0

@CalmaKounde mental w Atletico, to jak mój stary w Znicz Pruszków

6

Też macie czasami takie momenty, że chcielibyście krzyknąć "kur*a", ale tak, żeby usłyszał was cały świat?

0

@kejdzi grywał tak jak grywał Busquets jako stoper. Kounde to środkowy obrońca i koniec kropka.

5

@Karokilla oj Karolinko, jakby to było wszystko takie proste

0

@Rust_Cohle Zbuku bez Tomka Chady to już nie Zbuku, a Śliwa totalnie przepadł.

ale kawałek Młoda Krew to był sztos, racja

1

Ktoś słuchał kiedyś Śliwy? Jeden z fajniejszych kawałków mi się przypomniał i kurcze miło wrócić do niego


23

No to jak nam sezon nie wyjdzie, to już mamy wymówkę gotową. Nie było można się przygotować do sezonu, bo latem były upały.

3

@Hubsao ważne, że przyrka zdana

0

Pamiętam jak miałem 12 lat i grałem w jakąś grę z 12FPS, że latałem samolotem bojowym i strzelałem do Niemców. Duma

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

37

Dla Ciebie gaskadamian to zwykły debil, a dla mnie też.

5

@macio_944 ale będzie Braithwaitowi piły zagrywał

1

@michal26 Jak już znajdę tę jedyną, to zaproszenie masz jak w banku

0

@marcin62 czyli ponad 2 miliony złotych, kurde grube pieniądze jak na polską piłkę (inna sprawa, że i tak tego nie będą potrafili wykorzystać). Dobry deal zrobili :D

3

@MesQueUnClub96 no to pytam ile dostali, czego nie rozumiesz, jakiś niepełnosprytny jesteś :(

2

@MesQueUnClub96 no z naszych pieniędzy, to tak jak politycy

0

Ile zapłaciliśmy Lechowi za transfer Lewego?

43

Lewy pewnie w szoku, ale zrozumie jak już znajdzie się w Katalonii w ośrodku treningowym, a tam siłownia będzie zamknięta na kłódkę.

0

@The_Man Nie wyglądał na chorego? Dobra robota, ale ogólnie znalezienie jeża w ciągu dnia, to zazwyczaj oznaka tego, że jest chory i trzeba go wtedy zawieźć do weterynarza, ewentualnie napoić i nakarmić.

1

@Bobo25 jaka krew jak to ćwiczenia są.

4

@Jakchcesz ej no, nie zapominajmy o Haalandzie

6

@Adamski69 Kolegów z drużyny podpatrzy w aspekcie, to będzie ledwo do bramki piłkę dokopywał.

18

Młody szybko się uczy


0

Przyjście Roberta do Barcy to ogromna duma, ale u mnie też trochę zazdrość. A było trzeba grać w tę piłkę, ehh

2

@RomanHoffer spokojnie, siedzimy na warcie wszyscy i jak się zachować nie będą umieli, to jazda z nimi xd

0

@batoon w jaki sposób? :P

2

@tomek8756 jutro pojutrze, czyli za 3 dni

86

O luju, wszyscy polscy dziennikarze nagle od urodzenia kibicami FC Barcelony. Wyciągają z szafy jakieś 10-30letnie koszulki Barcy. Niesamowite. Każdy od lat kibicował, ale się nie przyznawali, bo wszyscy myśleli, że ten drugi kibicuje Realowi i nie chcieli się kłócić.

2

@agaFCB no ale właśnie jego może nie interesować, że twoim marzeniem jest Benardo Silva.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?