ma kwalifikacji by zajmować pewne stanowiska.

0

@DonMatteo901 Ja tam wolę MŚ i ME wywalczone z drużyną niż nagrodę indywidualną w sporcie drużynowym daną przez jakiś śmiesznych delegatów którzy nawet meczów nie oglądają.

0

@blodziakk Pierwszym do sprzedania czy pierwszym za którego będą oferty i można go sprzedać?

2

@arasz1819 Z tego co pamiętam to galacticos okrzyknięto tak nie ze względu na trofea tylko na nazwiska, więc to od transferu startuj.

0

@LeoMessi1994 A wybacz nie wiem jakim sposobem przeoczyłem pierwsze zdanie, pewnie dlatego że od przeczytania do pisania minęło kilka godzin.

0

@Nieznajomy Mnie nie o to chodzi, obecnie część piłkarzy generuje sobie dodatkową pensję poprzez kontrakty czy samą obecność w media społecznościowych, coś co dla zwykłego szarego zjadacza chleba jest nieosiągalne. Czołówka światowa zarabia tak więcej niż na pensji z klubu, choć bez klubu było by to niemożliwe, do tego będąc piłkarzem wiele rzeczy o wiele łatwiej sobie załatwić i tu już działa to w skali micro. Dla mnie nigdy zawód piłkarza nie będzie normalną pracą bo ma zbyt wiele specyficznych udogodnień i obciążeń które są specyficzne dla kilku innych zawodów.

0

@LeoMessi1994
1. Alba.
2. Alba.
3. Suarez i jego legendarne analizowanie.
4. Trudne pytanie ale chyba któryś z brutali faworytem będzie Pepe.
5. Puyol
6. Xavi za poświecenie, Puyol za ciągłe powroty z kontuzjami.
7. Wszyscy na murawie wydaja się dalecy od mojego ideału kapitana postawię na Pique.
8. Marc ale bramkarze średnio na kapitanów się "nadają", mówił o tym Kahn.
9. Chyba Ansu jak będzie wyglądał to inna sprawa, Pedri i Inax też wyglądają świetnie mentalnie, a to równie ważne jak czysty talent do kopania którego im nie brakuje.
10. Pedri i wciąż widać że może jeszcze więcej.
11. Marc-Frankie-Messi. Choć powinno się od Messiego skoro drużyna jest pod niego ustawiona.
12. Ogólnie nie bawią mnie takie rzeczy, jak muszę Xavi-Iniesta-Puyol z każdym.
13. Niewiele wiemy, ale Messi czy CR będąc tyle lat na scenie na najwyższym poziomie na pewno powinni być wymienieni.
14. Nie piję.
15. -
16. Nie wiem bo kojarzę tylko dwie więc to było by nieuczciwe, do tego Antonela dowaliła plastiku a była zjawiskowa. Shakira to zawsze bezpieczny wybór :).
17. Nie znam zainteresowań większości obecnej kadry, nie śledzę ich w życiu prywatnym interesuje mnie głównie ich postawa na boisku.
18. -
19. Kiedyś ulubione kawałki Alvesa leciały na Nou Camp i nie były złe więc to mój jedyny kandydat.
20. Pewnie że pograł, jak zwiedzanie to pewnie Wieliczka albo kaplica czaszek normalne atrakcje to pewnie widzieli setki razy.


5

@swer2251 Pomijam kwestie finansowe jak tego sobie życzysz. Choć do każdego podpunktu powinno odnieść się do pensji.

Bo jest 30 letnim Brazylijczykiem z dość specyficznym podejściem do zawodu.
Bo z jego zdrowiem jest bardzo kiepsko w tym sezonie 1500 minut
Bo jego odejście doprowadziło do zakupów na łapu capu, tydzień przed odejściem udzielił wywiadu w którym zapewniał że zostaje i chce tu wygrywać.
Bo od początku kariery ciągnie się za nim smród finansowo-wizerunkowych problemów.
Bo pozwał klub, wypisał się z bycia socio i publicznie życzył wykluczenia z LM.

Nawet jeśli wciąż jest świetnym piłkarzem to ta przygoda się skończyła a rozpoczynanie kolejnej nie jest tego warte bo to będzie droga zabawa i to nie tylko finansowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?