6

Lewy ładnie uratował dupę Czesiowi. Gdyby strzelił, to by może jeszcze Meksyk wyrównał, a tak teraz nieważne co, to wszyscy będą mówić o tym, że Lewandowski nie wykorzystał karnego.

3

Lewandowski nie strzelił karnego, bo w bramce stał bramkarz.

2

O kur**, zapomniałem że Zieliński gra

25

Tak. Nie strzelił karnego, bo kazał mu arbiter poprawić piłkę. Co ci komentatorzy pieprzą, to głowa mała

1

Piłkarz angielskiej championship wchodzi na ratunek naszej gry. To sporo mówi o naszych zasobach.

2

Różnica jest taka, że nasi w 70 minucie to już będą ledwo stali na nogach, a Meksykanie akurat wtedy poczują, że się odpowiednio rozgrzali. Po tym co zobaczyłem w pierwszej połowie, to typuję takie 0:1 dla Meksyku.

5

Nie piszcie, że X piłkarz fatalny. Nie ma absolutnie kogo wyróżnić, każdy gra strasznie słabo.

0

Dwie minuty doliczone, to mówi dużo o poziomie tego meczu. Współczuję kibicom piłki nożnej to oglądać innych państw niż Meksyk i Polska.

5

Faul w środku pola? OK, Bierz Krychowiak piłę, podaj do Szczęsnego, a ten niech odda piłkę obrońcom Meksyku.

1

@budel17 w pierwszej połowie Argentyna mogła zamknąć mecz, mieli pełno miejsca, bo Arabia grała wysoko. W drugiej połowie nagle strzelili 2 brami, zamknęli się i Argentyna nie istniała już do końca meczu.

7

Jeden już płacze, bo wie jaki wpierdol go czeka za chwilę od Polski xd

0

O w mordę. Dopiero się dowiedziałem, że Tata Martino jest selekcjonerem Meksyku. No troszkę się zdziwiłem. Kolejny akcent Barceloński w tych mistrzostwach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Dla tych co nieoglądali meczu. Nie wiem czemu (choć się domyślam) redakcja postanowiła wykorzystać to zdjęcie. Ta reakcja Messiego nie była po końcowym gwizdku, a po kiepsko wykonanym rzucie wolnym. Nic specjalnego

0

Z Meksykiem pewnie jakoś wymęczą wygraną, a Polska zapłaci rachunek.

0

@mekston No to jest najgorszy możliwy dla nas, a do tego to jak pokazała się Arabia. Sorry, ale nie mamy szansy postawić się tej fizyczności

3

Polska może dzisiaj przegrać 0:10, a dla @masq i tak będzie to w pytę dzień xD

5

Ja przypomnę tylko, że Hiszpania też przegrała swój mecz otwarcia w RPA 2010 :)

haters gonna hate

0

Dobra, trzeba postawić live na wygraną Argentyny. Oni to odrobią

6

Ale da się? Da się. A potem taki Szczęsny wychodzi i mówi na konferencji takie rzeczy. Jak my chcemy wygrać z Arabią, skoro oni potrafią powalczyć z Argentyną, a my mamy już zarezerwowaną przegraną?

0

Dobra, ja jednak kibicuję Reprezentacji Polski.

0

@Cochise Grają na 50%, bo po co więcej

0

@Foro Mnie się podobało, ale ja nigdy nie będę obiektywny w sprawie GOATa

3

Messi mega pierwsza połowa, a pamiętajmy, że na ogół on potrzebował czasu aby wejść w jakiś turniej. Może nie było konkretów (oprócz pewnie wykonanego karnego), ale chodzi o jakość i precyzję. To nie był jakiś Messi z PSG w dwumeczu z Realem, to był pewny siebie z formą Messi.

0

@Encore no co Ty ;)

0

Zaczynam rozumieć słowa Szczęsnego xD

0

@Encore no nie, bo w jednej sytuacji było zainteresowanie piłką, a w drugiej nie.

0

Messiemu się pewnie aż Suarez przypomniał po tym spalonym xd

0

@Encore no szczególnie, jeśli błąd był 4 lata temu xD, dlatego ja żartowałem ;), karny słuszny

1

VAR próbuje oddać to, co zabrał Marciniak "ja VARu nie potrzebuję" 2018

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?