GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale pucują berło wszyscy Szpakowskiemu w social mediach xd
13
Ty możesz opuścić Real Fart Madryt, ale ciebie fart nie opuści.
3
@JohnB no Haaland taki dobry, że nawet na mundial się nie zakwalifikował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Remis jest raczej dobry. Większa szansa, że Portugalia nie wyjdzie, a przecież na tym nam najbardziej zależy.
0
Jak gra Urugwaj? Nic chyba jeszcze nie odpuściłem podczas tego mundialu i brak (chociaż spoglądania) na jedną z moich ulubiony reprezentacji - boli.
3
Kraj z sportem narodowym Hokej grający w piłkę nożną: "Wyru**amy ich"
Kraj z sportem narodowym Piłka Nożna grający w piłkę nożną: "Oby tylko nie na dwa baty"
0
@Colon ledwo wygrali
0
Hiszpania miała więcej udanych podań w meczu z Costa Ricą (976), niż Iran, Costa Rica, Arabia Saudyjska, Japonia i Polska razem (906).
Źródła nie podam, bo kumpel podesłał. :D Ale raczej się zgadza.
2
Mam nadzieję, że Eto mi odda pieniądze za mój kupon.
5
I bardzo prawidłowo
41
Od kiedy obejrzałem Polska - Meksyk, to chociaż każdy mecz jest zajebisty :D
0
@damianex10 haha, też dobre :D
4
Takiego mema mi podesłał kumpel, no rozwalił mnie kompletnie :D
https://i.imgur.com/JvgMpQ3.jpg
0
@tobiasson92 ale się wydarzyło :D
5
"A czy nie ułatwi nam trochę sprawy to, że piłkarze Arabii dostawali żółte kartki, to teraz będzie im przeszkadzało w meczu z nami?"
Monika Olejnik podczas wywiadu z Bonkiem i Dudkiem xddd
3
@Axoon a nie Rodri?
0
@AFA90 remis pewnie wystarczy, bo myślę że Japonia wygra z Kostaryką.
10
Różnica między Niemcami, a Argentyną jest taka, że Niemcy mają w grupie jeszcze Hiszpanię, a Argentyńczycy mają Polskę/Meksyk xD
3
@Bernard777 właśnie zremisowali
0
@DaPidejpi oni już odpokutowali Nordem Stream II, czyli umową, która dla Niemiec nie była w ogóle korzystna.
6
Zakryli usta xdddd. Widać jak bardzo ważne są dla nich te "prawa człowieka" itd. Wiadomo że każdy myśli o sobie. Myślą o sobie, więc nie chcieli zostać ukarani. Czy to coś złego? To raczej ludzie zachowanie. Też myślę o sobie. Dlatego uważam, że lepiej w ogóle nie protestować, niż robić taką szopkę. Jeśli serio jest to dla nich bardzo ważne, to powinien to być prawdziwy protest. No ale przy prawdziwym proteście można ponieść tego konsekwencje.
2
@Kgorecki2500 Far Cry 3 najlepszy :P
11
@Fido66 ale wciąż drewnianym.
2
@A4ron Lubię nawet Czesia, ale prawda jest taka, że on ich zniszczył mentalnie. Co oni gadają, to się nie mieści w głowie. Również Lewandowski, który zawsze miał jaja i mówił, że również musimy jakoś grać, a nie tylko wynik. Masakra ogólnie. Czesław stworzył w nich mental przegrywów.
30
Tej nocy cała La Rambla w tym ja :D
https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316300393_8915012695236062_1192205028719145471_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=a26aad&_nc_ohc=3XnlQjCmbj4AX_wEPnK&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=00_AfBHh6mCty-2YH_dWEDuL_q-gvxF4sf2u614G7a6RRy-aQ&oe=6381E823
7
@FabianMrozek usuń już to konto
0
Jakie wyniki typujecie w
Argentyna Meksyk
Polska Arabia?
7
Dobra, włączę sobie posłuchać naje**nego Kowala. Po takim meczu to w sam raz
5
Nie przegraliśmy pierwszego meczu na mundialu od 1986 roku.
W sumie jakieś osiągnięcie xd, wystarczy znać realia polskiej piłki
0
Co ten Borek pieprz