2

Ale pucują berło wszyscy Szpakowskiemu w social mediach xd

13

Ty możesz opuścić Real Fart Madryt, ale ciebie fart nie opuści.

3

@JohnB no Haaland taki dobry, że nawet na mundial się nie zakwalifikował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Remis jest raczej dobry. Większa szansa, że Portugalia nie wyjdzie, a przecież na tym nam najbardziej zależy.

0

Jak gra Urugwaj? Nic chyba jeszcze nie odpuściłem podczas tego mundialu i brak (chociaż spoglądania) na jedną z moich ulubiony reprezentacji - boli.

3

Kraj z sportem narodowym Hokej grający w piłkę nożną: "Wyru**amy ich"
Kraj z sportem narodowym Piłka Nożna grający w piłkę nożną: "Oby tylko nie na dwa baty"

0

@Colon ledwo wygrali

0

Hiszpania miała więcej udanych podań w meczu z Costa Ricą (976), niż Iran, Costa Rica, Arabia Saudyjska, Japonia i Polska razem (906).

Źródła nie podam, bo kumpel podesłał. :D Ale raczej się zgadza.

2

Mam nadzieję, że Eto mi odda pieniądze za mój kupon.

5

I bardzo prawidłowo

41

Od kiedy obejrzałem Polska - Meksyk, to chociaż każdy mecz jest zajebisty :D

0

@damianex10 haha, też dobre :D

4

Takiego mema mi podesłał kumpel, no rozwalił mnie kompletnie :D

https://i.imgur.com/JvgMpQ3.jpg

0

@tobiasson92 ale się wydarzyło :D

5

"A czy nie ułatwi nam trochę sprawy to, że piłkarze Arabii dostawali żółte kartki, to teraz będzie im przeszkadzało w meczu z nami?"

Monika Olejnik podczas wywiadu z Bonkiem i Dudkiem xddd

3

@Axoon a nie Rodri?

0

@AFA90 remis pewnie wystarczy, bo myślę że Japonia wygra z Kostaryką.

10

Różnica między Niemcami, a Argentyną jest taka, że Niemcy mają w grupie jeszcze Hiszpanię, a Argentyńczycy mają Polskę/Meksyk xD

3

@Bernard777 właśnie zremisowali

0

@DaPidejpi oni już odpokutowali Nordem Stream II, czyli umową, która dla Niemiec nie była w ogóle korzystna.

6

Zakryli usta xdddd. Widać jak bardzo ważne są dla nich te "prawa człowieka" itd. Wiadomo że każdy myśli o sobie. Myślą o sobie, więc nie chcieli zostać ukarani. Czy to coś złego? To raczej ludzie zachowanie. Też myślę o sobie. Dlatego uważam, że lepiej w ogóle nie protestować, niż robić taką szopkę. Jeśli serio jest to dla nich bardzo ważne, to powinien to być prawdziwy protest. No ale przy prawdziwym proteście można ponieść tego konsekwencje.

2

@Kgorecki2500 Far Cry 3 najlepszy :P

11

@Fido66 ale wciąż drewnianym.

2

@A4ron Lubię nawet Czesia, ale prawda jest taka, że on ich zniszczył mentalnie. Co oni gadają, to się nie mieści w głowie. Również Lewandowski, który zawsze miał jaja i mówił, że również musimy jakoś grać, a nie tylko wynik. Masakra ogólnie. Czesław stworzył w nich mental przegrywów.

7

@FabianMrozek usuń już to konto

0

Jakie wyniki typujecie w
Argentyna Meksyk
Polska Arabia?

7

Dobra, włączę sobie posłuchać naje**nego Kowala. Po takim meczu to w sam raz

5

Nie przegraliśmy pierwszego meczu na mundialu od 1986 roku.

W sumie jakieś osiągnięcie xd, wystarczy znać realia polskiej piłki

0

Co ten Borek pieprz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?