2

@Aequlibre ja właśnie też myślę, że jeśli faktycznie miałby do nas trafić Silva, to trzeba by było poświęcić Olmo i na nim zarobić.

1



W przypadku dołączenia do nas Bruno Silvy, wolelibyście spieniężyć de Jonga czy Olmo?

4



Będzie na początek nowego sezonu zmiennik 9 w pierwszej drużynie? ;)

0

@Camel_46 Król Douglas.

8



Kibice Barcelony po meczu z Osasuną :)

0

@19xavi93 padłem...

13



Nam karnych się po prostu nie gwiżdże.

0

@Barceloniarz987 jako prawdziwy kibic największego rywala z miasta, życzysz chłopakom z Espanyolu straty punktów :)

0

@clyde Mbappe na wakacjach ponoć, ale żeby pieszo miał wracać? Może do El Classico dotrze ;)

1

@Seledynowy no chyba pisze, że wykupienie - NIE.

3

@RosjaninBut oczywiście, że tak jest. U nas przy szybkiej piłce, Lewy zwyczajnie przeszkadza. Jeśli miałby nam się jeszcze przydać to ewentualnie na niskiej pensji, wchodząc w końcówkach gdy właśnie gra kombinacyjna nie idzie, licząc na takie wykorzystanie jednego z dośrodkowań.

10

Ale Fermin to powinien dzisiaj po łbie dostać od Hansiego zaraz w szatni. Co on tworzył z tym gestykulowaniem to szok. Nawet Ronaldo przy tym się chowa co dziś widziałem.

0

@Derpowsky właśnie chodzi mi bardziej o te różnice jak byli na 1 czy 2 miejscu, jedni lub drudzy.

1

@Krystiansigma2734 choćby nie wiem co, nigdy bym nie życzył Realowi zwycięstwa.

1

@Kgorecki2500 taaa, napewno główna przyczyna ;)

0

@Lisek blisko to się prawie udało Realowi z Betisem wygrać.

0

@RosjaninBut troche ten Pedri był opatrywany, ale 8 minut to zdecydowana przesada.

0

A teraz przyznać się! Kto tu wróżył przed ostatnimi dwoma wyjazdami, że jak ugramy 4 punkty to będzie wielki sukces? :)

0

Jaka była największa różnica punktowa na koniec sezonu w historii między walczącymi o mistrzostwo Realem, a Barceloną?

1

Temu Ferminowi to coś tam styki przegrzewa czy o co chodzi z tymi gestykulacjami?

2

Ja pierdziele ale Rashford to wyczekał i ten ruch Roberta! No pięknie. Kolejna też asysta do jakże świetnych statystyk Marcusa w tym sezonie :)

2

Ale Partaczi...

0

@Szklaner no Kounde jakoś też szału nie grał więc wiesz. A o Xavim Esparcie sam Flick się wypowiadał bardzo pozytywnie i przewiduje mu wielką przyszłość w Barcelonie. Być może to czas od nadchodzącego sezonu. Ilu takich młodych zawodników jest, którzy od kolejnego sezonu z marszu wchodzą do pierwszej drużyny. Jestem zwolennikiem tego typu rozwiązań. Nie każdy jednak musi podzielać zdanie, jak i gratulować pomysłów. A i płaczu po LM nie było, powiem więcej, jestem dumny z tych chłopaków Flicka i jego samego :)

0

@APTAPT rotujący Silva/Pedri wygląda bardzo ciekawie. Tylko co robimy z resztą? Na jedną pozycje Olmo/Fermin/Gavi? Cofnięci Bernal/de Jong i jest jeszcze Tommy na którego bardzo liczy Hansi i już zapewnił mu miejsce w pierwszym zespole od nowego sezonu. Zbyt tłoczno by się zrobiło w środku pola. Kogoś sprzedamy?

1

Na Kounde moglibyśmy nieźle zarobić, a alternatyw w samym klubie dość sporo: Garcia, Xavi Espart, Fort.

0



Ile bramek by miał gdyby grał na swojej ulubionej pozycji 9?

3

@AlexDark00 porobionych chyba, a Aitana ma to naturalne piękno, które bije.

1

@macio_944 tylko Valverde popsuł ;)

1

@Filipem masz więcej zdjęć? Kolega pytał :D

2

@macio_944 nie wiem czy przez powstrzymanie, ale...nastawił chyba nawet lepiej niż chciał. niż by się spodziewał ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?