0

@GoLem Mnie to zastanawia jak oni tak szybko wyroki otrzymują, normalnie to trzeba czekać latami na jakikolwiek werdykt.

0

@puyol_presidend5 Bije inteligencją również swoich wielbicieli bo ci wciąż jeszcze nie zorientowali się że janusz polityki specjalnie nie gryzie się w język.

1

@Grzesior667 Ale to było jasne że rozumie dla każdego kto ogląda mecze, gdyby nie rozumiał to po jakiego czorta EV marnował by na niego minuty i dawał wskazówki przy zmianach. Ale niektórzy wolą dalej wszystkim wmawiać że Francuz ani mee ani bee.

1

@NGTRX Myślę że skoro problemy klimatyczne są teraz na świeczniku to na pewno będzie ten temat poruszony.
Jeśli będzie pytanie o rolnictwo co jest dość prawdopodobne to ostatnio w felietonie pisał o wsiach żyjących z 500+ i dopłat z polami stojącymi odłogiem co samo w sobie jest trudne w realizacji i na pewno powtórzenie tych słów nie będzie dobrym pomysłem.

0

@NeroTFP Jak dla mnie to podpieranie się cytowaniami jest pójściem w złą stronę, ile już było skandali przez tą metodę "wpływu"naukowców pseudonaukowców.

0

@Odesseiron Ta Francuzka to ta sama którą oskarżono o przejęcie tożsamości swojej matki czy to inna jej rodaczka?

0

@Colon Ależ genialnie podsumowałeś janusza korwin mikkego. Brawo lepiej się nie dało.

0

@KamQiX Ktoś wczoraj podawał konkretny przykład że zawodnik albo nawet dwóch powiedział do sędziego podobne słowa, więc jeśli będą chcieli być konsekwentni to tak jak w tamtym wypadku Dembele dostanie dwa mecze zawieszenia.

0

@nietoperz Wychowanek zapomniał w jakiej drużynie spędził większość życia :)

1

@janek_centrum W lidze brazylijskiej ponad połowa zespołów w tamtym czasie była pół profesjonalna więc nie wiem jak można pisać o podobnym poziomie.

0

@koszol Ale zarówno transfer Cou jak i Dembele to efekt odejścia Neya. Nawet gdyby Brazylijczyk trafił na Nou Camp to byłby próbowany jako pomocnik i zapewne odstawiony tak czy siak choć to tylko moje gdybanie. Co do Francuza to jeśli były by fundusze szukano by raczej PS mogącego grać również na środku ataku, był taki jeden zawodnik na rynku, jak by to wyglądało nie wiem.

59

How was Spain?
They have crazy referees!!

0

Cóż za elitarne grono państw tryumfatorów biegu na 10 000m mężczyzn.

0

@Gaucho Tak w ogóle to jest jakiś zawodnik obecnie który ma podobny sposób poruszania się po boisku jak R10?

1

@Colon Znów ta śmieszna teoria że po-pis lęka się janusza polityki walczącego skutecznie o to by utrzymać się w granicy 3-4%.
Wszystkim jego wielbicielom polecam się zapoznać z jego zachowaniami gdy mu rosło i realnie jeśli można tak kiedykolwiek ująć sondaże mógłby COKOLWIEK dobrego dla Polski zrobić. Chłop jest mega inteligentny żerując na dzieciakach, niby wszystkie partie się go boją, służby niechcą dopuścić go do władzy, ale jak idzie po "jego myśli" i ma niezłe sondaże to nagle wychodzi przed reflektory i wali głupotę za głupotą byle by nie wejść do Sejmu i by dalej udawać Mesjasza polityki w felietonach, bo jako polityk jest memem.

Jak ktoś kto od lat zawala w skali micro ma być herosem w macro?
Dlaczego mu nie rośnie? Dlaczego wciąż bazuje na elektoracie 18-21 gdzie są ludzie którzy mu uwierzyli 15-10-5 lat temu, nad tym się zastanówcie młodzieńcy szydzący z każdego kto ponoć nie dostrzega geniusza janusza.
Proponuję też dokształcić się z kim przez lata zadawał się korwin bo śmiejąc się z bandytów czy byłych komunistów janusz ma o wiele gorszych kolesi.

1

Ernesto nie sięga dna, on po prostu do niego kuca.

0

@Pustelnik Tylko że w tym wszystkim nie chodzi o wyniki, właśnie presja wyników doprowadziła BB do sytuacji że to raczej targ najemników a nie przedsionek pierwszej drużyny.

1

@michal26 Kurde, który to już raz czytam że to partia Korwina nawet z marnym wynikiem będzie języczkiem u wagi w najważniejszych sprawach, ale to myślenie życzeniowe.

5

@FC1899Barca Jeśli uważasz że zniesienie wiz to zasługa jakiegokolwiek Polskiego rządu, to znaczy że nie wiesz o czym piszesz.

0

@gryfiT. To wybierz się do ojczyzny tych panów i dowiedz się u źródła.

0

@NeroTFP Przecież to nie chodzi o stosunki tylko o to żeby wyjeżdżający do stanów nie wciskali kitu w ambasadzie ze jadą surfować, albo na zakupy nie mając kasy. Zbliżyliśmy się do progu wiec będzie bez wiz alektoś dorabia do tego teorie, to normalne bo idą wybory.

3

Już się bałem że problemy z dokumentami to tak naprawdę papiery że ma ponad 20 lat :)

0

@FDJ My i Żydzi co ciekawsze w obydwóch narodach panuje przekonanie ze jest narodem wybranym :) i to też ewenement.

0

@Aveiro Ktoś zapewne założył że szantaż z Rakitićem wypali a Alenia będzie 3 rezerwowym.

1

@VamosGirl Może myślał sobie że skoro jest jednym z najbardziej eksploatowanych zawodników do którego dyspozycji ciężko się przyczepić(chyba że ktoś dalej wymaga od niego gry a'la Xavi) to na pewno nie zostanie od tak odstawiony na boczny tor.

0

Zamknął? A co to znaczy, poczekajmy do kolejnego spotkania jak będzie kiepsko to co otworzy usta?

0

@xJLx Mój sąsiad ma firmę transportową wiosną do pewnego marketu dowoził "polskie" ziemniaki z ...Grecji teraz jako że rodzime są za drogie dla marketów przywozi "polskie" z Niemiec. Tak więc tylko wydaje ci się że wiesz skąd kupujesz ziemniaki.

0

Nie wiem jak wygląda ich stan ale pozostaje mi tylko wierzyć że nie ma tam nawet promila ryzyka, jeśli jest to to źle się skończy. Był tu już taki zawodnik który kilka razy się poświęcił i grał z niezaleczonymi urazami a jego deklaracje o grze do 40 można niestety włożyć między bajki.

2

@Greenalley Dobry ty lepiej sprawdź z jakich tarapatów Laporta ten klub wyciągnął a nie powtarzaj bzdur rosela i bartka.

0

@Pavu Tak o ile nie założysz że nie miał indywidualnego planu treningowego, jeśli swoje pierwsze kroki w Barcelonie stawiał jak inni a był bez pre-sezonu to ktoś za taką katastrofę powinien beknąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?