GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AllBundy o chust, bez kitu, ale zapomniałem że on gra xd
7
Przecież de Jong gra tak samo bezpłciowo jak w Barcelonie. Nie oglądam meczów Holandii, więc myślałem że dzisiaj zobaczę tę jego wymarzoną pozycję i przez to lepszą grę. Dzisiaj jeszcze tego nie doświadczyłem.
3
Wygrywamy, ale gramy katastrofę. Holandia mogłaby mieć na luzie już z 4 bramki. To nie jest dobrej klasy bronienie się. Nie miałbym żadnego problemu gdybyśmy grali jak ekipa Simeone parę lat temu. My się bronimy rozpaczliwie, a nie bohatersko. A o wyprowadzaniu piłki nie mamy pojęcia.
0
Skorupski chyba ter Stegena podgląda
0
Bednarek zaczyna mieć już flashbacki ze środy xd
0
Krychowiak chciał pokazać kibicom FC Barcelony, że da się być wolniejszym niż de Jong xD
0
Holendrzy już ponoć wychodzą xD
0
Przecież tu będzie jeszcze większy gwałt, niż z Belgią
3
Widać, że w Holandii praca na truskawkach nadal popularna xD
16
Sposób bycia i grania polegający na przegrywaniu 2:8
0
@RobiS dał typ z kursem 6.0, więc to oczywiste że ma dużo większe szanse na przegraną, niż wygraną :p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@msmsms on napisał z 15 zdań, a ponadto jest redaktorem, czyli prawdopodobnie kimś, kto nie ma problemów z pisaniem xD
@Peciak imo to BI zrobił widły z igły. Prawdopodobnie jest to spowodowane lekko tym, że użytkownicy sobie pożartowali z twittów, a że on ma wielkie ego, to postanowił stworzyć z tego dramę i wypowiedzieć się, a przy okazji wymyśleć jakieś niestworzone historie. Potem to już tylko ciąg zdarzeń :D
Natomiast nie rozumiem często pojawiającego się dzisiaj argumentu, że ktoś najszybciej wstawia. Jak komuś serio robi różnicę, czy zobaczy jakieś wymyślone info od Romero pół godziny później czy wcześniej, to fajnie xD
27
@BarcaInfo dokładnie przeanalizowałem całą sytuację, twój komentarz, komentarze redakcji i doszedłem do wniosku: usuń konto
4
@Luciano99 spokojnie, na La Rambli mamy samych lekarzy.
3
@Luciano99 piwa dla nikogo na pewno nie zabraknie.
63
Dobra, podejmę się tego zadania i zorganizuję dla Was tę galę RAMBLA MMA.
Proszę Was tylko o propozycję walk. Oczywiście oprócz walki wieczoru, bo tę już mamy. Julia Cicha vs BarcaInfo. Zapytacie mnie: "jak to, przecież tak nie wypada". Spokojnie, wszystko przemyślałem. Julia będzie mogła uderzać tylko lewą dłonią.
1
@don'T.R.I.P.e w sumie to nie wiem, wielkie sorry.
0
@don'T.R.I.P.e OnePlus to telefony od Google? A to ciekawe :P Chyba pomyliłeś z Pixelami
1
Czy to dobra czy zła decyzja ocenimy za rok. Bez sensu teraz robić lincz.
1
@Kondziubarca pewnie się skończy, bo Laporta to też bajerant.
9
Wiecie jaka jest różnica wiarygodności TOP od Bardzo Wiarygodne? Za TOP jest więcej serduszek xd
4
@VamosRakieta pamiętam jak zagłosowałem na Ciebie. Jakbym zagłosował na BarcaInfo to dzisiaj bym żałował (wtedy też xD)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MessiTheBesst Ja tam JKM bardzo lubię :)
7
@Kgorecki2500 a to słusznie
1
Chyba ktoś tu jest skrytym fanem Korwina
20
@Kurkmen no i słabo polecać coś, co samemu się nie miało okazji przetestować.
0
@Jestjakjest Trener powinien zdecydować
0
@Fan2005 fakt, Roberto jednak powinien trochę więcej. Fati dostał podwyżkę w najgorszym momencie.