GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Główny doradca prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego powiedział we wtorek, że główne amerykańskie i europejskie banki powinny być ścigane za „popełnienie zbrodni wojennych” w związku z ich finansowaniem handlu z rosyjskim rządem. Oleg Ustenko, doradca ekonomiczny Zełenskiego, argumentował, że ukraiński rząd wierzy, że duże banki, takie jak JPMorgan (NYSE: JPM), HSBC (NYSE: HSBC) i Citi (NYSE: C) pomagają Rosji w działaniach wojennych w Ukrainie poprzez finansowanie firm, które handlują energią z Rosją. Powiedział w rozmowie z CNBC: „Wszyscy, którzy finansują tych zbrodniarzy wojennych, którzy robią te straszne rzeczy w Ukrainie, również popełniają według nas zbrodnie wojenne”. Zapytany, czy chce, aby te banki były ścigane za zbrodnie wojenne, Ustenko odpowiedział: „Zdecydowanie”. Dodał, że banki powinny zostać pociągnięte do odpowiedzialności za przedłużanie wojny. Trzy banki nie odpowiedziały natychmiast na prośbę mediów o komentarz.
[Paszport do Wall Street]
1
@WiernyKibic111 no to właśnie ktoś może iść pracować w Biedrze lub Lidlu, jeśli nie chce pracować jako recepcjonista. Tak działa wolny rynek.
2
@Danny Gaucho widziałem bez niczego, więc w samej piżamie nie zrobi na mnie wrażenia
0
@Medium fajna piżama
2
@Maykello Chelsea chyba chciała za niego dać więcej. Można byłoby jeszcze zarobić.
7
@Janiama 2:20? Chcesz mi powiedzieć, że pierwsze minuty będziesz oglądał zaspany? Co z Ciebie za kibic.
5
@MarioVeB! Potem się dziwić, że piłkarzom niektórym odwala xd
3
@Pawel13sz ciekawe ile by miał goli, gdyby wykorzystywał okazje, których nie da się nie wykorzystać, a nie wykorzystywał których nie da się wykorzystać.
1
@Kapitan hawk ale buzia zamknięta?
0
Obawiacie się dzisiaj Ronaldo?
3
@BorzyKrzys nie rozumiem
25
A co jeśli Gerard Romero i Mateu Alemany, to tak naprawdę jedna osoba? Jeden z wizerunków, to po prostu odpowiednie przebranie? Nie wydaje wam się to dziwne, że Romero wszystko wie? Widzieliście może kiedyś, aby Romero prowadził jednocześnie strima, kiedy Alemany udziela wywiadu? A no właśnie... Nie wspomnęo tym, że i tak strim mógłby być nagrany wcześniej.
5
@Katalonbar Alemany
1
@kolomen2
- Ludzie w losowym momencie
- "A pier**lnę sobie tatuaż"
1
@ElTomas mnie się wydaje, że właśnie takie miało być wykonanie. Takie celowe zniekształcenie i satyra. Mnie się podoba.
0
@patryk355 ja nie wstaję
2
@Medium @Roobo @Clue a dobra. Jeszcze rano i przeczytałem "ma wyjechać z Shakirą z dziećmi". Dzięki panowie za czujność.
(Obstawiam, że jak jak Pique wyjedzie do USA, to Shakira już tam nie pojedzie xD)
0
@pt9 to Pique i Shakira już pogodzeni?
1
@Deviler nie, bo piwo to alkohol, a kawa to kofeina
3
@PatrychoO Chelsea udało się chociaż kupić nazwę farby, zawsze coś.
3
@Cvzx najpierw czeka aż Puig to powie. Nie chce być pierwszy
0
@cold_play od jutra zaczynam lekcje hiszpańskiego. Jak będę już wystarczająco dużo umiał, to Ci tu odpiszę.
1
@Kacper1432 sprzątają kible i koszą trawę.
0
@Transu96 ja nic nie wiem
0
@BarcaaVEB Muszyna
0
@Suzu umiesz czytać? xd
0
Komu kibicujecie w zbliżającym sezonie oprócz FC Barcelonie? Ja zdecydowanie Realowi i mam nadzieję, że będą grali co najmniej solidny futbol. Jak będą słabi tak jak zawsze, to wygrają znowu ligę mistrzów, a tego jako kibic Barcy nie chcę.
1
@Luciano99 Nie było, bo piłkarz oderwał drugą rękę od podłoża, a wtedy można
0
@Mns21 nie no, co Ty
0
@Granto i karnych chyba nie strzela
:D