GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
@DonMatteo901 przychodzę z klasykiem
- Jak się pisze komunizm?
- Razem
1
@Danny Gaucho mogło to podać nawet TVP
0
Ale to musi być zajebiste uczucie, masz sobie duże konto na twitterze. Wrzucasz jakieś info z dupy o sprzedanym meczu, znasz nawet liczbę kupionych piłkarzy, cenę i wynik, by patrzeć jak info rozchodzi się po całym świecie i ludzie włosy już sobie wyrywają co za skandal :D
0
@Faro ja żartuję xd
0
Może tego Valencie do Barcy? Chociaż karne potrafi wykonywać, nie to co Lewuś
3
@Comentateiro słowo "nie" Ci jakoś wskoczyło niepotrzebnie
1
@mrboom pewnie sam jakiś buk puścił fejka xd
0
Ten karny moim zdaniem powinien zostać nieuznany. Strzelający ewidentnie nie zostawił żadnej ze stóp na linii bramki w momencie uderzenia piłki.
7
Po VAR najbardziej to odetchnęli z ulgą nie Katarczycy, a piłkarze Ekwadoru, co przelew przyjęli xd
1
Dobra, czas pograć w CS'a
1
Co za obrzydliwa łysa menda.
1
@Janiama 0:1 moim zdaniem
5
Ja kibicuję Katarowi, bo chcę zobaczyć co się będzie działo po meczu i jak wszyscy zaczną analizować każdą sekundę meczu, czy ustawione xD A najlepiej to 1:0
19
@KrychaFCB Bo jest dzbanem.
0
@Borneo a dobra, chodziło Ci o jego formę w RM. Myślałem, że chodzi Ci o jego formę na mundialu. To nie było tematu :P
4
@Przemek2323 Skąd wziąłeś to "tyle osób"? xd
1
@Rust_Cohle Weź się ogarnij :D Mój komentarz to nie było "nie mow innym co mają robić ze swoją kasą", a jedynie żart, że kupon mu nie wejdzie i dycha w plecy. Mogłem tam również napisać: "a mogłeś sobie kupić dwa piwa" :) - i wtedy też by mi nie chodziło dosłownie, że tak miał spożytkować tą kasę.
Sam przewalam regularnie kasę na jakieś małe kuponiki i w ogóle nie chodziło mi o to, żeby skrytykować @Kgorecki2500, że wydaje na "głupoty". Ja po prostu osobiście typuję 0:1 dla Ekwadoru.
1
@Rust_Cohle mój kupon akurat został poddany matematycznej analizie, więc i na pieski będzie i na wakacje.
0
@Kgorecki2500 a mogłeś dać na pieski
1
@TheNekro94 On tak powiedział, bo chciał niby udać, że futbol jest dostępny dla wszystkich i nie wyklucza nigdy żadnego kraju. Taka typowa wypowiedź pod publiczkę, ale widzę, że mu nie wyszło, bo ludzie już zaczęli to interpretować jako realną opcję.
0
@michal26 1. To nie do końca prawda. Algorytm BIKu może to uznać za pozytyw, jeśli spłaci na czas. Zależy też ile pożyczył względem swoich zarobków 2. Skoro już wziął ten kredyt, to ta rada i tak chyba jest dla niego bez sensu, i niepotrzebna :P
0
@Borneo Z tego co mi wiadomo, to Benzema doznał kontuzji na jednym z treningów i nie wystąpi na mundialu.
0
@MesQueUnClub96 bo cudem nie przegrywaliśmy od 1 minuty i cudem strzeliliśmy gola z niczego :D
0
Wiecie, że niecałe 2 miesiące temu Qatar grał z Chile i był remis 2:2? To nieźle pokazuje poziom naszej piłki.
0
@AlexDark00 remis, to znaczy chyba, że oba kraje wysłały tyle samo pieniędzy :D
3
Trzeba dziękować Bogu, że nie jesteśmy w meczu otwarcia. Wygralibyśmy, to mecz ustawiony. Przegralibyśmy, to mecz ustawiony.
3
Szkoda, że Benzema kontuzja, ale teraz to tym bardziej przejdziemy Francję w 1/8. Kogo typujecie za rywala w 1/4? Choć powiem wam, że Polska wśród 1/2, czyli wśród najlepszej czwórki, to spore osiągnięcie, szczególnie że półfinał też przejdziemy, a w finale okażemy się najlepszą reprezentacją na świecie.
2
@Comentateiro Trzeci mecz gramy jeszcze w listopadzie
0
@macio_944 mam nadzieję, że mieszkanie też brata
0
@GeneralXavi choć w sumie akurat mecze reprezentacyjne mi zawsze lepiej wchodziły. Łe, to niepotrzebny