0

@MESSIah16 Obawiam się że to kiedyś to będzie kiedy większość tych panów pomrze.

6

@FutbolToMagia Jeśli:
Podajesz dowód czegoś na czym opierasz swoją narrację a ten dowód informuje o czymś innym a ty mimo wielokrotnego zwrócenia uwagi dalej powtarzasz to samo i do niego odsyłasz to kłamiesz.

Jeśli podajesz dane które nie są uznawane za prawdziwe ani przez organizacje organizujące zawody, ni przez klub w którym grał zawodnik i nie są wliczane do jego statystyk a ty wciąż uparcie je powtarzasz znów mimo zwracania uwagi to kłamiesz.

Tak jesteś kłamcą, nazywanie kłamcy kłamcą nie jest ani prowokacją ani obrażaniem tylko faktem.

6

@FutbolToMagia No kłamanie też musi być bardzo kuszące skoro wciąż to robisz.

2

Andre Curry lubi to :(

6

Dajcie spokój gość żyje w swoim świecie i niczym go nie przekonacie, szkoda czasu. Do tego kłamie.

1

@Maker0 Gdzie byli napastnicy skoro winny był Dembele świeżo po kontuzji, Dasz mu fajnie tylko nie wiem co na to Koeman i Laporta.

2

@fantom102 Matheus Fernandes :)

0

@Emhyr Nie znam się na zagadnieniach medycznych ale lepiej grać w piłkę na niższym poziomie niż siedzieć w gabinetach lekarzy z polecenia wielkich klubów.

2

@FutbolToMagia Oczywiście że wywalczył, u niektórych trenerów na PO wylądował by jakiś weteran, może pora zastanowić się też dlaczego SR na PO wylądował.

0

@Coutinho007 No zobaczymy, najbardziej mnie interesuje jak poradzi sobie z autobusami, na pewno lepiej niż Depay ale wciąż chciałbym się przekonać. Mnie tam ten transfer nie zajmuje zbyt bardzo bo w niego słabo wierzę, Laporta musiał by się nie lada nakręcić by to spiąć, kiedyś majstersztykiem określono zakup Eto'o ale klub przynajmniej miał środki na transfer i pensję. Obecnie nie ma nic a do tego sprzedaże nie sprawią że do haalanda będzie bliżej bo z pensji i tak trzeba schodzić a zawodnicy jakich klub chce sprzedać i są coś warci mają problem z amortyzacją.

0

@masq All financial efforts to nie tylko kasa na transfer, bo to było by przedziwne, Barcelona ma jeszcze problem z pensjami i tu też trzeba ciężko popracować.

5

@FutbolToMagia Tylko transfermarkt zalicza wywalczenie karnego jako asystę. Ani La Liga ni Uefa w LM nie zalicza tak tego więc 11 asyst to bajka.

0

@Rourke W kryzysie firmy tną wydatki marketingowe w pierwszej kolejności.

0

@DonAndresFCB No jakby nie było dał się już raz bartomeu oszukać.

2

@szymonex10 Chyba trochę za szybko by pisać o wielkiej karierze. Nie ma nawet 50 meczy w karierze nic też nie wygrał.

4

Skoro Orlen przejmuje hotele, PZU siłownie to jaką branżę na oku ma KGHM ;)

0

@bartekvisca Oficjalnie to nie zarabiają tak dużo, raczej rodzinnie interes im kwitnie.

0

@Coutinho007 No jego heatmapy pokazują raczej że to kolejny gość który lubi się cofać, a Barcelonie potrzeba gościa który tego robić nie będzie, bo takich mamy kilku, brakuje za to kogoś kto powalczy z ŚO.

0

@Joopiter Wague przecież on nawet w Grecji nie grał, pomijając jego przygode z Barceloną.

0

@kubaa2002 Odnośnie Antka i Cou zapoznaj się z takim terminem jak amortyzacja .

8

@PauloPaz No rehabilitacja po urazach to na pewno nie jest coś co potęguje rozleniwienie, zawodnicy dochodzenie do zdrowia określają jako dużo cięższą pracę niż zwyczajowe treningi.

7

@Munio Ryszard dostał do U-21. Razem z Minguezą.

3

@Cochise Z pewnością smutny jest fakt że niektóre nicki nie komentują w ogóle tego co dzieje się z klubem, a są niezwykle aktywne w innych tematach, nawet pomimo naczelnego hasła o dyskusjach o wszystkim.
Skwitował bym to krótko LR stała się zakładnikiem własnego sukcesu.

1

@Bykunn Ja ogólnie jestem za wyższymi pensjami bo może ktoś z lepszymi kwalifikacjami dostanie się do niektórych urzędów(ustawa o NBP, pokazuje dwa oblicza rynkowych pensji), tylko czy nie będzie powtórki z legendarnych już słów: Eksperci nie chcą realizować naszego programu.

0

@deyna2018 Jeśli to dla jakiejś lekkiej staruszki to sam w domu trochę rurek pcv zgrzewarka i wiertarka. Przy cięższej osobie aluminium złączki szlifierka i wiertarka, nie znasz jakiejś złotej rączki? Ktoś z wyobraźnią zrobi ci to fajnie i za małe pieniądze i nie powinno razić w oczy.

0

@lucas/catalan Szkoda ta grupa ma 3-4 super fajne dziewuszki a któraś wcześniejsza dla mnie była pusta Shaiden.

1

@Bykunn No tak ale oni sobie niskie pensje odbijają gdzie indziej.
Najlepiej określa to zdanie: Wszystko zostaje w rodzinie.

0

@Barca1992 No będzie i wszystko po kilku latach padnie bo plemię nepotian niczym zarządzać nie umie.

0

@szkutnik91 To jest właśnie koszt "za darmo" :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?