5

@DonAndresFCB Klasyki rządzą się swoimi prawami.

0

@LuisSalvano A kim są moi funfle? Mnie interesuje tylko to co powiedział szejk, płotki mogą sobie ćwierkać co chcą co pokazały słowa Leonardo szybko skorygowane odnośnie powrotu Neymara po roku w Paryżu, a słowa abidala mają tyle wspólnego z prawdą jak założenie że ojciec Neymara dołoży im 10 mln, jak chcesz powoływać się na słowa kłamców to brnij w to dalej. Tylko najpierw polecał bym sprawdzić co nieco bo pisanie że przez antka nie ma neya to naprawdę kosmos.

Ile lat już forsujesz ten powrót, zastanawiam się czasami czy jesteś trolem, ile razy już ogłaszałeś ten powrót ( prawo Webstera ha ha ha ) nie wiem co tobą kieruje i nie chcę wiedzieć.

0

@LuisSalvano Był bliski bo powiedział to kupujący? A zdanie sprzedającego się nie liczy, gościu ale ty komiczny jesteś.

2

Trochę szkoda że Mino z ojcem Halanda nie wzięli na tą wagabundę starego Neya.

0

@Damian11 Luka Jović :)

0

@LuisSalvano A ja ci dawałem wypowiedź właściciela PSG który powiedział że Neymar nie odejdzie, kto miał rację szejk czy Abidal. Zresztą powoływanie się na ludzi Bartomeu którzy twierdzili że w pierwszej kolejności nie odejdzie nazwał bym właśnie pokazówką kogoś kto ma deficyt IQ.

1

@FC1899Barca Skoro nie ma znaczenia to gdzie ci wszyscy zawodnicy 38+ po co kończyć karierę w wieku 34 lat skoro można jeszcze pół dekady zarabiać miliony?

0

@MaziFCB No tak przecież przesiadka z samolotów do autobusów jest z powodu że pół składu chce miejsce przy oknie.

0

@batoosz Tak. Czego nie rozumiesz.

0

@Gandalf55 No mieliśmy lepszą pakę w ataku i nas powstrzymywali.
Kasa się nie znajdzie bo raz że sprzedaże już muszą być celem zarządu w celu schodzenia z pensji, dwa najbardziej wartościowi to zawodnicy których dotyczy amortyzacja.
Znajdzie się jak Laporta weźmie pokaźny kredyt i uda mu się wyprzedać wszystkich których trzeba, ja uważam że to niemożliwe zwłaszcza że niektórzy już mówią ze odchodzić nie zamierzają.

Ja bym się pod tym nie podpisał mając Messiego nie rządziliśmy 10 lat w europie a co tu mówić o Norwegu.

0

@marcin000019 To czemu nie podzielił się z tą wiedzą z Bartkiem tylko Barcelona od 6 lat zalicza euro-przekopy.

0

@kondrel19 Ale to że sprawdzi się w Madrcie nie znaczy że sprawdził by się w Barcelonie.

3

@barcelonaLM Tak jakby wolność prawicy nie była równie papierowa.

19

To wręcz niepojęte jak Pedri ucieka Puigowi. Ale nie tylko jemu bo zarówno w LM jak i LL jest kilka nazwisk które o karierze tego chłopaka mogą pomarzyć.
Świetny transfer barto jak nie ty. Wiem że tak się nie da :) ale ile można było tych Pedrich kupić za choćby tego Cou.

0

@T^L No przesadzasz i to bardzo bez odpowiedniego podejścia nie zaszedł by tak wysoko po prostu ma średnie podejście i przy tytanach wygląda jak amator.
Następnie znów przesadzasz z 30 latami, wciąż wielu piłkarzy ma dość frywolne podejście do zawodu, przypominam że nie tak dawno RL opowiadał o zmianie w odżywianiu i regeneracji, z tego co mi wiadomo to on nawet połowę tych 30 lat nie gra na najwyższym poziomie

Dembele przed Barceloną nie miał kontuzji, najbardziej absurdalne jest to że nie miał spersonalizowanego treningu, bo tylko tak można zrozumieć komunikat z początku sezonu że Francuz będzie miął spersonalizowany trening aż przypominają się słowa EV odnośnie treningów.
Tu złożyło się wiele czynników na te potworne kontuzje, sam dembele "fachowcy" z klubu i brak pre-sezonu po przybyciu do Barcelony.

1

@LukaszFan W silnej reprezentacji te słowa były by w większości prawdziwe choć wyjątków nie brakuje każdy kto śledził nawet pobieżnie Polską reprezentację w ostatnich dwóch dekadach wie o czym piszę.
W u-21 i niżej to już takie proste nie jest, tu sytuacja jest jak w kalejdoskopie i trzy tygodnie mogą całkowicie odmienić wygląd kadry zwłaszcza w luźniejszych termiach, pomijam już fakt że jako medialna gwiazda Bb niższych kategorii i La Masii Puig ma 3 spotkania w reprezentacji, znów wracamy do "uwzięli się na niego" no ludzie ja rozumiem chłopak robi show mnie też to się podobało do pewnego stopnia, ale jak spojrzycie bliżej to już kolorowo nie jest, przecież to głośne nazwisko od lat i jaki jest powód że w młodzieżówkach nie zaistniał, wiadomo każdy jest inny można się wolniej rozwijać ale jak na gościa z łatką niesamowitego talentu od kilku lat ten wynik niepokoi, tak samo jak decyzje trenerów pierwszej drużyny, łatwo nie było to prawda ale jak nie w Barcelonie to chociaż powinni się o niego zabijać z drużyn 5-20. Tu na pewno jest jakiś problem i nie jest to dobry Riqui kontra źli trenerzy którzy nie chcą wygrywać i promować super talentów :)

0

@JohnnyBarca Bo w reprze pracują kiepscy fachowcy a Boniek to Boniek.

0

@masq Zerknij na jego karierę w innych reprezentacjach młodzieżowych.... no właśnie trzeba by przyjąć że wszyscy się na niego uwzięli.
Tak wyglądał fajnie ale jak wyżej na jakim tle i co z tego wynikało, zresztą ktoś tu zrobił dokładną analizę meczu z AM i wtedy to nie wyglądało tak spektakularnie, no i najważniejsze na LM nie wyszedł.

0

@Dertinho Wiesz u nas po drugiej kontuzji Coutinho przegrywał z Pedrim, a Umtiti z Miguezą więc.

2

@Comentateiro No ale jedne MŚ to mu wygrał Garrincha.
A mimo mojej całej niechęci do Neymara to trochę niesprawiedliwe dla najlepszego strzelca w historii takiej repry, zdublował w golach R10 Rivaldo i Bebeto.

0

@weld141 https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706

Ja siostrze zamówiłem IdeaPad L340 Gaming, widzę że zdrożał.

6

Dzięki, zawsze się takie teksty czyta przyjemnie.

0

I mówi to gość który przy ustalaniu składu posiłkował się astrologią :)

0

@FC1899Barca A jakie transfery Mino przeprowadzał do Realu że to miała by być ich przewaga.

No i relacja Perez-Mino też różami nie jest usłana.

0

@masq Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, fanem nie jestem ale lepsi oni niż nikt. Choć ból tyłka jak pierwsza dwójka nie odpali będzie potworny.
Holender to nie jest klasyczna 9 której potrzebujemy, a kolejna hybryda która lubi się cofać coś absolutnie zbędnego. Garcia to dla mnie kot w worku i nie przekonują mnie do końca te zachwyty ocenię po sezonie w Barcelonie. Gaya to było by ciekawe tylko jedno ale czy stać klub na taki luksus.

2. Nie wiem i tylko dlatego nie rozdzieram szat widząc Depaya.

0

@Yosemite @Kgorecki2500 Zawsze gdy słyszę o nowym herbie przypomina mi się to :
https://s6.ifotos.pl/img/pobranejp_hppphwxx.jpg

0

@Kubix93 Nie wiem jak twój ale mój ma ponad piątkę(bo o tylu wiemy) nie wiem jakim jest ojcem ale w płodzeniu jest od ciebie lepszy 2,5 raza :)

0

@VamosRakieta No tak ale jak podpisujesz na 5 lat to dostajesz większą pensję.

1

@wroclawianin89 Problem jest taki że nawet jak ich sprzedaż to wciąż możesz się nie zmieścić bo tak ograniczono fundusz płac, do tego nowe umowy dla kilku zawodników. A amortyzacja sprawia że ze sprzedaży Antka czy Cou ciężko było by zebrać ponad 50 mln. Czystka+ kredyt i wielki gest ze strony Haalanda i jego agenta i są jakieś minimalne szanse. Ale skoro klub rezygnował z lotów by ciąć koszty to perspektywa wyplucia z siebie 150 mln i pensji na poziomie +10 to jakaś abstrakcja.

0

@QuentinTarantino Dyrektor futbolu młodzieżowego FC Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?