0

@BORO_12 tak, tylko w przypadku odejścia Balde miałby przyjść ktoś do powiedzmy 27 lat + Grimaldo. Ja jednak mocno licze, że Balde jeszcze się ogarnie i jego rajdy z poprzedniego SPH gdzie zmietliśmy prześcieradła 5-2, będą już standardem. Gdyby miał jednak odejść to za kwotę od 50 mln w góre do rozważenia jedynie.

5

@Salchent jak Kylim pozwoli uderzać.

0

@BORO_12 wtedy zostawiłbym Balde+Grimaldo. Chyba, że... Carlos Romero?

1

@BORO_12 w przypadku odejścia Balde sprowadzamy Cucurelle lub Nathaniela Browna z Eintrachtu + Grimaldo i LO świetnie obsadzona. A jeśli faktycznie za Kounde trafiłaby się oferta rzędu 80 mln to bym się nie zastanawiał i wpłacał klauzulę 25 mln za Ratiu.

0

@cules100pro no przecież Afroamerykanin nie będzie się tłumaczył :)

3

@BORO_12 dziękuję bardzo:)

5



To chyba dobrze, że zaczynamy kontrolować wydatki czy chcemy doprowadzić do tego co pozostawił Bartomeu?

2

@BORO_12 jak wygląda ich pressing?

9

@insp1re jeszcze gwizdnął nura Mekambe, którego na szczęście anulowano.

4



Bardzo ciekawy projekt.

2

@NeroTFP1 rozbuduje to zadanie o trofea z poprzedniego sezonu również.

0

@mientusek1407 to się nazywa karma :)
A widowisko marne to nie sądzę, że było. Mecz na naprawdę fajnej intensywności, który przyjemnie jak dla mnie się oglądało. No ale są tacy, którzy i na Barcelone narzekają, która powinna tłuc rywali co weekend manitą z piękną i finezyjną grą niczym joga bonita.

3



Jestem w zdecydowanej mniejszości.

3



11 mln potrzebne do osiągnięcia finansowego fair play i powrotu do zasady 1:1 :)

0

@Krzysztof1987 niezłe porównanie...

0

@tbas niekoniecznie, może interesują nas dwie opcje :)

3

@Azazel_Pazuzu co dopiero taka Anglia ma powiedzieć...

0

@Marcelinho99 również uważam, że z nich wszystkich wymienionych, tylko taki Gordon mógłby dać coś ekstra, żeby podnieść poziom naszej drużyny. No ale moim marzeniem na skrzydło pozostaje Diomande, ewentualnie Barcola ;)
A z tym Abde czy Virgillem nawet to myślę, że Barca próbuje zwrócić uwagę na potencjalnych nabywców, żeby zarobić zachowany % od sprzedaży.

8

@Azazel_Pazuzu Argentyna aktualnym mistrzem świata:)

0



Nie wiem jak reszta, ale co ten Gordon zapiernicza w pressingu to poezja. Myślę, że gość taktycznie skrojony pod myśl szkoleniową Flicka. Nie dziwię się, że wykazujemy zainteresowanie i widać, że Hansi ma tu dużo do powiedzenia. Zresztą, uważam że Flick z Deco świetnie się uzupełniają i mają bardzo zbliżoną myśl w tym aspekcie. Pytanie tylko czy jesteśmy w stanie się dogadać z Newcastle do rozsądnej ceny odstępnego.

0



Nie będę rozmawiać ale...

3

@Andrzej_Majonez w Atletico nic nie ma i z tą mocarną obroną mają więcej bramek od nas straconych w lidze.

0

@norbi77 oj tam, City Pepa też za szybką piłkę grało dla Chelsea Tuchela ;)

5

@norbi77 Arsenal wygra finał LM :)

2

@Filipem najlepsza obrona w lidze ;)
Ratiu pewnie słabiej bronić od Kounde z tego sezonu nie będzie, a i Yamal nie będzie osamotniony z przodu. Lamine potrzebuje kogoś do grania. Nie wiem, być może Ratiu to nie ten poziom, ale chciałbym oglądać kiedyś współpracę na tej prawej flance, niczym swego czasu Messi-Alves.

0

@cchesterr43 stawiaj dom.

4

@cchesterr43 Arsenal wygra finał LM :)

2



To jak? 80 baniek kasujemy za Kounde i wpłacamy klauzule 25 mln za Ratiu?

0

@Gitarkafcb przestań beczeć jak baba.

3

@Roobo w meczu z nami, sędzia grał z Atletico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?