GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Za dużo internetów :D
https://x.com/matbabiarz/status/1595110815082086407
0
@Vintee To jest niemożliwe. Progresja daje zawsze zwrot początkowej stawki * kurs.
0
@Panpiwkarz jestem team Polska Reprezentacja. Mam nadzieję, że zagramy lepiej i wygramy. Meczu z Meksykiem i tak już nie zmienimy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Całym sercem za Walią teraz.
5
@czosnekfcb no odpaliłem jak napisaliście, że się dobry mecz zrobił :) W pracy jestem i muszę się skupić, ale no futbol ważniejszy
22
Szejki co telefony wyjmują i się cieszą xD Pewnie jakieś wyspy właśnie kupują z radości
0
@czosnekfcb nie, po prostu nie oglądam :), na pierwszą połowę spoglądałem, ale wyłączyłem i zapytałem Cię aby wiedzieć. Polska nie zagrał ani jednej fajnej akcji.
0
@czosnekfcb a co, Katarowi udało się zagrać jedną fajną akcję?
0
@Zoker że co sam robi? Wpycha nogę? Gdzie i jak xD
0
Lahoz już do domu nie wróci. Nie lubię go, ale jednak szkoda chłopa.
3
@AllBundy No dojdą 3 drużyny z Azji, więc będzie więcej takich drużyn jak Iran, Arabia Saudyjska, które się pokazały do tej pory z bardzo dobrej strony, a pewnie takie jak Katar się nie zakwalifikują.
11
@Pawci023x nic, zasłużenie przegrali.
18
Sprytnie. Katar nie kupił pierwszego meczu, bo byłoby zbyt głośno i Fifa się nie zgodziła. Ale emocje już opadły i drugi mecz kupiony, więc wjeżdża Lahoz od zadań specjalnych. Ta Fifa jednak nie taka durna.
2
@VamosRakieta No jak prawie grudzień mamy, to chyba normalne. Marketing się zaczyna już po święcie wszystkich zmarłych
3
@Foro Przede wszystkim futbol nie dojechał do Kataru.
3
Dostalibyśmy nawet potężny wpie*dol od takiego Iranu, który od paru lat wie co to jest piłka nożna.
0
@Katalonbar kto uzna oprócz Czesława i jego przydupasa Stanowskiego?
1
@Faro tak, gościu mógłby za tą akcje dostać dwie czerwone :D
2
"Zawsze wzorowałem się na Wojtku Szczęsnym" ~ Wayne Hennessey
0
@Faro czerwona jakby nawet było jeszcze 10 obrońców za piłką
0
To powinna być czerwona kartka. Niezły sędzia xd
0
@Dieselzor Nie obrażaj małp, one by zagrały lepiej z Meksykiem :D
0
@wojopancer prawie się oplułem, dzięki xD
2
@FlaizioPL W Revolucie
0
@TheNekro94 nie no, tak po prostu w mojej głowie rozkmina. A Ty ile typujesz?
0
Czy jeśli typuję 2:0 dla Polski w meczu z Arabią, to jestem bardzo nienormalny? :D
0
@cris2706 serio tak to było? Kurde, nie kojarzę tego.
0
@cris2706 "Ci się cieszą, bo właśnie wygrali LM, ale Ronaldo im mówi, że odchodzi. No zajebiste wyczucie czasu XD" nie lubię go, bo jest bucem, ale kiedy miał ogłosić, skoro finał LM jest na koniec sezonu? W dodatku tam było odwrotnie. Finał ligi mistrzów jest pod koniec maja, a on ogłosił swoją decyzję gdzieś na początku lipca (ale to też nie jest jakoś mega późno w stylu Neymara)
6
@MESSIah16 dla mnie nie musi strzelić, byle Argentyna wygrywała łącznie z finałem. W finale copa america nie strzelił, był dosyć niewidoczny, zmarnował świetną okazję w końcówce, a i tak byłem mega szczęśliwy :)