0

@LaRoja Przede wszystkim to jest problem monopulu. Można świadczyć usługi dowolnej jakości, a i tak ludzie nie będą mieli wyboru*. Ja jednak liczę, że w przyszłym sezonie będzie dużo lepiej, ten był raczej taki testowy w ich wykonaniu i wiele praw nie mieli.


*tu de facto malutką konkurencją są zagraniczne streamy, które może i będą w lepszej jakości, ale są niepewne, a ponadto mają inne wady, nie tylko językowe. Nie dla każdego jest to rozwiązanie.

14

@Kondziubarca Czesiu, bo przestaniemy się lubić

5

Jakby mi ktoś powiedział rok temu, że Messiego nie będzie w FC Barcelonie, a Lewandowski będzie głównym planem transferowym, to bym mu powiedział, żeby się ...

0

@michaleu większość szydziła z Lewego? Ty poważny jesteś?

2

@Bartek22 Historii nie wymażesz :)

20

Jak Lewy już do nas dołączy i zobaczy co tu się od**erdala, a minutę po podpisaniu kontraktu zostanie zapytany przez Laportę czy dałoby radę coś pensję obniżyć, to zrozumie co to znaczy niepoważny klub xD

0

@Gosciuu jasne, jasne. Wszystko zaplanowane :D

7

Robert Lewandowski, jak rozpętałem trzecią wojnę światową

0

@Medium ta złota piłka chyba ma być przyznawana wyjątkowo później, żeby się też mundial liczył - coś takiego słyszałem i czytałem.

0

@Katalonbar i złota piłka nie dla Benzemy, ale to będzie historia

7

Polska husaria dziennikarska zwołuje specjalne naradę. Będą ciągnąć losy, ten który wygra może się przebranżowić, reszta zaczyna kibicować FC Barcelonie.

0

@Nhyz tak, transfer pewny i czekają na faks

2

@Nazio87 Lewy wyżebrze jeszcze większy kontrakt? xD

0

Wczoraj nie mówił czegoś innego? Ten to codziennie co innego gada, chyba dostał narkotyki od Romero

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Emhyr cudowny byłby ból dupy polskich "ekspertów" jakby trafił do Barcy. I jak tu teraz, Barca nadal jako ta zła czy już nie xD

0

@arasz1819 stosowałbym, ale mam za brzydką twarz

0

@Kondziubarca ja polecam kawę.

0

Jakie znacie najlepsze sposoby na radzenie sobie z głodem oprócz jedzenia? xD

4

@Nano22 grasz mądrze i efektywnie jak twórz bramkarz jest bezrobotny, a przeciwna drużyna nie musi pudłować, abyś wygrał.
Przestańcie trollować

1

@Medium no to może przestaliby wtedy tak leżeć i przedłużać. Nagle każdy kontuzja, a bramkarzowi się w głowie kręci.

3

@Medium skoro leżeli przez 6 minut, to dlaczego doliczył tylko 3?

4

@Fenelon Od zawsze byłem kibicem Mallorci

6

@mindbender84 w ogóle opcja Stop Gwałtom w Ukrainie, kiedy tam jest wojna, to pokazuje tylko poziom feministek. Wojna niech będzie, luz, byle bez gwałtów, chłopy mogą ginąć.

1

@pt9 No niestety

12

Strasznie go nie lubię i jest mega irytujący, ale zazdroszczę Viniciusa Realowi. A ma dopiero 21 lat, ehh... Mamy naprawdę parę perełek, ale niestety piłkarza o podobnym profilu nie widzę. To znaczy widzę, nadzieja w Fatim, ale kurcze mam duże wątpliwości co do jego zdrowia. Czy jak zdrowie dopisze, to czy odzyska swoją dawną lekkość. Vinicius to już praktycznie pewniak. Ponadto nie da się znaleźć piłkarza, który w tym wieku miałby już tyle doświadczenia. Liczby też naprawdę imponujące.

0

@Nomadd nasz w sumie też byłoby stać, to limity są problemem i to jakie zyski wygenerowaliśmy w okresie covida, a nie ze jesteśmy bankrutami.

0

@tbas ciężko nawet mówić, że się pomylił, niektórych rzeczy po prostu nie da się przewidzieć. Winny jest tylko Hazard

0

Ciekawe czy 20 milionów bonusu za Hazarda dla Chelsea już wpłacone czy Perez chce przyoszczędzić na przelewie i dojdzie dopiero w poniedziałek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?