Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najbardziej interesuje mnie tu nagroda finansowa jeśli jest naprawdę ogromna to wtedy może i szkoda.
3
@norbi77 Kto to w ogóle jest? Już któryś raz widzę jak jego tweety są tu umieszczane.
1
@Kapitan hawk Pomyśl o tym że w tym procederze brali udział Pazura i Grabowski nawet nie odczuli za bardzo ostracyzmu społeczeństwa a to bardzo intratny biznes.
0
@Wilczeq Nie widzę możliwości by im się udało nawet Rosjanie tak chętnie siejący zamęt w Europie nie wspierają Katalończyków zbyt mocno. Do tego UE dość stanowczo odniosła się do tego tematu. Jak wyglądała by gospodarka tego regionu całkowicie odcięta od Europy.
0
@th@les Kupiono go z urazem, sam ten fakt już kwalifikuje ten zakup jako pomyłkę. Ale ogólnie się zgadzam jak był zdrowy to można było na niego liczyć.
0
@IAmBackCules Kukiz’15
4
@edu Myślałem że Tata Martino jednak udowodnił wszystkim, a zwłaszcza kibicom Barcelony że samograje nie istnieją.
0
@El Ronaldinho Jako komitet mniejszości narodowej jest zwolniony z pięcioprocentowego progu wyborczego.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Niemcy-Polacy-staraja-sie-o-status-mniejszosci-narodowej-3686979.html
0
@michal26 Interesujesz się polityką i nie zauważyłeś że nawet szeregowi posłowie muszą tłumaczyć się ze słów Kaczyńskiego czy Schetyny?
Tego nie widziałem całego ale pamiętam że dziennikarz podparł się taśmami o czym sam Winnicki wspomina, więc to nie plotki tylko dociekanie tego jak ustosunkuje się strona tego zamieszania.
0
@michal26 A dlaczego nie miał się tłumaczyć ze słów lidera swojej partii, obserwujesz ty politykę czy w ostatnim miesiącu się uaktywniłeś. Plotek? Skoro rozmawiał z marcem i ten mu to powiedział to to plotka?
1
@Janiama No to dość ciekawe że w studiu Polsatu koncertował się akurat na czepianiu się kobiety. Coraz bardziej utwierdza mnie w fakcie że ma poważny kompleks kobiet.
0
@KamQiX A dokładniejszy przedział. To może cie zaskoczyć ale to właśnie udowadnia że dzieci głosują na korwina do tego głównie płci męskiej.
Zważ że twój przedział to ok 15% ludności Polski, poniżej 18 masz ok 18%. Policz sobie ile wynosi reszta.Więc nawet w swoim koronnym targecie choć ten wedle badań to 18-23 korwin przegrywa z tak mało atrakcyjną partią jak pis.
Do tego wedle mnie sejm brutalnie zweryfikuje ten dziwaczny twór, bo paka janusza straci swoją największą moc czyli poczucie pokrzywdzenia i wymyślony elityzm. Nie wiem co poczniecie jak wam pis podbierze większość posłów.
0
@EmilZatopek To nie Euro zmieniło Xaviego tylko selekcjoner tamtej ekipy.
0
Szkoda że tego Cou wypchnęli granie trzema 10 to było by to, gdyby jeszcze Francuz nie bawił się w bronienie to nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.
Zaprawdę chciałbym wiedzieć kto stoi za kupieniem tych 10.
0
@michal26 Przede wszystkim to 2-3 posłów jaki to ważny gracz, szanujmy się. Do tego pisowi tak łatwo z rekrutować sobie kogokolwiek z ludo-kukiza czy z po. A ręki też sobie nie dam uciąć że z tej trójki 2 nie skusi się na pis.
1
@michal26 Sprawdziłem sobie sondaże i konfederacja balansuje na progu wyborczym, jako że historycznie twory janusza mają dużo lepsze sondaże niż wyniki, po co wymieniać kogoś kto się nie liczy(a zawsze można jeszcze liczyć że lider coś chlapnie), tym bardziej że teraz największym wrogiem PiS, realnym wrogiem jest pseudo ludowa partia z farbowanymi lisami kukiza.
0
@Colon Jeśli dla ciebie określenie kogoś januszem jest równoznaczne z określeniem idiota, to tak możesz się podśmiechiwać z mojego postu. Ja jednak znaku równości bym między nimi nie postawił.
Dla mnie nazwanie kogoś niezwykle nieskutecznego januszem nie jest współmierne z nazwaniem idiotą każdego kto ma inne zdanie.
0
@Janiama Na pewno nie była przypadkiem kilka dni przed śmiercią został przyłapany na kłamstwie w oświadczeniu majątkowym.
0
@victor Tomasz Komenda lubi to w szczególności postulat numer 4.
0
@Persyfl Brawo, świetnie się czytało.
0
@Suzu" We already know.Pasport,car keys...house It's all the same"
To było najlepsze.
3
Pomyśleć że tyle czekano na ŚO i ten sam obrońca czeka teraz na efekty ugandyjskiego ziela kojącego kończyny. Pisałem kiedyś że nie będę oceniał jego decyzji tylko jej efekty a te są opłakane.
2
Zawsze mnie zastanowiło czemu politycy tak uparcie kombinują przy oświadczeniach majątkowych, większość z nich to wręcz asceci polityczni którzy nie mając nic i nie potrafiąc nic samozwańczo poprowadzą nas ku lepszemu jutru.10-20 lat temu to było dość zrozumiałe ale teraz.
Taki morawicki dawniej zły bankster ukrywa jak się da swoje aktywa, co chcąc tym osiągnąć? Przecież nikt nie uwierzy że jest jak typowy kowalski a bakn prowadził za średnią krajową.
Zamiast iść pewnie jako człowiek sukcesu który dla ojczyzny i własnej satysfakcji rezygnuje na jakiś czas z wielkich pieniędzy które i tak ma i które nie sa jego stricte celem politycznym.
Ostatnio właśnie Szyszko miał problem bo luksusową daczę wartą ponad pół miliona którą w oświadczeniu podał jako nic nie wartą stodołę....
0
@Cochise Nie nie atakuję ciebie ale niestety są tu takie osoby, co najgorsze same jeszcze nie głosowały ale chętnie by innym tego zabroniły bo ci inni głosują "źle" czyli nie głosują na janusza.
Czytam jego felietony od lat i mnie one już od dawna nie śmieszą częściej przerażają że ktoś taki opanował rząd dusz młodych ludzi i z mojej perspektywy ich oszukuje.
Może moje obserwacje są nietrafione ale nie uważam janusza za idiotę niepojmującego znaczenia swoich słów, wszak wielokrotnie miał duże szanse na wejście do sejmu z kilkoma posłami ale zawsze powtarza się tan sam casus. Nasz bohater wchodzi przed światła fleszy i w wrodzonym wdziękiem zarzyna szanse na sukces. Wręcz chciało by się napisać że ludzie uważający że to przypadek mają większe zastrzeżenia do inteligencji janusza niż ja.
0
@Cochise Zdziwienie jeśli zakładasz że janusz polityki naprawdę chce wejść do sejmu i coś tam pozytywnego zrobić. Ja obserwując go od wielu lat raczej jestem zdania że on tylko markuje chęci a prawdziwym celem jest subwencja i poza mesjasza polityki skrzywdzonego przez głupi naród(jak można cokolwiek osiągnąć w polityce nazywając ludzi głupcami) i tajemnicze służby które boją się że ww zrobi z nimi porządek.
Nie będę ukrywał że jestem bardzo wyczulony na ludzi którzy z pewną wyższością kpią z innych bo oni są tą elitą głosującą na janusza. Przede wszystkim zastanawia mnie brak refleksji że ktoś kto od lat nie może stworzyć silnego ugrupowania nagle zbawi Polskę.
1
@takisobiektos O, nie wiedziałem o czymś takim dzięki.
0
@GoLem Mnie to zastanawia jak oni tak szybko wyroki otrzymują, normalnie to trzeba czekać latami na jakikolwiek werdykt.
0
@puyol_presidend5 Bije inteligencją również swoich wielbicieli bo ci wciąż jeszcze nie zorientowali się że janusz polityki specjalnie nie gryzie się w język.
1
@Grzesior667 Ale to było jasne że rozumie dla każdego kto ogląda mecze, gdyby nie rozumiał to po jakiego czorta EV marnował by na niego minuty i dawał wskazówki przy zmianach. Ale niektórzy wolą dalej wszystkim wmawiać że Francuz ani mee ani bee.
1
@NGTRX Myślę że skoro problemy klimatyczne są teraz na świeczniku to na pewno będzie ten temat poruszony.
Jeśli będzie pytanie o rolnictwo co jest dość prawdopodobne to ostatnio w felietonie pisał o wsiach żyjących z 500+ i dopłat z polami stojącymi odłogiem co samo w sobie jest trudne w realizacji i na pewno powtórzenie tych słów nie będzie dobrym pomysłem.