Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcaa12 nie ten budżet. Lucho dostaje w zimowym okienku takiego Kvare za 85 baniek jak nie idzie...
1
Te wasze wpisy o zmiażdżeniu nas przez obie dzisiejsze ekipy są niemożliwe. No chyba, że macie na myśli jakby dwie ekipy razem zagrały przeciwko nam ;)
0
@LukaszFan Bayern nawet z cienkiego Realu nie mógł zrobić tak do końca mielonki.
1
@Eklerek Kvara to akurat mój niespełniony sen w Barcelonie. Niesamowity gość pracujący na całą drużynę.
2
Przepotężny Bayern i obrona nie do przejścia już 1-1?
1
@Xxxbarca4ever jeśli o Bayern chodzi, to wcale ta ich obrona taka szczelna to nie jest.
1
To jest 100% karny. Nam to pewnie by nikt nie gwizdnął, ale to nie zmienia faktu, że prawidłową jedenastka. No i Kane się nie zatrzymał tylko zwolnił bieg jak już. Nie sympatyzuje z Bayernem, ale bez przesady.
0
Carlos Romero to jest na wypożyczeniu w Espanyolu czy to już transfer definitywny z Villarreal był?
4
Co za szczęście, że nie dano zrealizować tych pomysłów Xaviemu.
0
Dawać mi tego chłopaka!
3
Pięknie ujęte :)
1
Jeśli faktycznie to powiedział to tak:
1) ma zapewne sporo racji
2) po co pierdzieli o tym w mediach?
1
Ten chłopak kocha nasz klub, te barwy i ma ogromny talent! Właśnie za takimi zawodnikami powinniśmy się oglądać :)
7
Spoczywaj w pokoju Bracie.
7
Nie zapomnijmy, że wyciągnięcie tego gościa od jednego z największych rywali to był prawdziwy Masterclass!
1
https://x.com/RMadridExposed/status/2047990909199958383
Z jednej strony myślę sobie, że ta wygrana liga będzie smakować jeszcze lepiej, ale z drugiej...zbiera mnie na wymioty patrząc na to wszystko.
0
@Giwera moim skromnym zdaniem jednak bardziej zawiodła skuteczność i decyzje sędziowskie mimo wszystko przed tą wysoką linią obrony. Gdybyśmy wykorzystali tylko część z tych sytuacji, które stworzyliśmy, nie byłoby co z przeciwników zbierać.
1
To w tym sezonie mieliśmy te drugie miejsce?
2
@Pedri16Future taka filozofia, nie zmieniałbym jej. To nasza wizytówka i za to tak kochamy ten klub, tą grę. Mógłby nie zajeżdżać, pewnie by to robił gdyby miał dłuższą ławkę.
0
@Giwera zmieniać tożsamość? NO WAY!
4
@Pedri16Future wzmocnijmy najpierw Flickowi drużynę 2-3 zawodnikami jakich naprawdę potrzebuje i wtedy dalej oceniajmy.
1
@Bykunn no gdzieś trzeba odpaść będąc bankrutem z krótką ławką ;)
0
@norbi77 ba! i najwięcej strzelonych, co bez tej wysoko ustawionej linii obrony zapewne by się nie zdarzyło ;)
1
@Joe_Barbaro w 2030 to Guler będzie kręcił kebaby w food trucku.
2
Ja pierdziele czy im naprawdę odwala z tym niedyktowaniem dla nas karnych? Mecz już rozstrzygnięty więc dla niepoznaki stronniczości mogliby chociaż od czasu do czasu gwizdnąć jedenastkę...
1
@ShawnC otóż to, mam podobne zdanie.
0
@ProMILs a ten cały Ćwiąkała to przypadkiem nie jest albo nie był kibic Barcelony?
0
Właśnie miałem zadać to pytanie od jakiegoś czasu, a widząc post poniżej, tym bardziej zapytam :)
Widzielibyście jeszcze Nico Williamsa w barwach FC Barcelony, gdyby był dostępny za rozsądne pieniądze przy niewygórowanej tygodniówce?
6
Ile oni tytułów musieli nakraść...
3
Nie oglądałem meczu i teraz zerkam co tam się działo. Bardzo cieszy wygrana, szczególnie na tak trudnym terenie gdzie ostatnio nie dane nam było za bardzo zgarniać tym bardziej pełnej puli punktów. Niestety nie dziwią już jednak wciąż tego typu obrazki jak w załączniku...