GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone no nie ma, szczególnie że ta picza cały czas miała na niego wywalone, mimo że mu tak bardzo zależało. A gdy okazało się, że jest chora, to postanowiła go potraktować jako niankę.
0
Myślicie, że dziecko Forresta Gumpa faktycznie było jego?
2
mecz o 21, a ja się czuję jak by o 23
2
@FCB24 co ty piszesz w ogóle
12
Od odejścia Messiego z FC Barcelony praktycznie człowiek zapomniał jak wygląd gol z wolnego.
Oby udało się pogodzić finanse i wszystkie inne przeszkody, by GOAT wrócił
1
@MesQueUnClub_87 No właśnie chcę to i to zamówić dzisiaj. Buty do piłki muszę kupić z konieczności
0
Myślę, że to idealne miejsce do zadania pytania.
Macie jakiś swój ulubiony model butów do kopania piłki? Muszę zakupić sobie jakieś nowe do pogrywania na sztucznej murawie.
6
@Comentateiro Zdecydowanie najlepsza drużyna w tym roku
13
Ale co Chelsea wyszło na plus wywalenie Tuchela, to ich xD
2
@DaPidejpi Tu się nie zgadzam. Akurat tiki-taka to spoko sprawa, nawet jeśli jakiś użytkownik wrzucił wcześniej już tą informację. Masz w jednym miejscu agregator wszystkich krótkich najważniejszych informacji. Czytanie natomiast wszystkich komentarzy użytkowników i liczenie, że się nic nie pominie albo odkopywanie po paru godzinach, gdy się nie miało telefonu w ręku - jest problematyczne.
5
@Danny Gaucho Ja się bardziej zastanawiam który facet tak siedzi. Chyba tylko geje xd
0
0
@Colon no ale jednak trochę szkoda, że Ajax nie ma żadnej zaliczki na rewanż.
0
@Derean obu nie znam
4
@szymonekk on jest leniwy i nieprofesjonalny po prostu. Z każdej kontuzji jakiej wrócił, to był napuchnięty na twarzy. Jeden piłkarz podczas kontuzji trzyma nadal dietę i wali w miarę możliwości jakieś areoby, bo po powrocie chce być w jak najlepszej dyspozycji, a drugi piłkarz to Fati.
11
@sendesara zmęczony był xddd, na jeden z najważniejszych meczów w sezonie. Nikt nie zabronił Xaviemu dać mu wcześniej wolne.
11
Nie no, wciąż nie wierzę jakim sabotażystą okazał się Xavi. No nie da się go usprawiedliwić. Przepraszam za niego
0
Swoje to może nie, bo to będzie oznaczać że się skompromitujemy. Trzeba liczyć na "Odmieńmy swoje" :D
9
@marcin62 o to obaj mają wiele wspólnego
0
@SteuerFreiMoney i czuć różnicę podczas biegania?
0
@tomcias10 ok, trudno i rozumiem. Na zdrowiu i komforcie nie ma co oszczędzać. Dzięki za poradę, zobaczę sobie te buciki.
0
@tomcias10 nie wiem w ogóle w jakich cenach są jakieś lepsze buty do biegania mieszczą. Jeśli można kupić coś porządnego do 200 zł, to spoko. Jak musi być więcej, to przeżyję
0
Polecicie jakiś konkretny model butów do biegania? Coś o najlepszym stosunku jakości do ceny. Nie chcę wydawać milionów, bo bieganie nigdy nie stanie się moją pasją, ale jednak czasami biegam. Chcę zadbać o swoje stawy czy kręgosłup
0
@Transu96 nie daj się w to wciągnąć!!!
0
@Kidd z przekoru, że szlagiery w Anglii lubią się kończyć 0-0 xd
0
Dzisiaj wybieracie któryś mecz LM, czy Arsenal z Manchesterem City? Ja osobiście wybieram mecz premiere league.
3
@Peciak "Sędziowie są pierwszymi, którzy chcą się poprawiać i którzy przeżywają swoje błędy najmocniej." dobrze, że Lahoz nie zna języka polskiego, bo by się jeszcze przekręcił po przeczytaniu tego :D
No ale ogólnie się zgadzam. Oskarżenia niedorzeczne, szczególnie że każdy ogarnięty wie jak były sędziowane zazwyczaj nasze mecze. Przenigdy nie można było się poczuć, że jesteśmy jakoś lepiej traktowani. No ale niektórzy muszą robić sensację.
Oczywiście, FC Barcelona jako instytucja bardzo zawiodła, że do takiego "skandalu" w ogóle doszło. Mimo że to nic nie znaczy, to i tak będzie wytykane i przypominane przy różnych okazjach. Będzie się do ciągnęło latami za nami.
45
Wiele osób tutaj przesadza obrażając Muniaka różnymi przymiotnikami, jak na przykład że jest głupi. Chciałbym stanąć w jego obronie i napisać, że robicie źle. Oceniacie niesłusznie człowieka. Muniak po prostu jest upośledzony.
3
@kondzix2115 Za to że uszło mu kilkadziesiąt czerwonych kartek na sucho, a ponadto został przyłapany za doping po finale LM w 2017 i nie poniósł za to żadnych konsekwencji, bo UEFA postanowiła to zatuszować? Wolne żarty
0
Ale bym sobie obejrzał taką FC Barcelonę z Manchesterem United