4

W ogóle nie rozumiem nawiązań sytuacji Barcelony do tej w Milanie czy MU. Całkowicie inne potencjały kadrowe więc i wymagania inne.

1

@norbi77 Czytałem a i tak trochę wkurza ten tytuł, ale to zapewne zaplanowane działanie.

5

EV jest chyba uwięziony w jakimś bajkowym świecie, jego odpowiedzi są całkowitą abstrakcją, rozumiem że to jakaś forma oblężonej twierdzy, bo w innym wypadku trzeba by napisać że na ławce Barcelony mamy szaleńca.

3

Teraz się zastanawiam czy czekać na wywiady. Bo jest wysokie prawdopodobieństwo że tylko podniosą mi ciśneinie.

0

@Sonia17 @Marcel99 Patrząc na jego pensję to zakładam ze zwolnienie go kosztowało by fortunę, no i w dalszym ciągu są duże szanse na mistrzostwo Hiszpanii więc Bartka to najwyraźniej satysfakcjonuje.

0

@Transu96 Przynajmniej na puchar króla będzie miał pewne miejsce.

0

@dniel Przegląd Nr 43 lub Angora Nr 44

0

@dniel Użycie słowa pretekst jest tu całkowicie nie na miejscu, w wielu krajach ten podatek funkcjonuje i już widać tego efekty.

0

@YoungMan Nie do końca się zgodzę w MU tąpnięcie nastąpiło po odejściu Fergusona. W Milanie postanowiono uszanować legendy klubu i skończyło się jak skończyło jedni mogą to pochwalać inni ganić ważne by Barcelona wyciągnęła z tego wnioski.

0

@panczo Ale jak poprawiasz to popraw porządnie.
Istnienie i śmierć są niekwestionowane historycznie większość z tego co znamy z biblii nie, i tu jest problem czy wierzysz w to co napisano wiele lat po jego śmierci i śmierci jego apostołów a co nie ma żadnych umocowań historycznych.

0

@Crema Catalunya Nie bo niemiecka liga jest co najmniej poziom niżej zarówno sportowo jak i wizerunkowo tu nawet 2-3 klasy niżej.
Nie ma co porównywać półfinału LM autostrady eliminacji.
No piszesz "statystyki ma równie kosmiczne co Messi" wiec pytam. Nie napisałeś statystyka goli a statystyki więc? Ile tych karnych obronił jak bawimy się w odwracanie kota ogonem.
Porównałem ich sobie i z wyjątkiem goli Messi masakruje Lewego w każdej ważnej dla ofensywnego gracza statystyce, mam dodawać że to jeden z jego gorszych startów w karierze.

8

@Crema Catalunya Bez spektakularnego sukcesu a takim nie jest mistrzostwo Niemiec z Bayernem żaden zawodnik nie ma szans na zp z lig poza wielką dwójką. Wprowadzenie do Euro to żaden sukces tu można tylko się skompromitować nie awansując.

Bycie Polakiem tu nie ma nic do szans. I tak z ciekawości jakie statystyki z wyjątkiem goli ma równie kosmiczne?

0

@th@les Przecież możesz sobie to sprawdzić. Dwie 8 dużo naprawdę dużo 7.

2

@Mathew86 Nie o taką presję mi chodziło a właśnie o konsekwencję użycia broni której jak widzę absolutnie nie pojmujesz, strzelać to mogą sobie w filmach i pewnie z nich bierzesz sobie swoje wyobrażenia, ja broni używałem i nie jest to takie proste, ponadto wielokrotnie widziałem młodych oficerów którzy mają swój pierwszy raz w tłumie i tu presją jest to żeby nikt ci tej broni nie zabrał lub nie wymusił użycia na sobie bo o takich przypadkach też słyszałem. Nie martw się nikt do bandytów nie boi się strzelać.

Bije od ciebie widzę pewność siebie to fajnie być kompetentnym kozakiem a tak z ciekawości masz papiery na broń bo ja mam.
Doskonale wszystkie moje zastrzeżenia do ułatwienia w dostępie do broni podpierają myśliwi wedle prawa jak to ująłeś są kompetentni ha ha ha.

Zresztą nie wiem o co chodzi spełniasz warunki dostajesz pozwolenie w 2017 10 000 osób je otrzymało.



@koksik2700 Tak tak, obce mocarstwa już trzęsą portkami na widok seby z pistoletem, ktoś tu nie wie jak wygląda obecnie wojna.

0

@Coutinho007 Ja bym tego chwilowym nie nazwał od kilku lat było o nim głośno a czy słusznie to już inna sprawa i ja się nie będę wypowiadał.

0

@FC1899Barca Nie musisz się martwić wszelkie dane wskazują na to że za 20-30 lat to będzie budząca politowanie "oblężona twierdza"

0

@messi564 "Byłam z nim, kiedy był nikim. " a kim on była jak nikim w takim razie. Nie mam zamiaru krytykować jej czy jego tym bardziej bronić bo nie znam i nie chcę znać szczegółów ale takie słowa to porażka, bo nawet jako gracz słabego Argentyńskiego klubiku masz dużo więcej gotówki niż przeciętny rodak a o to w tych słowach chodzi.

0

@puyol_presidend5 Hajto,Maciej Zientarski!!! To tylko małe przykłady tego że większość tych marnych celebrytów udaje się wykaraskać z kraksy na sali rozpraw. Dobrze że chociaż były mąż Edyty Górniak siedzi.

7

@Mathew86 Miałeś kiedyś prawdziwą broń w ręku? Chodziłeś z nią między ludźmi? To spora presja i mogę ci zagwarantować że nawet ludzie po szkoleniu wojskowym nie zawsze ją przezwyciężają co wielokrotnie widziałem.
Tylko głupi trep uważa się za kozaka mając broń przy sobie, Polskie prawo nie jest zbyt miłe nawet jak się bronisz a pomyłka może być bardzo kosztowna. No i społeczeństwo nie patrzy na uzbrojonych cywilów z entuzjazmem.
A na koniec ludziom odbija i wolę żeby atakował mnie świr z pałką czy nożem niż świr z bronią palną. Ameryka doskonale udowadnia że broń palna wcale nie jest błogosławieństwem i jedynym wygranym jest lobby broni palnej. Ile to samych dzieci ginie bo rodzice źle zabezpieczyli broń.

0

@student97r Problemem Suareza i jego żelaznego elektoratu jest to że Urus potrafi seryjnie marnować setki co doprowadza ludzi do szewskiej pasji i jest całkowicie zrozumiałe by już w następnym meczu strzelić gola "stadiony świata" i uaktywnić ww elektorat wtedy zaczyna się nakręcanie, bardzo niezdrowe nakręcanie a na sztandarach jak to było ostatnio widać : Luis zamknął wszystkim usta. To naprawdę niezdrowa sytuacja bo nie możemy patrzeć na to że Suarez zalicza bilans jak w LM wyczekując na to że zacznie strzelać bo naprawdę jest tym zawodnikiem z topu i w końcu strzelać zacznie. Choć prawda jest taka że wieku nie oszukasz i Luis z roku na rok prezentuje się coraz słabiej.

1

Podawał ktoś tu artykuł że w Liverpoolu za nim tak bardzo nie płakali zwłaszcza Kloop to widziałem że ludzie gościa wyśmiewali że takie bajki rozpowszechnia, a okazało się że to tam najlepiej znali Brazylijczyka.

2

Xavi niektórych może to zdziwić ale to gracz który zawsze nabijał km.
:
"Bieganie jest dobre, ale robienie tego mądrze jest lepsze"
"Oczywiście liczba sprintów, szybkich biegów i przebiegniętych kilometrów musi się zgadzać."

0

@TheNekro94 Dogadali się z synem Tolkiena? Ja wciąż marzę o Silmarillionie choć wolał bym wcześniejszą wersję.

0

@Commando @ForcaMilosz Wasze komentarze to jedne z najgłupszych rzeczy jakie ostatnio czytałem.

0

Przedziwne dzieją się rzeczy w tej Barcelonie nawet jak na plotki. Tabun pomocników ,Ivana można sprzedać za naprawdę dobre pieniądze a Barca mami Alenie i Puiga. Teraz pojawiają się plotki coraz pewniejsze o odejściu Rakitića(który stracił bardzo na wartości i tak wiem może nie chciał odchodzić i to ławka go przekonała choć zdziwiło by mnie gdyby całkowicie ignorował sygnały jeśli takowe były) i może Vidala, a Barca ponoć myśli o wypożyczaniu ww wychowanków, od skrajności w skrajność. Wiem że to plotki i nie wolno ich brać za pewnik ale te dziwaczne ruchy transferowe bardzo pasują ostatnimi laty do naszego klubu.

11

@SuperPatsonFCB Bardzo fajny, ale dla dojrzałych demokracji i mądrych polityków. W Polsce mamy zwyczaj wywracania wszystkiego do góry nogami by nawet nie podważyć kompetencje rywali a raczej pokazać że to była banda nieudaczników.

0

@daniel32778 @amanter Pewnie piją do prawa Webbera analogicznie do sytuacji Neymara, bo cena jest zbyt zbliżona do tego ile by użycie tej furtki ny kosztowało. Ja w tą opcję nie wierzę a tym bardziej w to że Francuz zarabiać miałby tylko 20 mln.

0

@SeeleyBooth Może po prostu jego trener w Liverpoolu był tą lepszą połową tego związku. Pamiętam początki tego zawodnika i zawsze mówiło się o wielkim talencie ale coś nie grało.

0

Jakbyś był prezydentem to prawdopodobnie z powodu długów walczylibyśmy o awans w najniższych rozgrywkach ligowych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?