1

"a złoty medal zdobędziemy właśnie tak"

6

Prawdziwy LEO GOAT

1

Jedziesz Leo, pamiętaj że Cię uwielbiam. Jak będziesz pamiętał, to cała presja zejdzie :D

0

No powiem Wam, że teraz wynajęci kibice, to chyba nie z byle jakiego ogłoszenia o pracę.

0

Leo Messi: pierwszy mecz jest kluczowy. Nie ukrywam jednak, że w trzecim meczu dopisujemy sobie 3 punkty, zakładamy, że będzie on na pewno wygrany.

2

Ale mnie rozwalił ten komentarz xD
https://x.com/gr3gor_g3/status/1594742851568541697

0

@czółkovsky o co chodzi?

0

@Gall główny komentator nie jest od tego :p

1

3

@Comentateiro szczególnie, że okazało się, że ligi krajowe udało się pod to dostosować. A było tyle płaczu jaki bałagan będzie. No nie ma

1

@ElTomas o Panie, gdzie takie coś?

0

Na razie mecze mają świetne tempo, serio dobrze się to ogląda. Nie to co Rosja, gdzie turniej się zaczął po wyjściu z grup, a w grupach był urządzany konkurs "kto mniej wybiega" i "im mniej akcji, to lepiej"

1

@barcanawieki tak, Laskowski też świetny pod względem właśnie emocji. Choć uważam, że gorzej ocenia boisko i czasami za bardzo filozofuje. Ale fakt, że topka

4

Borek jest gburem jako persona internetu, ale komentatorem jest świetnym, chyba najlepszym lub jednym z najlepszych w Polsce. Potrafi budować emocje, ma dobry głos, charyzmę, dykcję, nie popełnia błędów językowych i wie jak zainteresować widza.

7

Ten komentator obok Borka to przespał chyba ostatnie 10 lat, że jedynie patrzy czy piłkarz najpierw dotknął piłkę xd

0

Cygan w wersji katarskiej zajumał piłkę xd

1

@Mordzia97 idealna to taka na długie spodnie, ale krótki rękawek i bez kurtki. Ale to chyba da się już parę stopni, niż 25 :D

0

Ja pier, grzejniki u mnie ciężko dotknąć, bo takie gorące, a i tak mi zimno. Nienawidzę zimy. Wiosna i lato wróć

0

@Uukasz_93 weź pod uwagę, że piłka reprezentacyjna zawsze jest na niższym poziomie. Ponadto Senegal jest bardzo trudnym rywalem. Po prostu wydaje mi się, że są dobrze zgrani i zbalansowani jak na taką imprezę.

0

Ładnie gra Holandia. Może na razie bez konkretów, ale z taką grą mogą zajść daleko.

9

@Comentateiro Polacy jutro przed Meksykiem

1

Polecam sobie odpalić meczyk na strimstop z angielskim komentarzem. Czuć emocje :)

4

@Kapitan hawk fajnie jakby zrobili jesień średniowiecza xd

0

@Lionel_Messi10 jaką prawdę powiedział? Istnieje realny scenariusz, że jutro przegramy, a wygramy z Arabią. Argentyna wygra swoje dwa pierwsze mecze. Wtedy my będziemy grali o awans z Argentyną, a ta może już nawet będzie miała pierwsze miejsce w grupie, więc może trochę odpuszczą.

Ja zakładam, że Wojtowi chodziło w tej wypowiedzi, że oni nie chcą zakładać takiego scenariusza i interesują ich tylko dwa pierwsze mecze, które chcą wygrać - czyli ogólnie podejście prawidłowe, ale powiedziane w fatalny sposób.

23

@tristan87 Za taką wypowiedź piłkarz powinien być skreślony z reprezentacji. Ja nie wiem co im tam Czesio wmówił. Dla Lewego jak też zawsze liczył się również poziom gry, to teraz mówi wprost, że będziemy grać gówno.

28

1

@Comentateiro No, ale co to jest drugie miejsce? To już brąz zawsze smakuje lepiej, niż srebro. Mam nadzieję, że idziemy po pierwsze miejsce.

3

@Comentateiro żartujesz sobie? Ty wiesz ile robotników zginęło przy produkcji tego badziewia?

5

@Comentateiro Powiedzmy sobie szczerze. Po mistrzostwach świata 2010 w Południowej Afryce, które były pełne skandali i przede wszystkim braku atmosfery, to każde inne MŚ wydają się najlepsze.

11

@Janas11224 - Areczku, jaka podwyżka na realizację pasji? Twoja podwyżka poszła na telewizor. Zostań sobie po pracy i pooglądaj telewizję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?