0

Główny doradca prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego powiedział we wtorek, że główne amerykańskie i europejskie banki powinny być ścigane za „popełnienie zbrodni wojennych” w związku z ich finansowaniem handlu z rosyjskim rządem. Oleg Ustenko, doradca ekonomiczny Zełenskiego, argumentował, że ukraiński rząd wierzy, że duże banki, takie jak JPMorgan (NYSE: JPM), HSBC (NYSE: HSBC) i Citi (NYSE: C) pomagają Rosji w działaniach wojennych w Ukrainie poprzez finansowanie firm, które handlują energią z Rosją. Powiedział w rozmowie z CNBC: „Wszyscy, którzy finansują tych zbrodniarzy wojennych, którzy robią te straszne rzeczy w Ukrainie, również popełniają według nas zbrodnie wojenne”. Zapytany, czy chce, aby te banki były ścigane za zbrodnie wojenne, Ustenko odpowiedział: „Zdecydowanie”. Dodał, że banki powinny zostać pociągnięte do odpowiedzialności za przedłużanie wojny. Trzy banki nie odpowiedziały natychmiast na prośbę mediów o komentarz.
[Paszport do Wall Street]

1

@WiernyKibic111 no to właśnie ktoś może iść pracować w Biedrze lub Lidlu, jeśli nie chce pracować jako recepcjonista. Tak działa wolny rynek.

2

@Danny Gaucho widziałem bez niczego, więc w samej piżamie nie zrobi na mnie wrażenia

0

@Medium fajna piżama

2

@Maykello Chelsea chyba chciała za niego dać więcej. Można byłoby jeszcze zarobić.

7

@Janiama 2:20? Chcesz mi powiedzieć, że pierwsze minuty będziesz oglądał zaspany? Co z Ciebie za kibic.

5

@MarioVeB! Potem się dziwić, że piłkarzom niektórym odwala xd

3

@Pawel13sz ciekawe ile by miał goli, gdyby wykorzystywał okazje, których nie da się nie wykorzystać, a nie wykorzystywał których nie da się wykorzystać.

1

@Kapitan hawk ale buzia zamknięta?

0

Obawiacie się dzisiaj Ronaldo?

3

@BorzyKrzys nie rozumiem

25

A co jeśli Gerard Romero i Mateu Alemany, to tak naprawdę jedna osoba? Jeden z wizerunków, to po prostu odpowiednie przebranie? Nie wydaje wam się to dziwne, że Romero wszystko wie? Widzieliście może kiedyś, aby Romero prowadził jednocześnie strima, kiedy Alemany udziela wywiadu? A no właśnie... Nie wspomnęo tym, że i tak strim mógłby być nagrany wcześniej.

5

@Katalonbar Alemany

1

@kolomen2
- Ludzie w losowym momencie
- "A pier**lnę sobie tatuaż"

1

@ElTomas mnie się wydaje, że właśnie takie miało być wykonanie. Takie celowe zniekształcenie i satyra. Mnie się podoba.

0

@patryk355 ja nie wstaję

2

@Medium @Roobo @Clue a dobra. Jeszcze rano i przeczytałem "ma wyjechać z Shakirą z dziećmi". Dzięki panowie za czujność.

(Obstawiam, że jak jak Pique wyjedzie do USA, to Shakira już tam nie pojedzie xD)

0

@pt9 to Pique i Shakira już pogodzeni?

1

@Deviler nie, bo piwo to alkohol, a kawa to kofeina

3

@PatrychoO Chelsea udało się chociaż kupić nazwę farby, zawsze coś.

3

@Cvzx najpierw czeka aż Puig to powie. Nie chce być pierwszy

0

@cold_play od jutra zaczynam lekcje hiszpańskiego. Jak będę już wystarczająco dużo umiał, to Ci tu odpiszę.

1

@Kacper1432 sprzątają kible i koszą trawę.

0

@Transu96 ja nic nie wiem

0

@BarcaaVEB Muszyna

0

@Suzu umiesz czytać? xd

0

Komu kibicujecie w zbliżającym sezonie oprócz FC Barcelonie? Ja zdecydowanie Realowi i mam nadzieję, że będą grali co najmniej solidny futbol. Jak będą słabi tak jak zawsze, to wygrają znowu ligę mistrzów, a tego jako kibic Barcy nie chcę.

1

@Luciano99 Nie było, bo piłkarz oderwał drugą rękę od podłoża, a wtedy można

0

@Mns21 nie no, co Ty

0

@Granto i karnych chyba nie strzela
:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?