0

My tego amatora w FC Barcelonie chcemy? Martin by to lepiej zrobił

3

Potrzebny nam jest ten mecz, bo już u nas pompowano balonika xD

0

@escarabajo no tak, ale raz uda się dobrze dośrodkować i Robercik strzeli :D Żółte kartki, to Krychowiak na luzie jedną zrobi xd Jeszcze jedna też się znajdzie. Sam de Bruyne pewnie wywalczy dwie

4

Fajny typ znalazłem za kurs 5.0 na STS:
Polska strzeli gola, będzie miała powyżej 3.5 rzutów rożnych i powyżej 1.5 kartek.

Postawione :) Rożnych się obawiam najbardziej.

2

@Danny Gaucho Ty mi w moim życiu wystarczasz i NIC więcej nie potrzebuję

8

Trzy osoby pod rząd wrzuciły całkowicie bezużyteczną informację z Twittera od barcainfo. Że was takie posty jarają, to jestem w szoku.

2

@Piernik Gerard i Lampard wtf xddd ich nie upchniesz do top 15

0

Belgia dzisiaj drugim składem na nas wychodzi? :D

1

@DonMatteo901 Ter Stegen jeszcze by odprowadził piłkę wzrokiem

1

@Katalonbar Bayern też happy? :P

3

@BarcaInfo Myślę, że Laporta nawet nie będzie miał okazji "skompromitowania się". Ja się szczerze nie zdziwię jak po prostu Bayern nie pozwoli odejść Lewandowskiemu i tyle. Te wszystkie działania Lewandowskiego, to pokłosie tego, że Robert wie, że Bayern nie chce go puścić. Więc robi co może. Ale to są Niemcy, oni są często bezwzględni. Ponadto wiedzą, że jak go zatrzymają siłą, to Lewandowski nie jest takim piłkarzem, że zacznie się obijać na treningach i odechce mu się grać. Niby z niewolnika nie ma pracownika, ale również Lewandowski jest ambitnym profesjonalistą i każdy to wie.
Za Lewandowskim również nikt się nie wstawi publicznie. Choćby dlatego również że jest Polakiem.

5

@macio_944 lepszym piłkarzem jest ten, który lepiej wykonuje rzuty karne. To ABC piłki nożnej

16

@masq na fcbarca.com gdy pisze, że Ronaldo to lepszy piłkarz od Messiego


2

Był tu kiedyś temat szczoteczek sonicznych. Chciałem komuś kupić prezent. Dobrze kojarzę, że polecaliście Xiaomi?

3

@vangoor przy naszej obecnej sytuacji całkiem spoko

1

@tomek8756 Thank you from the mountain

0

2

@juliacicha z Markiem Koźmińskim. Ostatnio był w hejt parku, miał okazję dużo opowiedzieć o Guardioli, ale Stanowski nie pociągnął tematu. Przez pewien czas grali w jednym klubie, a nawet dzielili pokój na zgrupowaniach. O Laporcie pewnie też by coś powiedział ciekawego.

0

@Eto'o9 R10 a co mnie Sławek i Narodowcy interesują? Tak na oko ponad 60% komentarza @arasz1819 to jego opinia i wypowiedź do której się odniosłem.

0

@arasz1819 ja odniosłem się do twojej wypowiedzi.

20

@arasz1819 no super, to podsumowuje poziom demokracji. Wywalone w poglądy i to co słuszne i niesłuszne, byle wrócić do koryta xD

2

@AdamaTraore PKN Orlen-Lotos strasznie podwyższyli marże. Zazwyczaj marża wynosi od 2.5 - 4%. Obecnie mamy prawie 25%.
Warto dodać, że Orlen jest państwowy i mają monopol na paliwo (to oni sprzedają innym stacjom). Pytanie brzmi, dlaczego PiS (bo to oni na pewno o tym decydują) tak bardzo chce obecnie wysokich cen paliw? Mam parę tez, jakbyś chciał to mogę się bardziej rozpisać.

1

@Azi ja ostatnio czekam przed windą, telefon w ręku i odpalam La Ramble, coś tam przeczytałem z 2 komentarze i chowam zablokowany telefon do kieszeni. Wchodzę do windy... ta zaczyna jechać, a nagle z mojej kieszeni wydobywa się dźwięk. Co to było? No z opóźnieniem załadowana reklama xd

7

Mało jest gorszych rzeczy w życiu, niż dźwiękowe reklamy na fcbarca.com

0

@Cule1234 oby nie jakieś poważne problemy zdrowotne

1

@tomek8756 ale odbił czy po prostu jak się rozstali, to ona znalazła sobie innego pilkarza? xD
Musiało to być jakoś dawno temu, bo widzę że de Bruyne ma żonę i trójkę dzieci :D

1

@Kengo Jaki jest jej wcześniejszy życiorys?

0

@MrShakira dosłownie: marzenie. Jednak chyba czas zejść na ziemię i przestać być marzycielem. Niestety jest taka jedna kur która zarządzą tą ligą :/

0

@macio_944 No no, wtedy to już na pewno xD

2

@macio_944 Maciek, ja wiem że emocje są ważne, ale nie prowokujmy losu. Serio chcesz tego karnego w 91 minucie po jakimś wylewie i 30 sekund później napinkę Ronaldo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?