Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Ale Fermin to powinien dzisiaj po łbie dostać od Hansiego zaraz w szatni. Co on tworzył z tym gestykulowaniem to szok. Nawet Ronaldo przy tym się chowa co dziś widziałem.
0
@Derpowsky właśnie chodzi mi bardziej o te różnice jak byli na 1 czy 2 miejscu, jedni lub drudzy.
1
@Krystiansigma2734 choćby nie wiem co, nigdy bym nie życzył Realowi zwycięstwa.
1
@Kgorecki2500 taaa, napewno główna przyczyna ;)
0
@Lisek blisko to się prawie udało Realowi z Betisem wygrać.
0
@RosjaninBut troche ten Pedri był opatrywany, ale 8 minut to zdecydowana przesada.
0
A teraz przyznać się! Kto tu wróżył przed ostatnimi dwoma wyjazdami, że jak ugramy 4 punkty to będzie wielki sukces? :)
0
Jaka była największa różnica punktowa na koniec sezonu w historii między walczącymi o mistrzostwo Realem, a Barceloną?
1
Temu Ferminowi to coś tam styki przegrzewa czy o co chodzi z tymi gestykulacjami?
2
Ja pierdziele ale Rashford to wyczekał i ten ruch Roberta! No pięknie. Kolejna też asysta do jakże świetnych statystyk Marcusa w tym sezonie :)
2
Ale Partaczi...
0
@Szklaner no Kounde jakoś też szału nie grał więc wiesz. A o Xavim Esparcie sam Flick się wypowiadał bardzo pozytywnie i przewiduje mu wielką przyszłość w Barcelonie. Być może to czas od nadchodzącego sezonu. Ilu takich młodych zawodników jest, którzy od kolejnego sezonu z marszu wchodzą do pierwszej drużyny. Jestem zwolennikiem tego typu rozwiązań. Nie każdy jednak musi podzielać zdanie, jak i gratulować pomysłów. A i płaczu po LM nie było, powiem więcej, jestem dumny z tych chłopaków Flicka i jego samego :)
0
@APTAPT rotujący Silva/Pedri wygląda bardzo ciekawie. Tylko co robimy z resztą? Na jedną pozycje Olmo/Fermin/Gavi? Cofnięci Bernal/de Jong i jest jeszcze Tommy na którego bardzo liczy Hansi i już zapewnił mu miejsce w pierwszym zespole od nowego sezonu. Zbyt tłoczno by się zrobiło w środku pola. Kogoś sprzedamy?
1
Na Kounde moglibyśmy nieźle zarobić, a alternatyw w samym klubie dość sporo: Garcia, Xavi Espart, Fort.
0
Ile bramek by miał gdyby grał na swojej ulubionej pozycji 9?
3
@AlexDark00 porobionych chyba, a Aitana ma to naturalne piękno, które bije.
1
@macio_944 tylko Valverde popsuł ;)
1
@Filipem masz więcej zdjęć? Kolega pytał :D
2
@macio_944 nie wiem czy przez powstrzymanie, ale...nastawił chyba nawet lepiej niż chciał. niż by się spodziewał ;)
1
@D10SLEO zależy czym zapijasz.
1
@JimMorrisonFCB gdzie i kiedy?
2
Nikt trafniej chyba by tego nie podsumował. Dziękuję Bogu, że mogłem żyć w tej erze, a w zasadzie w tych dwóch erach, Ronaldinho, a później...z tym, niewielkim na początku jednak przekonaniem, że Leo zakłada numer 10, choć miałem świadomość Jego ogromnego talentu, ale jednak...zastanawiałem się czy dźwignie. Dźwignął! I to jeszcze jak! :)
4
...
0
@Hindus też wolałbym żeby został Raphinha i przyszedł Diomande nawet kosztem 9 za miliony (chyba, że jesteśmy w stanie sprowadzić Osimhena, którego jestem wielkim fanem w naszych barwach). Zostałby Ferran i zawsze można by spróbować tam Raphinhe właśnie.
0
@Hindus ale Flickowi bardzo imponuje Diomande.
0
Czyżby odejście Raphinhi?
0
Nie wiem jak się prezentuje i jaki ma potencjał, ale grałbym w ciemno ;) Jakby odpalił i utarlibyśmy nosa szejkom to byłoby piękne:D
0
Teraz tak patrzę dopiero i poważnie uważacie, że nie było faulu? Proszę Was...bezdyskusyjna i słuszna jedenastka.
0
@PatrykBarca a przy strzale Gaviego i ręce Lengleta gdzie została nieznana bramka Ferranowi?
0
@RomanGroza chyba odchodzi...